Şimdi Ara

Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.341
Cevap
370
Favori
495.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adige73

Big indirimi var ama katologda pek işe yarar bir şey yok gibi
    yukarda indirme linki vardı tlfnn za indirin
  • Arkadaşlar carrefourda ünilever ürünlerinde indirim var rinso,cif,yumoş,domestos vb 50 tl alırsanız;
    ÇEK KAZAN uygulamasından ünilever 50 tl ye 20 tl opet yakıt,
    ÇEK KAZAN uygulamasından ünilever 50 tl ye 20 tl D&R çeki ( 5 çeke kadar kasada birleşiyor)
    Eğer yumoş uzman aldıysanız QUMBARA uygulamasından 25 tl ye 20 tl KOTON çeki kazanabilirsiniz ( ben 50 tl yumoşa 2 kupon aldım tek fişte 3 hakkınız var bence 75 e 60 çek bile verebilir)
    CHİPPİN ile öderseniz % 5 puan veriyor unuttuğum varsa eklersiniz...

Hepsi aynı fişle ve hepsi denenmiştir.Yanlız çek kazan uygulamaları arasına biraz zaman bırakın ben ardı ardına da yaptım sorum yok ancak DH ciler yüklenirseniz belki iptal edebilirler mi diye söylüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parafesör -- 14 Eylül 2020; 23:25:3 >
  • Sabunlarda %30 başladı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • carfur çayda boya çıkmış

Karali Çay Sanayi Ticaret
    ve Gıda Pazarlama
    Anonim Şirketi
    Merkez/RİZE
    Karali Çay

Carrefour Filiz Çayı
    500 gr

Boya/Gıda Boyası
    Tespiti

253
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Carrefour’dan ziyade Karali markası ön plana çıkıyor.

• evet güvendiğim ve aldığım bir markaydı umarım carrefura özel pintilikten bu şekilde üretilmiştir.Tüm ürünlerinde varsa kesinlikle evime sokmam bir daha.Hatta bir çok tanıdık alıyordu bizde beğenip , hepsinin ortak yorumu çaykura en yakın marka diyorlardı.
  • El,yüz,cilt bakım %40-50 var.

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

evet güvendiğim ve aldığım bir markaydı umarım carrefura özel pintilikten bu şekilde üretilmiştir.Tüm ürünlerinde varsa kesinlikle evime sokmam bir daha.Hatta bir çok tanıdık alıyordu bizde beğenip , hepsinin ortak yorumu çaykura en yakın marka diyorlardı.
    Hileye bir kez bile kalkışan ahlaksızdır, namussuzdur. O yüzden pahalı, ucuz farketmez hileci hilecidir.
    Bundan sonra da düzelmesi, hile yapmaması kendi marka değeri içindir bizim sağlığımız için değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • albati kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum , az önce web sayfalarına baktım açıklama bile yazmamışlar.Kendi marka değerlerine bile önem vermediklerini gördük .
  • Sonunda 14 günlük kataloghttps://www.carrefourkatalog.com/17-30-eylul/page/1 (dikkatimi çeken kampanya göremedim).

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

Hileye bir kez bile kalkışan ahlaksızdır, namussuzdur. O yüzden pahalı, ucuz farketmez hileci hilecidir.
    Bundan sonra da düzelmesi, hile yapmaması kendi marka değeri içindir bizim sağlığımız için değil.

Alıntıları Göster
    Bugun karaali yarın velibabuş ..marka basmaya ne var .memlekette kanun yetmez ise bu kerizler (biz)daha çok boya içer.

• meeb kullanıcısına yanıt
    Yapmazlar yapmazlar,Pl ürünlerden uzak durmak gerekir hangi marka olursa olsun.

• bayguru B kullanıcısına yanıt
    yeni katalog ta bakıyorum Carrefour çay yok.Bu işten Carrefour un haberi olmaması imkansız ,sözde her türlü takip ,test var diyorlar.

Hayır anlamıyorum da doğal rengi olan bir şeyin içine niye boya katarsın.

• Geçen uygun diye bergamotlu carrefour çay almıştım baya da bir içtik. Kalanı çöpe atıyorum hemen. Yazıklar olsun gerçekten. Maalesef bu ülkede kampanya hariç fiyatı uygun olan hiçbir şey almamak lazım...

• 25 TL için
    Kayıt olmuyor
    Nasıl yapılacak

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

yeni katalog ta bakıyorum Carrefour çay yok.Bu işten Carrefour un haberi olmaması imkansız ,sözde her türlü takip ,test var diyorlar.

Hayır anlamıyorum da doğal rengi olan bir şeyin içine niye boya katarsın.
    Unilever markası Lipton yapınca ses seda çıkmaz yetkililerden, bir yere damlayınca da temizlemek için koşup Domestos alırlar bir de

İnanın yalan söylemiyorum, bildiğiniz plastik beyaz yüzeye leke bırakıyor kopkoyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 17 Eylül 2020; 18:56:33 >
  • Hocam bu kampanya bu gün devam ediyor mu?

• 👍

• ViLLazZo kullanıcısına yanıt
    aynen birkaç kez bizde aldık ,hatta sırf üreticisi karali diye ,şok ,a101 ,den almadım .

Benimde parekende marketlerin fason ürünlerine güvenim kalmadı.Bim inde balında hile çıkmış ki bim in gerçekten bazı ürünleri çok kaliteli.

• tubytube kullanıcısına yanıt
    ilk defa duydum hocam sizden ,doğrudur.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.