Şimdi Ara

carrefoursa kurbanini erken alana 50 tl indirim +250 tl akbank free (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53
Cevap
3
Favori
3.664
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o kadar kurbanı sabah namazında başlayıp kesip ikindiye kadar halledip her şeyiyle bayramın ikinci günü nasıl yetiştireceklerini düşünüyor alanlar acaba
  • Apartmana taşındık 2 yıl üst üste eniştemin bahçede kestim bu yılda orda kesersem ayıp olacak E hayvan pazarlarında kestiremem hayvan pisliğinin içinde kurban kesiyolar hijyen yok ,bu yıl mecbur Carrefour yolu gözüküuor galiba
  • Teslimat süresi kısa olursa tercih edilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az biraz müslümansanız etrafınızda büyük kur'an kursları bu işi organize ediyorlar isterseniz bağışlar isterseniz de alabilir kendiniz dağıtabilirsiniz. Olmadı belediye kurban satış ve kesim yerleri olacak oralardan bilgi alabilirsiniz. Olmadı etraftaki büyük kasaplar da kurban organizasyonu yapabiliyorlar oralarda var. İlla Migros Carrefoura gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: oOoSöNMeZoOoO

Apartmana taşındık 2 yıl üst üste eniştemin bahçede kestim bu yılda orda kesersem ayıp olacak E hayvan pazarlarında kestiremem hayvan pisliğinin içinde kurban kesiyolar hijyen yok ,bu yıl mecbur Carrefour yolu gözüküuor galiba
    niye ayıp olsunki, kestiğin hayvanın ciğerle , adama güzel bir ciğer tava yap, kesim sonrası da etrafı temizle, olsun bitsin

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Ben çok az müslümanım, karfursa bana caiz midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plaka01

Ben çok az müslümanım, karfursa bana caiz midir?
    :-) Demek istediğim Carrefour Migros vs mahkum değiliz alternatif çok. Çok beğenilenlerdeki arkadaş yorumu açıklıyor herşeyi. Kurban işi çok titiz olunması gereken bir ibadet.

• Beyaz eşya aliminda carrefour puan kazanimi mümkün müdür?

• Hepsini geçtik sigara satan yerden almak caiz mi

Caiz ise sokaktaki torbaciya vekalet verelim sonuçta o da sigara satanla aynı işi yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

hızlandırılmış vahşet....
    lynch is coming
  • Şimdiye kadar hiç kurban kestirmedim. Çevremde parası olan olmayan herkes kurban kestiriyor. Kimseden et istemedim zaten ihtiyacım da yok.
    Ancak yaptıkları işi ben yapmam. Çünkü et dağıtan yok. Resmen kesenler aralarında et takası yapıyor.
    Ailecek danaya girenler var neymiş eti bereketliymiş. Kardeş et yemek için kestiriyorsanız kurbanın anlamı ne? Konuşunca da kötü oluyorum. Millet çıkarlarına aykırı konuşunca bayağı tepki veriyor. Bence kendilerini kandırıyorlar.
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    ailecek danaya girmenin mantigi tanidiklarin olmasi baska bir avantaji yok ayriyeten ne kadar et cikacagi arastirilir etin hepsi kesen kisiye kalmaz kesemeyen kesmeye imkani olmayan insanlara paylastirilir bu hayvan saticilarini zengin etme bayramida degil illa ki arastirilcak pazarlik yapilcak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebey19

ailecek danaya girmenin mantigi tanidiklarin olmasi baska bir avantaji yok ayriyeten ne kadar et cikacagi arastirilir etin hepsi kesen kisiye kalmaz kesemeyen kesmeye imkani olmayan insanlara paylastirilir bu hayvan saticilarini zengin etme bayramida degil illa ki arastirilcak pazarlik yapilcak
    Bana kuralı anlatma. Bunları biliyorum. Uygulayan yok. Ya et vermiyorlar ya da kesenler et değiş tokuşu yapıyor. 1/3'ü dağıtayım, 1/3 komşulara falan hikaye.
    Geçen sene zaten küçükbaşlar fahiş fiyattı. Kasaptan alınan et daha ucuza geliyordu yaptığım hesaba göre.
  • Kurban işinin maliyetini hesaplayan var mı hiç?

Eğer dini bir vecibe olarak düşünmezsek olayı canlı hayvan alıp kesmek mi daha uygun yoksa gidip kasaptan almak mı daha hesaplı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

Kurban işinin maliyetini hesaplayan var mı hiç?

Eğer dini bir vecibe olarak düşünmezsek olayı canlı hayvan alıp kesmek mi daha uygun yoksa gidip kasaptan almak mı daha hesaplı?
    Bayram sonrası canlı hayvan almak uygun olacaktır. Kasap alıp kesip satarak ciddi kar sağlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 4 Ağustos 2018; 13:2:59 >
    uygulayan yoksa biz ne yapiyoruz ? senin dedigin degis tokusu adak adayanlarin yaptigini duydum adak adayanlar kestirdigi etten yiyemedikleri icin degisiyor

bi kac yorumunu okudum hepsi yorum yapmak ve gereksiz elestiri her seye aglayan bi tipsin bunu anladim engelleyebiliyorsan yada blok mu neyse onu yaparsan sevinirim tuzu kuru arkadas

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebey19

bi kac yorumunu okudum hepsi yorum yapmak ve gereksiz elestiri her seye aglayan bi tipsin bunu anladim engelleyebiliyorsan yada blok mu neyse onu yaparsan sevinirim tuzu kuru arkadas
    Gerçekten mi? Çok üzüldüm
    Sen çok gerekli bir insanmışın ya. Yazdığın konular harika. Makat kılları konusu, üniversite kaydını dondurup üniversite adayları konularında laf olsun torba dolsun tarzı yazılar, uyduruk boş muhabbet her türlü konuda yazan işsizin tekiymişin. Alakalı alakasız forumun her yerinde ıvır zıvır yazılar yazmışın.
    O bana dediklerinle herhalde kendini tarif ettin insan karşısındakini kendinden bilirmiş.
    Senin gibileri ciddiye alıp yazanda kabahat. Seninle mi uğraşacağım bloklasan da dert değil.

burda ne yapcaktim ya senin gibi vatan kurtaramiyorum klavyeyle, sol un çomarisin malesef

• Şok bim a101 'den zorunlu olmadıkça alışveriş yapmam içim cııızz eder..

zaten şok -2.500.000 özsermayeli durumu kötü

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.