Şimdi Ara

canon sx150 is pil sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, cihazı bugün aldim ama yeni pil takıyorum pili değiştirin yaziyor yardım lütfen.

• 2-3 şarz sonrası duzeliyor.
  • marketten yeni pil aldim taktım pili değiştirin yaziyor boş pil takmadım ki
  • Pillerin tipi nedir? Şarjlı piller birkaç defa dolum yaptıktan sonra kendine geliyorlar.Eğer kaliteli aa piller (duracell,varta..vb) böyle sorun yapıyorsa, fotograf makinesinde sorun vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StillB0rN -- 1 Haziran 2013; 12:39:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahKabus

marketten yeni pil aldim taktım pili değiştirin yaziyor boş pil takmadım ki

anladığım kadarıyla normal 1.5 voltluk alkalin pil almışsın sen,onlar yeterli olmuyo bu cihaz için 'gp recyko' veya 'varta ready 2 use' yeni nesil 2100 mAh ve üzeri pillerden alırsan sorunun çözülecektir eğer makineyle ilgili bir sıkıntı yoksa tabii
  • makine nin içinden cıkan pillerde sorun yoktu 1 saat kadar kullandım. sonra markete gittim philips zinc carbon AA-R6 1.5V taktim pilleri değiştirin yazisi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahKabus

makine nin içinden cıkan pillerde sorun yoktu 1 saat kadar kullandım. sonra markete gittim philips zinc carbon AA-R6 1.5V taktim pilleri değiştirin yazisi geldi

Normal piller ile şansınız yok. Şarjlı pil almak durumundasınız. Ben de bu makineyi kullanıyorum. Üstte arkadaşın dediği gibi Varta Ready to use serisi, GP recyko serisi, Sanyo enoloop serisi ve ya Panasonic Evolta serisinden bir çift pil işinizi fazlasıyla görecektir. 2 çift olursa daha rahat edersiniz. Ben Varta ready to use 2300 mAh pillerimle 300 üzeri fotoğraf çekebiliyorum...
  • sağolun arkadaşlar yardımlarınız için hepinize teşşekürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.