Şimdi Ara

Canon EF-M 18-150mm Çok Temiz, Garantili, Kutulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Canon EF-M 18-150mm Çok Temiz, Garantili, Kutulu
    Başlıktaki lensimi satıyorum. Satma nedenim adaptör alıp canon ef lensler kullanmak istemem. Gayet ufak, hafif 28-240mm aralığında etkili titreşim engelleme IS sistemine sahip, keskin, güzel bir tak-gez lenstir. Kompakt bir set isteyenler için çok uygun bir parçadır.

Kutusu, kitapçıkları, garanti belgesi, faturası, orijinal kapaklar ve ayrıca normalde kutu içeriğinde olmayan harici olarak alınan parasoleyi ile birlikte teslim edilecektir. 09.04.2018 tarihinde alınmıştır, 2 yıllık canon euroasia garantisi devam etmektedir.

Kozmetik olarak sıfır gibidir, herhangi bir yerinde en ufak çizik vb bulunmamaktadır, 10/10.

Optik olarak çok temizdir, ben dikkatli incelememe rağmen çizik, toz vb göremedim, 10/10.

Mekanik olarak sorunsuz bütün fonksiyonları çalışmaktadır.

Canon EF-M 18-150mm Çok Temiz, Garantili, Kutuluİstanbul içi elden satılacaktır. Takas olarak dji osmo pocket üstünü tamamlayabilirim, orijinal canon ef-m adaptörü kabul edebilirim, canon ef veya ef-m uyumlu ultrageniş açı lensler veya 50mm 1.8 stm ile takas düşünebilirim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1650 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 20 Nisan 2020 Satıldığı Şehir : İstanbul,Şişli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.