Şimdi Ara

CarrefourSa Büyüüüük Alışveriş İkramiyesi =>kampanya sorunları paylaşma konusu oldu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
59
Favori
60.657
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim, müşteri hizmetlerini aradım ama aynı gün olduğu için bilgi vremediklerini yarın aramamı söylediler. Kampanyaya katılım işi acaba olmadı mı diye kurt düştü aklıma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

• Arkadaşlar Carrefour da telefon numarasından Carrefour kart çıkıyor mu? Fiziksel olarak kartı götürmek gerekiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEREROKA kullanıcısına yanıt
    Benim önümdeki kadın cep telini verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEREROKA

Arkadaşlar Carrefour da telefon numarasından Carrefour kart çıkıyor mu? Fiziksel olarak kartı götürmek gerekiyor mu?
    Yalnız telefonunuza kayıtlı Carrefoursa kart varsa bu durum geçerlidir. Carrefoursa kart uygulamasını indirip cep no ile giriş yapın. Giriş başarılı olursa cep telefonu numaranız kayıtlıdır ve kasaya cep no söyleyip işlem yapabilirsiniz.

• yeni çıkan insertte visa ile ödemede ilave 25 tl olarak hiçbir bilgi gözükmüyor!!!
    YALAN MI OLDU ACABA
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurtlu70

yeni çıkan insertte visa ile ödemede ilave 25 tl olarak hiçbir bilgi gözükmüyor!!!
    YALAN MI OLDU ACABA
    Olursada şaşırmam kampanya şartlarını değiştirmek moda oldu.
  • CarrefourSa Büyüüüük Alışveriş İkramiyesi =>kampanya sorunları paylaşma konusu oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyegen01

Olursada şaşırmam kampanya şartlarını değiştirmek moda oldu.

Alıntıları Göster
    https://www.visa.com.tr/kampanyalar/carrefour.html
    Sıkıntı yok burası var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurtlu70

yeni çıkan insertte visa ile ödemede ilave 25 tl olarak hiçbir bilgi gözükmüyor!!!
    YALAN MI OLDU ACABA
    https://www.carrefoursa.com/tr/kataloglar

Hiper kataloğunda yok ama Süper kataloğunda yazıyor.
  • Maximum mobil 5x50 tl temassız alışverişe 25 tl kampanyasındaki kayıtlı kredi kartınız (4xxx xxxx xxxx xxxx ile başlayan) visa kart ise 150 tl lik Carrefoursa alışverişiyle kombine edebilirsiniz. Dün yaptım oldu. Ucuz bir şey olmadığından 19.99 dan 400-600 gr.lık levrek uygun geldi, 7,5 kg aldım, buzluğa attım.
  • Mutlaka sorulmuştur, farkli carrefour kartlarla ama aynı visa kartla alışveriş yapılsa hepsine puan gelir mi?

• Sigara alsak axsesin 3x150==50tl
    chip kampanyasından sayılır demi arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ceramicer43 kullanıcısına yanıt
    Evet. Ama carrefour puanı alamazsınız.

• Aynı numaradan 2. kez sms gönderildiğinde farklı şifre mi geliyor, farklı mı ?
  • carrefoursa karti yok bende carrefoursa kart mobil uygulamasını indirdim telefonum ile kayıt oldum bana bir sanal kart oluşturdu kasaya gidip numaramı söylersem kampanyadan yararlanabilirmiyim?

• https://www.carrefoursa.com/tr/mr-muscle-ve-pronto-super-temizlik-paketi-p-30172736

Bulabilirseniz 10 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: GlamourSS

Aynı numaradan 2. kez sms gönderildiğinde farklı şifre mi geliyor, farklı mı ?

Bu numara daha önce kampanyaya katıldı ve şifre şudur diye mesaj geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, carefoursa kartıma kayıtlı numara ile kazan yazıp yolluyorum ama şifre gelmiyor, bu şekilde olan oldu mu acaba?a
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.