Şimdi Ara

Capcom Beat ‘Em Up Bundle |PS4 ANA KONU|

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Capcom, Capcom Beat ‘Em Up Bundle'ı PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformları için duyurdu.

18 Eylül'de Kuzey Amerika'da ve Avrupa'da, 20 Eylül'de Japonya'da dijital olarak $19.99 fiyattan çıkış yapacak.

Paketin içerisinde:

Final Fight (1989),
    Captain Commando (1991),
    The King of Dragons (1991),
    Knights of the Round (1991),
    Warriors of Fate (1992),
    Armored Warriors (1994) ve
    Battle Circuit (1997) oyunları bulunacak.

Capcom Beat ‘Em Up Bundle offline ve online oynama seçenekleri, özelleştirme seçenekleri ve kapsamlı galeriler sunacak.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizaya -- 14 Eylül 2018; 20:18:7 >

• Knights of the Round süper oldu.
  • Umarın 2. oyunda bunlarda olur:

Alien Vs. Predator
    Punisher
    Dungeons & Dragons: Shadow of Mystara
    Dungeons & Dragons:Tower of Doom
    Cadillacs & Dinosaurs
    Dynasty Wars

Şöyle bir sistem yapsaydı keşke:
  • denizaya kullanıcısına yanıt
    Cadillacs & Dinosaurs'da lisans sorunu mu var acaba? Önceki nesillere de gelmedi hiç. İlk gelmesi gereken oyun Cadillacs & Dinosaurs. Alır almaz %100 yapardım. O kadar müthiş bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Cadillacs & Dinosaurs'da lisans sorunu mu var acaba? Önceki nesillere de gelmedi hiç. İlk gelmesi gereken oyun Cadillacs & Dinosaurs. Alır almaz %100 yapardım. O kadar müthiş bir oyun.
    Aynen Mark Schultz isimli oyunun eski yönetmeni elinde tutuyormuş oyun haklarını. Arcade den başka hiçbir konsolda yayınlanmamış oyun :/ alamıyorlar mı o adamdan oyunun haklarını :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizaya -- 14 Eylül 2018; 20:55:49 >

Adamın bunca yıldır oyun dünyasını baltalamaktan başka yaptığı bir iş yok demekki.
    Hep merak ederdim nağmı diğer Mustafa demek bu yüzden çıkmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snes deki final fight 2-3 de unutmasın çapcom:)
  • Aslında capcom un elinde CPS 1, 2 , 3 gibi eski hazineler var. Bunları Capcom CPS1 collection vs adı altında sürse daha başarılı olurlar.
  • The King of Dragons başında saatler harcadım 'atari' salonlarında. Hey gidi günler...
  • Cadillacs & Dinosaurs nasıl olmaz yahu
  • Elinde olupda satmak isteyen var mí?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paketin içerisinde bilinmeyen oyunlardan "Armored Warriors" ve "Battle Circuit" oyunları da mevcut. Tavsiye ederim, yeni bitirdim. Oynanışı, Cadillacs and Dinosaurs (Mustafa) oyununa benziyor.

-----

Armored Warriors

-----

Battle Circuit

• Eski kafalıyız, gittim PS5'de yeniden oynamaya başladım. Çocuğun elinede 2. kolu verdim, ardı ardına 2 kere bitirdik beraber. Capcom çıkart şu serilerin yeni versiyonunu veya yeniden yapımını. RE ile SF ile uğraşmaktan eski efsaneleri unutup gidiyorsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.