Şimdi Ara

Canon sx20 , Fujifilm exr200 , Panasonic fz38 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: çağrı671

selam arkadaşlar yeni üye oldum. geçen gün forum istanbulda fujifilm exr200 inceledim güzel bir makina ama makinayı kavraması güç gibi sanki tam ele oturmuyor biraz ağır hatta bir süre sonra kavrama güçlüğü çektiğim için bileğim ağrıdı desem yeridir

hocam fujide karar kıldık derken sende şimdi ağı diyorsun o kadar ağır mı yani rahatsız edermi bu kullanımda.

Panasonic bildiğim kadarıyla daha hafif.
  • merhaba akadaşlar
    ban panasoniğe döndüm iyi bir fiyat ve ekipmanlı bulabilisem alacağım bakalım.
  • Ben S200exr aldım bekliyorum yarın gelicek inş.
  • Arkadaşımda Panasonic Fz28 var.HD Video çekiyor ama senkron(ses ve görüntü aynı anda gelmiyor.) bozukluğu var ayrıyeten gündüz video çekimini görmedim ama florasan ışık altında yani evin içinde çektiği video gerçekten çok kötü(640*480 Çözünürlükte)HD Videosununda Kaliteli Denilecek Bri Farkı Yok..Ayrıyeten Hd video çekmesinin dezavanajıda 5 dakikalık bir videonun 350-400 mb yer kaplaması.ama bu fz38 de öylemidir bilemeyecem.ElectroWorld De S200exr yi gördüm ama şarjı yoktu kurcalayamadım ama nikon d5000 ve canon450d den daha büyük bir makina.Ayrıyeten daha havalı Duruyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugur851

Ben S200exr aldım bekliyorum yarın gelicek inş.

hayırlı olsun gelince yorumlarını bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: entimem

quote:

Ben S200exr aldım bekliyorum yarın gelicek inş.

hayırlı olsun gelince yorumlarını bekliyoruz.

Teşekkür ederim. Çok fazla anlamam ama tabiki yorumlarımı eklerim. Bir de arkadaşımın S100FS'si ile karşılaştırma yapmak istiyorum yakın zamanda
  • Sevgili Ugur851 cihazın hayırlı olsun. nerden ve kaç liraya aldın acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anemon35

Sevgili Ugur851 cihazın hayırlı olsun. nerden ve kaç liraya aldın acaba?

Teşekkür ederim. Ben ebay'dan aldım s200 artı hediyeler kargo dahil 607 Tl, gümrük 130Tl civarı tuttu.
  • bugüne kdr canon makina alıp pişman olan adam görmedim..hayırlı olsun
  • quote:

Teşekkür ederim. Ben ebay'dan aldım s200 artı hediyeler kargo dahil 607 Tl, gümrük 130Tl civarı tuttu.

örnek fotolar yok mu hocam
  • Fujinin Hs10 modeli hüsranla karşılandı yorumlar hep kötü. Onu bekliyordum ama gene s200exr ile panasonik arasında kaldık galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: entimem

quote:

örnek fotolar yok mu hocam

S200EXR konusunda sadece benim değil bir çok arkadaşın fotoğrafları mevcut
    http://forum.donanimhaber.com/m_34203483/mpage_17/key_/tm.htm
  • ben de fz38 ile canon sx 200 IS arasında kaldım..
    sx200 IS yi 500 TL ye kadar bulabiliyorum spot piyasadan nakit..
    fz38 i de 800 - 900 arası bulabilirim sanıyorum ama henüz detaylı araştırmadım?
    bilen bir arkadaş detaylı bir karşılaştırma yapabilir mi acaba?
    teşekkürler..
  • Bir arkadaş canon alıp pişman olan görrmedim demiş işte görün, ben sx20 kullandım ve aldığıma pişman oldum. şöyleki: foto kalitesi daha iyi olur zannediyordum, değil. iso başarısız. keskin fotoları ve net fotoları nadir. bunun yanında videosu çok iyi, zoom kabiliyeti güzel, ayarları kolay ve pil kullanımı güzel. geçen hafta sattım makinemi. şimdi s200exr alacağım. düşündümki sürekli video çeken biri değilim senede bir kaç konser ve gösteri dışında kullanmıyorum ama fotoğraf sürekli çekiyorum. eğer benim gibi düşünüyorsanız s200exr. ayrıca video örneklerini inceledim, s200 videoları gayet hoş görünüyor.
  • merhaba,

ben de şu an için FZ38 ve s200exr arasındayım ve ibre s200exr den yana..

yanlış bir seçim değil diye düşünüyorum ama bilenlere de danışmak istiyorum..

bu arada canon sx200IS yi direkt eledim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: corail

merhaba,

ben de şu an için FZ38 ve s200exr arasındayım ve ibre s200exr den yana..

yanlış bir seçim değil diye düşünüyorum ama bilenlere de danışmak istiyorum..

bu arada canon sx200IS yi direkt eledim..

bugün teknosa da FZ 38 ve s200exr yi denedim..
    s200exr de zoom manuel.. ve gariptir aynı şartlarda çekilen fotoğraflarda FZ38 in lcd sinde fotoğraf daha iyi gibi görünüyordu?
    s200exr nin lcd kalitesi daha mı kötü?
    yokda FZ38 in çektiği fotoğraflar daha mı iyi?
  • Arkadaş Kodak Z981 özelliklerine bir göz at bende FZ35 de var Z981 de var inan kıyaslamam bile Kodak Z981 bir harika.
  • ben s200exr aldım arkadaşlar ve gerçekten memnunum..
  • Arkadaşlar aşağıdaki sitede yüksek zumlu makinaların genel testi var. Fz28 75, sx20 73, puan vermişler....
    http://www.dpreview.com/reviews/Q110superzoomgroup/
  • Kodak z981
    14Mpixel
    26x Zoom
    CCD 1/2.33" ( FZ35 de aynı)
    HD video çekimi
    Raw formatı var
    lensi de kalite
    Kodak CCD üretimide dünyada en iyilerden hatta googleearth uydudan dünya resimlerini kodak 'ın ürettiği 52megapiksel CCD ile çekiyormuş.

Makro resimler harika
    Tele "zoom" resimler harika

Tabiiki hepsinden önemlisi deneyip te görmek gerek ben Canon 450d, SX210 dahil Panasonic FZ38/38, TZ10/ZS7, ZR3, Olympus SP800UZ, Nikon L110, kodak Z1015, Z1285,Z1485 makinelerinin hepsini denedim. Fiyat ve kalite açısından Z981 rakipsiz, Tabii ki Canon 450d farklı bir katagori.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.