Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Canon MG-3550 yazici izlenimlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
50
Cevap
5
Favori
17.984
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> Canon MG-3550 yazici izlenimlerim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3647 Mesaj
    Telefon bir türlü yazıcıyı bulamadı. 2 uygulama denedim tık yok, bir türlü beceremedim. Yardım edebilecek var mı ?
    Canon PRINT Inkjet/SELPHY
    Canon Print Service

Ne yapacağımı da bilmiyorum, bilgisayardan sorunsuz yazdırıyorum kablosuz olarak.
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Teğmen
    163 Mesaj
    WiFi özelliğini kullanabilmek için Android cihazlarda programa vs gerek var mı. Sadece WiFi olması yeterli mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hortumlarda hava yapınca tonerdekı murekkebi kullanıyor oda bıtıncede hortumların havasınıı aldırıp azcık tonerlere murekkep basıyorum ve benı 2 ay ıdare edıyor devamlı kullanıyorum günde 100 safya arkalı önlü
    cıkartıyorumm..
    |
    |

Orijinalden alıntı: bugrahan281

Arkadaşlar yoğun kullanımım sonucunda siyah mürekkep bitti.Aradım ama uygun mürekkebi nereden alacağımı ve nasıl dolum yapacağımı bulamadım.Yardımcı olur musunuz ?

http://www.biribenibitirsin.com/murekkepler/canon-yazicilar-icin-100ml-sanzio-murekkep-p29739

Buradan alabilirsiniz.
    |
    |
    merhaba bizde canon mg3550 yazıcı var .1 yıldır kullanıyoruz ancak 2 kez siyah kartus degiştirdık. kartuş ucu bozuluyormus siz böyle bir sorun yasıyor musunuz tamiri mümkün mu yoksa yeni kartus mualmak gerekiyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: michael j fox

Telefon bir türlü yazıcıyı bulamadı. 2 uygulama denedim tık yok, bir türlü beceremedim. Yardım edebilecek var mı ?
    Canon PRINT Inkjet/SELPHY
    Canon Print Service

Ne yapacağımı da bilmiyorum, bilgisayardan sorunsuz yazdırıyorum kablosuz olarak.

yazıcı uygulamaya eklenmemiş ondan bulamıyor.. yapacsk bişey yok eklenirse kullanırsınız..

|
    |
    Arkadaslar merhaba fazlalik olalarak elinde mg3550 cihazi olan varsa bana anakarti lazim saglam ise 40tl vermek istiyorum.ilgilenenler mesaj atabilir.

|
    |

Haşa garantisi devam ediyor.

Daha 300 sayfa bile yazdırmadım.

5200 kodu ile hata veriyor.

Firmayı aradım.

Kartuşlardandır dedi.

Garantisi devam ettiği halde ilgilenmediler.

Firmadan uzak durun.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
haberler
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
4,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.