Şimdi Ara

Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: barikat2005 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.341
Cevap
370
Favori
495.396
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Buzdolabi posetleri yari yariya arkadaslar su an
    aynen migros kadar olmasada 6,75 orta kucuk buyuk boy
  • byneco kullanıcısına yanıt
    Migrosta su an 14.50 lira hocam yari yariya yapsa bile carrefour su an daha ucuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Migrosta su an 14.50 lira hocam yari yariya yapsa bile carrefour su an daha ucuz
    evet hocam suan pahalı lakin geçen hafta 4,95 tl idi yanılmıyorsam cook marka olanlar (4 lü paket). stok bulamadım hiçbir yerde

iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byneco -- 3 Temmuz 2019; 16:47:4 >
  • Yeni katalog yayınlanmış
  • İnternet sitesine agız bakım ürünlerinde %50 indirim internet sitesi için mi? Magazalar da dahil mi?
  • Palmolive ve duru duş jellerinde 1 alana 1 bedava 8 temmuz pazar son.

Bu konu migros konusu kadar hareketli degil.
  • 200 Gr. Nescafe Classic dün 15 TL'ye aldım.100 Gr. her yerde 9.5 TL,bilgilerinize.
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/head-shoulder-500ml-13-9tl-ucretsiz-kargo--137779316
    En son bu konu sayesinde 550ml aldım sonra 450ml satılmaya başlandı , bileydim daha çok alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 10 Temmuz 2019; 11:5:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carrefour yeni katalog yayında. Bu arada migrosta 100e 30 diye millet kod pesinde, carfourda ay başından beri 50ye 15 chippin kampanyası var. Koda da gerek yok

• Bu arada zaman zaman carrefour stok eritmek için kagit havlu ve tuvalet kağıdında ciddi indirim yapıyor. teno 12li kağıt havlular zaman zaman 16₺ye kadar dusebiliyor takip etmek lazım. Ha keza migrostaki Vivanin aynı kalitedeki urunu, Eczacıbaşı carrefour için "Silen"markasiyla üretiyor ki, onda da zaman zaman 32lisinde 25₺ye kadar indirim yapılabiliyor. Bu indirimler birebir mağaza takibiyle olur, katalogda yer almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 18 Temmuz 2019; 23:6:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: idefixoxo

Carrefour yeni katalog yayında. Bu arada migrosta 100e 30 diye millet kod pesinde, carfourda ay başından beri 50ye 15 chippin kampanyası var. Koda da gerek yok
    50/20 vardi :)
    Hemde eve kadar getiriyorlardi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

50/20 vardi :)
    Hemde eve kadar getiriyorlardi

Alıntıları Göster
    Onu da biliyordum da, her yerde eve teslim seçeneği olmadığı için chippin 50/15 i sadece belirttim.

• Bu arada chippin uygulamada çevir kazan bolumunde her hafta şansınıza gelecek puanlar bakiyenize ilave oluyor. Genelde 50krs ve 1₺ cikiyor olsa da, 10₺ cikmisligi da var bana. Sonuçta taş atıp kolunuz yorulmuyor. Ayrıca programı indirip, üye oldugunuzda da hemen harcanabilir 5₺ veriyor.

Ard arda 2-3mesaj atınca carrefour calisaniymisim da reklam yapiyor izlenimi olmasin, tamamen migrosa odaklanmamak gerekir diye ayrıntılı yazdim, alternatif olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 18 Temmuz 2019; 23:16:44 >
  • idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    forumda migros konusu daha hareketli carrefour a giden pek yok sanırım.chippin 100 e 20 yi sürekli yapıyor internet sitesinde 250+250 / 100 sürekli oluyor .fiyatlar migrosla çok farketmiyor ama nedense hep foruma bakan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUVARLAĞIMTIRAK

forumda migros konusu daha hareketli carrefour a giden pek yok sanırım.chippin 100 e 20 yi sürekli yapıyor internet sitesinde 250+250 / 100 sürekli oluyor .fiyatlar migrosla çok farketmiyor ama nedense hep foruma bakan yok.
    250+250/100 alışverişi yaptım ama sitesinde doğru dürüst hiçbir ürün olmuyor. migrosta herşeyi bulabiliyorsun. 100 indirim kuponunu kullanabilmek için saçma sapan şeylerle 250yi doldurabildim. (çay, yağ, şeker vs ana ürünlerden hiçbiri olmuyor sitesesinde).
  • Bölgesel olarak stok değişiyor benim olduğum yere en yakın mağaza 10 km o yüzden sanaldan bakıyorum istediğim tüm ürünler var sitesinde

• Kampanya 1 - 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında tüm Türkiye'deki CarrefourSA marketlerinde Chippin ile yapılacak ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde CarrefourSA'dan Chippin ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri ödemelerde anında 20 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. Kampanya dahilinde kazanımlar uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 5 defa faydalanabilecek ve toplamda 100 TL değerinde Chippin kazanabilecektir

• Big indirimleri başlamış

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Nelerde hocam?

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Magaza ve sanalda var. Ama fiyatlar çok az düşük. Geçenki ile aynı. Kod var ise sanala ekleyerek ulaşılıyor.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.