Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

CarrefourSA Fırsatları (Ana Konu sayılır)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GöKHaN 35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
776
Cevap
124
Favori
174.833
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> CarrefourSA Fırsatları (Ana Konu sayılır)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1787 Mesaj
    Buzdolabi posetleri yari yariya arkadaslar su an

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Buzdolabi posetleri yari yariya arkadaslar su an
    aynen migros kadar olmasada 6,75 orta kucuk buyuk boy

Migrosta su an 14.50 lira hocam yari yariya yapsa bile carrefour su an daha ucuz

|
    |
    byneco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Migrosta su an 14.50 lira hocam yari yariya yapsa bile carrefour su an daha ucuz

Alıntıları Göster
    evet hocam suan pahalı lakin geçen hafta 4,95 tl idi yanılmıyorsam cook marka olanlar (4 lü paket). stok bulamadım hiçbir yerde

iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byneco -- 3 Temmuz 2019; 16:47:4 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Bu konu migros konusu kadar hareketli degil.
    |
    |
    |
    |

https://mobile.donanimhaber.com/head-shoulder-500ml-13-9tl-ucretsiz-kargo--137779316

En son bu konu sayesinde 550ml aldım sonra 450ml satılmaya başlandı , bileydim daha çok alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 10 Temmuz 2019; 11:5:28 >
    |
    |
    gokhans19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu arada zaman zaman carrefour stok eritmek için kagit havlu ve tuvalet kağıdında ciddi indirim yapıyor. teno 12li kağıt havlular zaman zaman 16₺ye kadar dusebiliyor takip etmek lazım. Ha keza migrostaki Vivanin aynı kalitedeki urunu, Eczacıbaşı carrefour için "Silen"markasiyla üretiyor ki, onda da zaman zaman 32lisinde 25₺ye kadar indirim yapılabiliyor. Bu indirimler birebir mağaza takibiyle olur, katalogda yer almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 18 Temmuz 2019; 23:6:46 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: idefixoxo

Carrefour yeni katalog yayında. Bu arada migrosta 100e 30 diye millet kod pesinde, carfourda ay başından beri 50ye 15 chippin kampanyası var. Koda da gerek yok
    50/20 vardi :)

Hemde eve kadar getiriyorlardi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

50/20 vardi :)

Hemde eve kadar getiriyorlardi

Alıntıları Göster
    Onu da biliyordum da, her yerde eve teslim seçeneği olmadığı için chippin 50/15 i sadece belirttim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu arada chippin uygulamada çevir kazan bolumunde her hafta şansınıza gelecek puanlar bakiyenize ilave oluyor. Genelde 50krs ve 1₺ cikiyor olsa da, 10₺ cikmisligi da var bana. Sonuçta taş atıp kolunuz yorulmuyor. Ayrıca programı indirip, üye oldugunuzda da hemen harcanabilir 5₺ veriyor.

Ard arda 2-3mesaj atınca carrefour calisaniymisim da reklam yapiyor izlenimi olmasin, tamamen migrosa odaklanmamak gerekir diye ayrıntılı yazdim, alternatif olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 18 Temmuz 2019; 23:16:44 >

forumda migros konusu daha hareketli carrefour a giden pek yok sanırım.chippin 100 e 20 yi sürekli yapıyor internet sitesinde 250+250 / 100 sürekli oluyor .fiyatlar migrosla çok farketmiyor ama nedense hep foruma bakan yok.
    |
    |
    idefixoxo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: emruz315

forumda migros konusu daha hareketli carrefour a giden pek yok sanırım.chippin 100 e 20 yi sürekli yapıyor internet sitesinde 250+250 / 100 sürekli oluyor .fiyatlar migrosla çok farketmiyor ama nedense hep foruma bakan yok.

Alıntıları Göster
    250+250/100 alışverişi yaptım ama sitesinde doğru dürüst hiçbir ürün olmuyor. migrosta herşeyi bulabiliyorsun. 100 indirim kuponunu kullanabilmek için saçma sapan şeylerle 250yi doldurabildim. (çay, yağ, şeker vs ana ürünlerden hiçbiri olmuyor sitesesinde).
    |
    |

• Onbaşı
    18 Mesaj
    Bölgesel olarak stok değişiyor benim olduğum yere en yakın mağaza 10 km o yüzden sanaldan bakıyorum istediğim tüm ürünler var sitesinde

|
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
üniversite
web tasarım
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.