Şimdi Ara

Canon mp160 kullananlar yardım! Nasıl kartuş takılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
30.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: jaguar19
    arkadaşlar bu pg-40 kartuşlarından ortalama kaç sayfa çıktı alınabilir.

http://resim.donanimhaber.com/m_13533952/mpage_1/key_//tm.htm#13533952
  • canozpınar arkadasım emınmısın kartuslarının doldurulabıldırgıne yanı doldurtup kullandınmı bı sakatlık dogurmasın?ben almayı dusunuorum fakat sadece kafama takılan kısmı kartus oldu?bı cewap yazarsan cok sewınırım...saygılar.tesekkurler...
    quote:

Orjinalden alıntı: canozpinar

ewet kartuşları doldurulabiliyor.
  • bu arada sordugum soru mp-160 modelı ıcın gecerlı..
  • şu an mp 150 min iki kartuşu da dolum ve gayet memnunum(150 ile 160 ın farkları 160 rengi değişik ve tarayıcı çözünürlüğü düşük bir farkları yok)
  • bu farklar konusunu bıraz daha acabılırmıyız?tam olarak farkları nelerdır.ben mp 160 modelını datın almayı dusunuodum.mp 150 mı alım.zı kullananlar olarak bı el atın konuya.mp150 ıle mp160 arasındakı farklar tam olarak nelerdır?yada tawsıye edebılecegınız baska bı model warmı ?
    quote:

Orjinalden alıntı: canozpinar

şu an mp 150 min iki kartuşu da dolum ve gayet memnunum(150 ile 160 ın farkları 160 rengi değişik ve tarayıcı çözünürlüğü düşük bir farkları yok)
  • yaww arkadaslar lınkı verıorum bı goz atın burda ras17 nın bı yorumu war ne dıosunuz bu yorum hakkında?http://forum.donanimhaber.com/m_10293123/tm.htm
  • mp150 yi bulamazsın.üretilmiyor oraya farklarını yazmamın sebebi.senin 150 doluyor da 160 ta belki durum farklıdır diye tereddüte düşmemen içindi zaten.ama eğer mp150 yi bulursan kaçırma derim
    edit:dolum yapıldıktan sonra kartuş boş uyarısı vermeye devam eder ama uyarıyı verdiğiyle kalır sen basmaya devam edersin yani orda bi sorun yok.benim arkadaşta hp var deskjet 3650 ydi galiba oda aynı boş uyarısı veriyor ama basıyor.fark o 200 görcem diye kısmadığı şey kalmazken ben min.400 basıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canozpinar -- 21 Ekim 2007; 0:48:05 >
  • yaww arkadaslar yok mu sımdı mp160 ın kartusunu doldurup saglıklı bı sekılde kullanan?saglıklı olmasından vaz gectım saglıksız olsada razısızm yeterkı bısı soleyın?yanı doldurunca sorun cıkıomu cıkmıomu?alıcam.kullanan arkadasın lafına bakarak alıcam arkadaslar....
  • sorun falan çıkmıyor gönül rahatlığıyla alabilirsin.zaten forumda aratsan şu yazıcıyı gerekli her türlü bilgiyi edinirsin çünkü paso bu cihazlarla ilgili konu açılıyor burada
  • peki USB 1,1 ile kullanabilirmiyim mp 160 ı yada mp 180 i???
  • kullanabilirsin.
  • arkadaslar oncelıkle s.a bı konuda acıl yardımınıza ıhtıyacım var ... benım canon mp160 yazıcı var cd sını yukleyemıyorum cd nın ıcı bos gorunuyo drıver lasım..netten buldum ama olmuyo bı yardım edersenız sevınırım.. acılen drıverı bulmam lasım..:((
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.