Şimdi Ara

Çarşı İletişim Güvenilir Mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
10.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Konu yanlış yerdeyse affola
    Çarşı İletişim Güvenilir bir yer mi ?

• İlandaki ürün için belirtilen mağazaya gittiğinizde "az önce sattık denilerek" alternatif ürünler satılmaya çalışılıyor. Daha önce de aynı mağazada iki kere aynı olayı yaşadım. Hatta bir seferinde aradım ve ürünün (iphone 5S siyah) ellerinde olduğunu ifade ettiler. Mağazaya 1 saat içerisinde ulaştığımda nedense önüme siyah renk dışındaki bütün 5S'leri döktüler ve cevap yine az önce verdik'ti. Bu ürün ile ilgili olarak da aynısını yaşadım ve ikaz ettim, ayrıca ilanlarında başka macbook bilgisayar da görünmesine rağmen elimizde başka yok, ipad verelim tarzında ukalaca tavırlar ve teklifler sergiliyorlar. İpad 64GB Air sorduğumda ise yok deyip bana 16GB sunuyorlar. İlanlarını incelediğinizde başka bilgisayar ve İpadlar olduğunu ama ellerinde olmadığını göreceksiniz. Müşteriyi dükkana sokayım nasıl olsa birşey satarım yaklaşımından dolayı tüm telefonculardan şüphe eder oldum. Yalancılar.

İyi Çalışmalar,
  • http://muratcura.sahibinden.com/ burdan bahsediyorsanız bir arkadaşım 5800 almıştı sıkıntısı yoktu, ilgili birisi. Zaten site üzerinden de baya satış yapmış.
  • 2 sefer Blackberry almışlığım var.İlanda ne yazıyorsa aynısını gönderdi hep.Sorun yok yani.
  • Şikayet var'a bak firma ile iletişime geç telefonu kontrol ederek al hiç bir şey olmaz
  • Kadıköyde Avea bayisidir, telefon portföyü geniş. şimdiye kadar 3-4 defa cihaz aldım ve arkadaşlarımı da götürdüm. Çok telefon değiştirdiğim için düzenli ikinci el fiyat ve ürün bilgisi için soru cevap yapıyorum. Sitede ne yazıyorsa tamı tamına alırsınız, eksik ve fazla olmaz. Telefonla ilgili problem varsa aldıktan sonra da yardımcı oluyorlar. Takasta ürününüz biraz ucuza gidebilir, indirim yapmazlar ama sadece alım yapacaksanız problem yok...
  • çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speedy-Step

çok teşekkürler

cihazı almadan kontrol et..arkadasıma garantili diye sattıgı cihaz garantisiz ve tamir görmüş çıktı...almadan önce cihazı kontrol et öyle al.
  • buradan HTC Sensation cihaz aldım 6 ay sonra kayıttan düştü gittim durumu anlattım cihaza eski bir nokia telefonun imei numarasını ücretsiz yükleyip geri verdiler sorun olursa ilgileniyorlar fiyat olarak pazarlık yapmıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deamon8 -- 12 Eylül 2013; 16:52:18 >
  • sahibinden.com dan kırık ekranlı samsung s3 le iphone 4 takası için üzerine 450 tl vermem şartıyla anlaştık. fakat benim s3 eline ulaşmadan gönderemeyeceğini söyledi iphoneu bende o zman 600 tl göndereyim s3 gelince 150 tlsini geri gönderirsin dedim ve anlaştık..

gerçekten söylediği gibi temiz bir iphone 4 geldi bana fakat 150 tl mi 15 gün boyunca istemek zorunda kaldım..

15 gün sonra hesabıma 20 tl eksik olarak gönderdiler parayı bende 20 tl için münakaşaya girmek istemedim birşey demedim..

alacak olan arkadaşlara tavsiyem get li ilanlarından almasıdır. bu arkadaşlar havaleli işlemler konusunda sıkıntı yaratıyorlar..
  • http://forum.donanimhaber.com/m_103261187/f_//tm.htm#103263815

yeterli olacaktır. düzenbaz üç kağıtçı hırsızdırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nashville123

http://forum.donanimhaber.com/m_103261187/f_//tm.htm#103263815

yeterli olacaktır. düzenbaz üç kağıtçı hırsızdırlar.

Abi hata senin (Nashville123) bosu boşuna insanların kafasını karıştırmayın z3 ve g2 ile 350 TL lık telefon takas yapmissiniz bu arada çarşı iletişim kapıda kontrolleri alin begenmesseniz sorun yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İlandaki ürün için belirtilen mağazaya gittiğinizde "az önce sattık denilerek" alternatif ürünler satılmaya çalışılıyor. Daha önce de aynı mağazada iki kere aynı olayı yaşadım. Hatta bir seferinde aradım ve ürünün (iphone 5S siyah) ellerinde olduğunu ifade ettiler. Mağazaya 1 saat içerisinde ulaştığımda nedense önüme siyah renk dışındaki bütün 5S'leri döktüler ve cevap yine az önce verdik'ti. Bu ürün ile ilgili olarak da aynısını yaşadım ve ikaz ettim, ayrıca ilanlarında başka macbook bilgisayar da görünmesine rağmen elimizde başka yok, ipad verelim tarzında ukalaca tavırlar ve teklifler sergiliyorlar. İpad 64GB Air sorduğumda ise yok deyip bana 16GB sunuyorlar. İlanlarını incelediğinizde başka bilgisayar ve İpadlar olduğunu ama ellerinde olmadığını göreceksiniz. Müşteriyi dükkana sokayım nasıl olsa birşey satarım yaklaşımından dolayı tüm telefonculardan şüphe eder oldum. Yalancılar.

İyi Çalışmalar,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Sakın!!!

Bu sahtekarlardan yeni çıkan bir telefon vard diye bunlardan alma gafletinde bulundum ve 1 sene geçtikten sonra telefonu formatlayınca farkettimki çalıntı imei ler kullanmışlar ve telefonu bir daha açamadım .Bunlara tamire verdim 6 ay sonra alabildim ve içinde bir tane vida bırakmamışlar ve becerememişler beceriksizler bu 6 aylık süreçte bir kere bana ikinci el telefon bu nerden bileyim diye bir itirazda bulundu!!.Bunlar telefoncu değil üç kağıtçı sakın aldanmayın telefonum çöp oldu.Sadece satarken aman paşam kralsın diye satıyorlar.Sonrasında oranın sahibi yalan dolanlarla sizi kandırmaya çalışıyor.Hakkım helal değil.Sakın diyorum gidin mi alcaksanız mi store'dan 500-1000 daha fazla verin alın en azından bu tarz pisliklerle uğraşmassınız 1 senedir telefonu kullanamıyorum!
  • Buradan ürün alacaktım, WhatsApp üzerinden Murat Cura ile görüştüm. Görüşmemizin ekran görüntülerini paylaşıyorum. Son mesajımı attıktan sonra kişinin Whatsapp fotoğrafı bir anda kayboldu, etik kurallara uyan bir satıcı olduğunu sanmıyorum. Alışveriş yapmamanızı tavsiye ederim.

• B. Bulut kullanıcısına yanıt
    Müşteri memnuniyeti diye bişey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayan j -- 11 Ağustos 2020; 11:13:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayın aldırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.