Şimdi Ara

Canon MX300 - Kartuş Resetleme - FARKLI VE ÇALIŞAN YÖNTEM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
95.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • canon mx320 çok saçma yazıcı kartüşler bitti tarama yapmıyor :)
  • aynısını yapıyorum without cleanning diyor ve orda kalıyor 15 dakika bekledim her seferinde orda kalıyor. neyi yanlış yapıyorum ki?
  • evet arkadaşlar mx320 yazıcımda kartuş dolumu yaptım fakat bir türlü kartuş resetleme yapamamıştım. 2 gün geceli gündüzlü ingilizce forumlarda takılarak günlerim geçti @kartuşbankası arkadaşın verdiği proğram ile kartuşu resetledim çıktı alabiliyorum. yanlız ekranda hala siyah kartuş hacmi bilinmiyor demesine ragmen cıktı alabilmek çok güzel oldu. şimdi mx320 kullanıcılarına da faydam dokunsun..
    http://depositfiles.com/files/ggrrrlitd ı indirin ve video daki uygulamayı aynen yapınhttp://www.youtube.com/watch?v=0waX_GF-h7U
    verilen proğram canon teknik servisinin kullandığı proğram bu pro olmadan EEPROM a ulaşmak imkansız gibi.. ilk seferde olmaz ise şevkiniz hemen kırılmasın bir kaç kez tekrar edin muhakkak olacaktır. saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketly -- 20 Haziran 2014; 14:16:02 >

• Allah senden razı olsun.Senin sayende kartuş parası vermekten kurtulduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahibitanıdık

adam açmış bilgisini paylaşmış birde laf söylüyorsunuz yazık yaw soğutmayın insanları forumdan. istede yazmayabilirdi.
    saygılar...

"Idle" yazmıyorsa 1 numaralı işlemi kartuşları çıkartarak başlayın. Kartuşlar takılı değilken 5. maddeye geldiğinde "Idle" çıktıktan sonra kartuşları takın ve yazıcının kapağını kapatarak yönergeye kaldığı yerden 6. madde ile devam edin.

• hareketly H kullanıcısına yanıt
    kartusbankasi K kullanıcısına yanıt

@kartusbankasi

Buradaki çözüm tam olarak nedir?

Kartuş resetlemeye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.