Şimdi Ara

CarrefourSA'da 75 TL chippara (Axess) 3'lü kombo yakıyor (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
21
Favori
18.418
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçen senede bu kampanyadan yararlanmıştım ayrı kartlarla ayrı kodları girerseniz puanlar yükleniyor bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: askerdem

Geçen senede bu kampanyadan yararlanmıştım ayrı kartlarla ayrı kodları girerseniz puanlar yükleniyor bilginiz olsun.
    Kabul etmiyor.
  • 4 adet 100 tl lik alışveriş = 400tl harcama
    4 adet 11 tl chip puan + 75 tl chip puan = 119 tl chip puan

119/400 oranı 0,2975 çıkar ki bu da chip puanların tamamının kullanımıyla %30 indirim anlamına gelir.
  • güzel kampanyaydı ama carrefoursa her yerde yoktu ki... zalım axess :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylgzn

4 adet 100 tl lik alışveriş = 400tl harcama
    4 adet 11 tl chip puan + 75 tl chip puan = 119 tl chip puan

119/400 oranı 0,2975 çıkar ki bu da chip puanların tamamının kullanımıyla %30 indirim anlamına gelir.
    Birde bunun üzerine carrefour karta özel yüzde 5 indirim alınabiliyor her mağazada olmasa da Belirli mağazalarda belirli günler bu indirim oluyor ben 3 kez perşembe denk getirip 15 TL de burdan aldım,br de her birine 15 TL shell kodu da shell kartım olmadığı için buradaki arkadaşların işine yaradı
  • 75 chip puanı hemen kullanmayacaksanız hediye kart alın. Ben bugün karta yukleyin. Yoksa cabuk siliniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puanları kullanmayı unuttuk iyimi

• Akbank kolaylıklar Bankası Akbank direktten bir sağlık sorunu sebebiyle markete gidemediginizi belirtin yardımcı olacaklardır.

• ysakay kullanıcısına yanıt
    Akbank mobilden yazın ya da çağrı merkezini arayın geri yüklerler, akbank puan kullanmayı unutmuş olsanız bile müşteri memnuyeti adına silenen puanı anında geri yüklüyor.
  • Bugün son gün, kullanabilirsiniz.

• Carrefour chipparalarla Alacak birsey bulamıyorsanız hediye kart alın. 6 ay süre kazanın.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.