Şimdi Ara

captain tsubasa tatakae dream team Yardımlaşma Başlığı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
5
Favori
22.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Neo_Cyclone

Hocam sen ne yaptın bu takım satılır mı? 500k'yı devirirdin bu kadroyla.

Genel bilgi almak için soruyorum, hesap satışları nasıl gerçekleşiyor? Oyun dosyası mı gönderiliyor karşıya nasıl oluyor işleyiş?

sonradan yabancı facebooklara baktımda ortalama bu fiyat . sattığın adamın e postasıyla oyuna girip senkronize ediyorsun sonra adam oyuna kendi hesabı ile girince hesap orada çıkıyor . sen bir daha girmeden silip tekrar kuruyorsun.

2 gündür tekrar oynuyorum rivaul çıktı. ssr misaki çıktı s bumerang şutlu. ssr diaz almıştım s drive şutlu. ssr jun misugi var s voleli. kadrom idare eder benim zaten amacım yok öylesine vakit öldürmek için oynuyorum tekrar dizerim sorun değil . bu sefer gelecek feste benim telefonda oluyormuş bir hesap daha kasıcam 400 db civarı ile sallarım hangisi iyiyse onla devam ederim sorun yok. zaten paso oyuncu yeniliyorlar jito iyiydi şimdi yeni jito geldi. yarın başkası gelir.. ben fazla emek vermiyorum cebimde otomatik oynuyor şansa iyi kadro çıkmıştı hayırlısı satmayacaktımda çok ısrar etti hocam adam bırakmadı kaç kere satmıyorum dedim son saniye bile gel vazgeçelim dedim neyse olan oldu tekrar diziyorum oyunuda öğrendik yaparız tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redtwister

quote:

Genel bilgi almak için soruyorum, hesap satışları nasıl gerçekleşiyor? Oyun dosyası mı gönderiliyor karşıya nasıl oluyor işleyiş?

sonradan yabancı facebooklara baktımda ortalama bu fiyat . sattığın adamın e postasıyla oyuna girip senkronize ediyorsun sonra adam oyuna kendi hesabı ile girince hesap orada çıkıyor . sen bir daha girmeden silip tekrar kuruyorsun.

2 gündür tekrar oynuyorum rivaul çıktı. ssr misaki çıktı s bumerang şutlu. ssr diaz almıştım s drive şutlu. ssr jun misugi var s voleli. kadrom idare eder benim zaten amacım yok öylesine vakit öldürmek için oynuyorum tekrar dizerim sorun değil . bu sefer gelecek feste benim telefonda oluyormuş bir hesap daha kasıcam 400 db civarı ile sallarım hangisi iyiyse onla devam ederim sorun yok. zaten paso oyuncu yeniliyorlar jito iyiydi şimdi yeni jito geldi. yarın başkası gelir.. ben fazla emek vermiyorum cebimde otomatik oynuyor şansa iyi kadro çıkmıştı hayırlısı satmayacaktımda çok ısrar etti hocam adam bırakmadı kaç kere satmıyorum dedim son saniye bile gel vazgeçelim dedim neyse olan oldu tekrar diziyorum oyunuda öğrendik yaparız tekrar

Takımı satmanız iyi olmuş bence 0dan başlayıp kadro kurmak daha kolay artık arkadaşımda böyle yapmıştı 1 haftada 350k gördü tekrar.
  • quote:

quote:

Yeni takımınızın vurduğu gol olsun diyelim o zaman.

E-posta ile giriş konusunu anlamadım, oyuna girerken hiç e-posta adresi falan sormadı bu zamana kadar (telefondan oynuyorum-android)?
  • quote:

quote:

quote:

Yeni takımınızın vurduğu gol olsun diyelim o zaman.

E-posta ile giriş konusunu anlamadım, oyuna girerken hiç e-posta adresi falan sormadı bu zamana kadar (telefondan oynuyorum-android)?

aynen hocam sormuyor ama dilersen ayarlardan sync kısmından bir e posta ile ilişkilendirebiliyorsun telefonu falan sıfırladığında hesabın uçmamış oluyor
  • captain tsubasa tatakae dream team Yardımlaşma Başlığı

Bu da benim takım.
  • bu oyun neden tutmadı hala anlamış değilim bizim ülkemizde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

bu oyun neden tutmadı hala anlamış değilim bizim ülkemizde
    80li yılların çocukları oynadığı için oyunu yeni nesil pek sevmiyor
  • 5. en çok hasılat yapan spor oyunu daha geçen haftalarda 8. idi oyun para basıyor. tutmasa da alakası olmayan bile görünce tanıyor tsubasa değil mi o diyorlar. ben tekrar reroll yaptım kırmızı wakab geldi jito seçmiştim garanti ssr den pierre geldi 220 db kastım feste kadar 300 ü geçeceğim güzel bir kadro çıkarsa devam edeceğim.
  • arkadaşlar çok acil bir şey sormak istiyorum biliyorsanız lütfen cevap yazın 99 ur olan oyuncuları nasıl ur max hale getiriyoruz genzo var ur 99 11 binlerde yakalaması var rakiplerin şutları 12-14 bin civarı çok yiyor ur max yapmam lazım.

ayrıca sağlam aktif boşluk olan kulüp arıyorum varsa yazarsanız katılmak istiyorum.

30 yaşındayım bugüne kadar aterideki ct 2 yi yalayıp yuttuk zevkle oynadık hala severim çocukluğumuz onunla geçti bu ona benzeyen en yakın oyun tsubasanın gelmiş geçmiş bugüne kadar ct 2 ye benzeyen en iyi oyunu biraz daha ct 2 ye benzetseler ve düzeltmelerle çok daha iyi olabilir eksikleri yok değil ama şimdilik en iyisi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pokeharun -- 28 Nisan 2018; 18:19:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokeharun

arkadaşlar çok acil bir şey sormak istiyorum biliyorsanız lütfen cevap yazın 99 ur olan oyuncuları nasıl ur max hale getiriyoruz genzo var ur 99 11 binlerde yakalaması var rakiplerin şutları 12-14 bin civarı çok yiyor ur max yapmam lazım.

ayrıca sağlam aktif boşluk olan kulüp arıyorum varsa yazarsanız katılmak istiyorum.

30 yaşındayım bugüne kadar aterideki ct 2 yi yalayıp yuttuk zevkle oynadık hala severim çocukluğumuz onunla geçti bu ona benzeyen en yakın oyun tsubasanın gelmiş geçmiş bugüne kadar ct 2 ye benzeyen en iyi oyunu biraz daha ct 2 ye benzetseler ve düzeltmelerle çok daha iyi olabilir eksikleri yok değil ama şimdilik en iyisi :)
    eğitimle aynı yerden yapıyorsun koç kartlarını okutuyorsun üstünde adam resmi olanları. kitaplardan farklılar..

bende rerollden kırmızı wakab çıkardım 50 db lik garanti transferden pierre ve raid oyuncularla 520 küsür db kastım bu festten inşallah güzel bir kadro çıkaracağım . konunun başında ki facebook sayfasına katılırsan oradan daha çabuk yardımcı olurlar
  • Festte 260 db salladım yine 0 ssr geldi.İyice canımı sıkmaya başladı oyun.Hesapta mı bi musibetlik var çözemedim.Son 3 festivalde 660 db salladım 1 tane normal SSR geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzersayz

Festte 260 db salladım yine 0 ssr geldi.İyice canımı sıkmaya başladı oyun.Hesapta mı bi musibetlik var çözemedim.Son 3 festivalde 660 db salladım 1 tane normal SSR geldi.
    550 db ye 2 tane levin bir tane aoi . eski model jito bir tane de şutu olmayan hollandalı çıkardım. hesap iyice çöp oldu en azından eski ssr falan çıksaydı hiç yoktan iyi olacaktı ne defans ne dm ne orta saha hesap acayip kötü oldu reroll atıcam gibi ya da tamamen bırakacağım
  • 5 gun önce başladım hesabım bana göre iyi durumdaydı ama herkes dream fest zamanı reroll yap dediler ama ben hesabı facebook yada klab baglamadım dikkatimden kaçtı bugun yeni hesap açtım 100 db + free oyuncu vermeler falan derken baya baya kötü bi kadro oldu sadece 3 tane ssr verdi 3'de çöp geri kalanı sr ve r oyunu sanırım başlamadan bırakıcam tekrar reroll yapıp başlama istegim falan kalmadı emek harcayıp 7 lvl yapmışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BABASCARFACE

5 gun önce başladım hesabım bana göre iyi durumdaydı ama herkes dream fest zamanı reroll yap dediler ama ben hesabı facebook yada klab baglamadım dikkatimden kaçtı bugun yeni hesap açtım 100 db + free oyuncu vermeler falan derken baya baya kötü bi kadro oldu sadece 3 tane ssr verdi 3'de çöp geri kalanı sr ve r oyunu sanırım başlamadan bırakıcam tekrar reroll yapıp başlama istegim falan kalmadı emek harcayıp 7 lvl yapmışım
    2,5 aydır oynayıp 41 lvl, 300k güçlü takımla sizce devam etmeli mi? yoksa reroll mu yapmalı?
    https://resmim.net/f/iKmDwT.png

alternatif resim linki:https://i.hizliresim.com/Z9rD2z.png

reroll anladığım kadarıyla tüm takımı sıfırlıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsubasacı -- 15 Mayıs 2018; 8:50:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsubasacı

2,5 aydır oynayıp 41 lvl, 300k güçlü takımla sizce devam etmeli mi? yoksa reroll mu yapmalı?
    https://resmim.net/f/iKmDwT.png

alternatif resim linki:https://i.hizliresim.com/Z9rD2z.png

reroll anladığım kadarıyla tüm takımı sıfırlıyor?

Alıntıları Göster
    benim düşüncem reroll yapman yönündedir
  • Takımın son haliii

captain tsubasa tatakae dream team Yardımlaşma Başlığı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba oyunda yeniyim. Sormak istediğim soru şu. Bana black ball çıktı fakat bunu nasıl ve neye kullanabiliyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jineethil

Arkadaşlar merhaba oyunda yeniyim. Sormak istediğim soru şu. Bana black ball çıktı fakat bunu nasıl ve neye kullanabiliyorum?
    players menüsü içinde enhance special skills var orada s skilleri level yükseltebilirsin. Siyah top bu işe yarıyor.
  • çin kulübündeyim clüpden çıkp türk külübüne nasıl girerim
  • Beyler Legendary drill'i en kolay nasıl elde edebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.