Şimdi Ara

Canon ip4850

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Dvd oyun arşivi yapmak için kısa bir piyasa araştırmasından sonra bu modeli uygun gördüm.
    Amacım printable dvd ler üzerine baskı yapmak. Bu markayla ilgili tavsiyeleriniz veya önerileriniz varsa memnun olurum.
    Cihazın fiyatı 185 tl. Daha uygun ama aynı fonksiyonda birşeyler de önerebilirsiniz. İlk defa böyle bir işe başlıyorum, o yüzden tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 1 Temmuz 2011; 13:45:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Selam arkadaşlar. Dvd oyun arşivi yapmak için kısa bir piyasa araştırmasından sonra bu modeli uygun gördüm.
    Amacım printable dvd ler üzerine baskı yapmak. Bu markayla ilgili tavsiyeleriniz veya önerileriniz varsa memnun olurum.
    Cihazın fiyatı 185 tl. Daha uygun ama aynı fonksiyonda birşeyler de önerebilirsiniz. İlk defa böyle bir işe başlıyorum, o yüzden tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    Teşekkürler..

ben yaklaşık 1 ay evvel aldım.çok güzel bir cihaz.resim ve foto kalitesi harika.ancak bildiğimiz gibi kartuşlar çabuk bitiyor ve pahalı.ben cescesor marka kolay dolan kartuş ve mürekkebinden aldım.ama bu işte acemi olduğum için oto resetli değilmiş kolay dolum yaptığım kartuşlar.sen bu hataya düşme.piyasada oto resetli kolay dolan kartuşlar var.ama mürekkebi kaliteli.ben fotoğraf basmak için almıştım.mükemmel resim kalitesi var.ama hiç dvd basmadım.ancak resimleri bu kadar güzel basan cihaz,kesinlikle dvd leri de güzel baskı yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert2004

quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Selam arkadaşlar. Dvd oyun arşivi yapmak için kısa bir piyasa araştırmasından sonra bu modeli uygun gördüm.
    Teşekkürler..

ben yaklaşık 1 ay evvel aldım.çok güzel bir cihaz.resim ve foto kalitesi harika.ancak bildiğimiz gibi kartuşlar çabuk bitiyor ve pahalı.ben cescesor marka kolay dolan kartuş ve mürekkebinden aldım.ama bu işte acemi olduğum için oto resetli değilmiş kolay dolum yaptığım kartuşlar.sen bu hataya düşme.piyasada oto resetli kolay dolan kartuşlar var.ama mürekkebi kaliteli.ben fotoğraf basmak için almıştım.mükemmel resim kalitesi var.ama hiç dvd basmadım.ancak resimleri bu kadar güzel basan cihaz,kesinlikle dvd leri de güzel baskı yapar.

Teşekkür ederim kardeşim. Kartuşlarının tekrar doldurulması veya değiştirilmesi aşağı yukarı ne kadar bir masraf açar acaba?
  • ben size oto resetli cescesor marka olmayan kolay dolan kartuş al.1-2 firma var.nette araştırırsan bulursun.şimdi ben marka vermeyeyim.sonra problem oluyor.ama aldığın kartuşlar boş ve yanında mürekkep olmasın.(70-90)tl arasıdır.sonra OCP marka mürekkep al.100'er ml 5 tane şişe 46,67 tl+7 tl kargo tutuyor.bu OCP mürekkepler süper.ama şimdi sana benim aldığım seri numaralı mürekkepleri almalısın.çünkü bu numaralı mürekkepler bizim İP4850 cihaza uygun ve orjinaline en yakın olanlar;
    002-OCP-IJ-BKP 44
    002-OCP-IJ-BK 124
    002-OCP-IJ-C 144
    002-OCP-IJ-M 144
    002-OCP-IJ-Y 144
    AKICI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
    TEL:0212.786 62 50 'den 117 'yi çevir.karşına Sibel Hanım çıkacak,O'nunla konuşursun.100 'liklerden fazla alma.ne kadar kaliteli olursa olsun,mürekkepler bir süre sonra bozulur.ama çok aşırı çıktı alacaksan 500 ml ve 1000 ml'lik olanlardan alırsın.kolay gelsin
  • merhaba,
    bende bu ürünü kullanıyordum. Fakat ürün üzerinde orjinal kartuş ile kullanırken arızalandı. Resimlerin üzerine 1cm kalınlığında dikey bir bant basıyor. Canon Eurasia garantisi ile teknik servise gitti garanti ama üründe herhangi bir sorun yok. Kullanıcı hatası dediler. Tam iki kere gönderdim servise. Şuanda ürünü kullanamıyorum. Resimlerin üzerine çizgi basıyor. Çok kalitesiz ve ilgisiz bir teknik servisi var Canon'un ben şahsen tavisye etmiyorum. Daha önce de mp210 kullanıyordum. Bunun da scanner kısmı arızalandı. Scanner kısmı çalışmadığı için printer kısmı da bu nedenle çalışmıyor. Adamlar böyle kötü bir tasarım yapmışlar yada özellikle böyle bir kilit koymuşlar ürüne. Hepsi beş para etmez...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.