Şimdi Ara

Casio Edifice Sahte Mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
11.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhabalar saatinde şunları kontrol edebilirsin altında ki hologramı saatin ağırlığını resmi sitedeki ile aynı olmalı kordonun kısaltılmamış haliyle... Saatin alt kısmında küçük mil kronometre modunda sağa sola hareket eder saat modunda ister durdurabilirsin ister saniye mili olarak kullanabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanabilirsin sahte saatlerde bunu kolay kolay yapamazlar diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen ayrıca saat modunda saniye milini kontrol edebilirsin resmi sitede yazıldığı gibi kaç saniyede bir, bir tık atıyor karşılaştır iyi günlerde kullan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhaba
    n11 üzerinden ankara ankamall içerisinde oldukça büyük mağazasıda olan bir firmadan Casio edifice EF558D 1AVUDF saat aldım..Saat beklediğimdende güzel çıktı çalışma şekli saniye dakika saat ibreleri kesinlikle replika olanları gibi hareket etmiyor video paylaşım sitesi you*** üzerinde fake ve gerçek olanların çalışma şeklini araştırdım..Orijinal olduğundan eminim çünkü Ersa garantili ıslak kaşe ve imzalı üzerinde tarih olan garanti belgesi sevk irsaliyesi ve firmanın faturası mevcut fakat video paylaşım sitelerinde özellikle rus elemanların incelediği aynı modellerin arka kapağında japan movt (japon mekanizma) made in china yazıyor benim saatimin arka kapağında hologram etiketi mevcut fakat üretim yeri yazmıyor bunun sebebi nedir acaba ? sizce Ersayı arayıp sorayım mı ? casio nun tekrar japonyada üretime başladığına dair bir yazı okumuştum acaba saatim japon mu yoksa orjinal fakat çin üretimi mi ?cünkü çinde sadece replikalar değil aynı zamanda orj. casiolarda üretiliyor diye biliyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.