Şimdi Ara

ÇARŞAMBA GÜNÜ KARDEŞİMİN ÖĞRETMENİYLE TARTIŞACAĞIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günaydın kankalar.Dün kardeşimin veli toplantısı vardı.Annemlerde gitmişler.Kardeşim 12 yaşında fakat 5.sınıf geç verdik 1 sene.Sınıf hocası kardeşimden memnun değilmiş (Kardeşim ücretsiz kolej eğitimi kazanmış birisidir ve ders notları sürekli 5 gelir) davranış olarakta sınıftakilere göre olgun ve lider birisi.Yaşınınki gibi çocuksu özellikleri yok.Kardeşimin 4 tane daha arkadaşı var aynı onun gibiler fakat 1 yaş küçükler kardeşimden oyüzden o 4 kişi kardeşimin yanına gelir hep onla gezmek isterler.Biz küçükkende bunlar vardı değil mi kardeşlerim yani sebepsiz yere adamla kavga etmekte istemiyorum bizde ilkokuldayken 4-5 kişi dolaşır yerden yüksek filan oynardık beraber gezerdik bu çok normal bir şey fakat öğretmen bunu öyle bir anlatmış ki anneme kadının sinirleri bozuk 10 dakika önce konuştu benlede ağladı baya.Hoca demiş işte sizin çocuklarınız çete gibi filan diye ulan çocuklar hırsızlık mı yaptı tacizde mi bulundu birilerine karşı çocuğun hiçbir suçu yokken bu kadar üzerine gelinmemeli annemde kavgacı birisidir dün öğretmenle baya tartışmışlar kimsenin annemi üzmeye hakkı yok.Madem çete bu çocuklar dersleri nasıl yüksek bu kadar.Sinirden aklıma gelenler bu kadar Çarşamba günü annemler tekrar görüşmeye gidicek bende gidicem bu sefer eğer ters bir şey olursa ne yapmamı önerirseniz ''Annemin ağladığını göz önünde bulunarak'' yorumlarınızı bekliyorum.Çarşamba günü neler olucağını söyliyeceğim.

Bu ilk şikayet değil geçen seneden beri böyle şikayetler geliyor ve yine aynı kişilere isimler gerçek değildir örneğin ahmet,mehmet,sinan,anıl hep bu 4 kişi günah keçisi seçilmiş durumda sınıfta üzerlerine geliyor hocalar kardeşiminde kalp rahatsızlığı vardır oyüzden üzerine düşkünüm üzülmesinide istemiyorum yapmadığı bir şeyden dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slippery Roach -- 16 Mart 2013; 9:13:20 >

• Bayan hocaysa, genç ve güzelse bir çay içmeye davet et. Em onu göreyim seni
  • Hocayı yan yatır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-878DAD7F8

Hocayı yan yatır
    Hoca erkek ve benimde eski ingilizce öğretmenimdir yaşı 30-32 civarı.Bide kadın hoca var ama kadının burnu kargaya benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slippery Roach -- 16 Mart 2013; 8:59:39 >
  • Müdürle konuşun, müdürden sonuç alamazsanız eğitim bakanlığına e-mail atın.
  • Biz tenefüslerde ordu şeklinde top oynardık.4 kişiye mi çete diyorlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: HORSESHOEBREAKER

Müdürle konuşun, müdürden sonuç alamazsanız eğitim bakanlığına e-mail atın.
    yaptığı davranışın onu kırıcı olduğunu söyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

Alıntıları Göster
    kardesin sedat peker'in yegeni olmasin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

Alıntıları Göster
    bişey olmaz yav ne olacak benden de ilkokuldayken çok şikayet gelirdi ama derslerim iyi olduğu için hiç takmazdı ailem ama ben gerçekten yaramazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndaCakan

bişey olmaz yav ne olacak benden de ilkokuldayken çok şikayet gelirdi ama derslerim iyi olduğu için hiç takmazdı ailem ama ben gerçekten yaramazdım

Alıntıları Göster
    Bu ilk şikayet değil geçen seneden beri böyle şikayetler geliyor ve yine aynı kişilere isimler gerçek değildir örneğin ahmet,mehmet,sinan,anıl hep bu 4 kişi günah keçisi seçilmiş durumda sınıfta üzerlerine geliyor hocalar kardeşiminde kalp rahatsızlığı vardır oyüzden üzerine düşkünüm üzülmesinide istemiyorum yapmadığı bir şeyden dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slippery Roach -- 16 Mart 2013; 9:12:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatkork

Biz tenefüslerde ordu şeklinde top oynardık.4 kişiye mi çete diyorlar :D

sabah sabah güldürdün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patria o Muerte

Bayan hocaysa, genç ve güzelse bir çay içmeye davet et. Em onu göreyim seni

• Bizde küçükken çete kurardık okulda. Öğretmeniniz saçmalamış. Biz sadece arkadaşlarla gider banklarda oturduk ve ya maçlarda kadromuzu buna göre belirllerdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epıl

Bizde küçükken çete kurardık okulda. Öğretmeniniz saçmalamış. Biz sadece arkadaşlarla gider banklarda oturduk ve ya maçlarda kadromuzu buna göre belirllerdik.
    sen çok taraflı anlatmışsın gibi geliyor. bir sorun var ki öğretmen şikayetçi; ne yani küçük çocukları kıskanıyor mu? ayrıca ilk şikayet de değilmiş. kardeşini görmek istediğin gibi görme artık bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinan

sen çok taraflı anlatmışsın gibi geliyor. bir sorun var ki öğretmen şikayetçi; ne yani küçük çocukları kıskanıyor mu? ayrıca ilk şikayet de değilmiş. kardeşini görmek istediğin gibi görme artık bence.

aynen kardeşinde bi sıkıntı olabilir
  • quote:

+1. Abisi tartişmaya gidiyorum diye konu açiyorsa kardeşi kendinden bir yaş küçüklere nasil davranir?
  • Eğer olay tamamen böyleyse öğretmenin kızması saçma geliyor açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steve Wozniak

quote:

+1. Abisi tartişmaya gidiyorum diye konu açiyorsa kardeşi kendinden bir yaş küçüklere nasil davranir?

Alıntıları Göster
    hoca neden şikayetçi ? hırsızlıkmı yapmışlar, birini mi dövmüşler ? tam olarak sorun neyse kardeşinle ona göre konuş.

• Cocuklar hicbir sey yapmasa bile o sekilde dolasmalari hocalarin gozune batar. Yani hocayla sakin sakin konusmayi dene ilk bunlar yakin arkadas bi sey yaptiklari yok birlikte dolasmalarinin ne gibi sakincasi var ? falan de.
  • Bana da sivri dilli falan derdi ilkokul hocası.Deli vardı sınıfta bitane sürekli kavga ederdik o sataşırdı suçlu ben çıkardımSürekli hoca rehberlikle falan görüşürdü ailem, sonra da ağzıma sıçarlardı.Bok gibi bir çocukluğum oldu dışlanırdım da hep şu an da dışlıyorlar da pek takmıyorum.Psikolojik sorunlarım var sanırım iyi değilim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.