Şimdi Ara

Canon A540/A560 mı Fuji A820 mi?ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Birkaç gün önce Teknosa'da kampanya vardı ve ben de bir tane Fuji A820 dijital fotoğraf makinası aldım.Birkaç gündür makineyi kullanıyorum ama dijital fotoğraf makineleri hakkında pek bir bilgim olmasa da çektiği fotoğraflar beni çok da tatmin etmedi.(Fotoğrafları bilgisayara da atıp baktım)Makine çok içime sinmediğinden fırsatım varken makineyi değiştirsem mi diye düşünüyorum ama bu konuda dijital fotoğraf makinelerinden anlayan arkadaşlardan yardım isteyeceğim.Canon A540 veya A560 fotoğraf kalitesi olarak benim makineyle kıyaslandığında çok fark var mıdır?Canon A560 almayı düşünürsem yaklaşık olarak benim makinenin üstüne 100-120 YTL vermem gerekecek.(A540 şu anda Teknosa'da yok)Üste bu kadar vermeye değer mi yoksa makinemle devam mı etmeliyim?Bana bu konuda ayrıntılı olarak bilgi verebilirseniz ve örnek fotolar ekleyebilirseniz çok sevinirim.Ayrıca başka tavsiyelere de açığım.
    Not:Bu arada fotoğraf makinesi konusunda amatör olduğum için çok üst düzey bir makine bakmıyorum.

• Arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu koskoca Donanım Haber Forumu'nda???
  • canon ile çekilen resimlere bakabilirsin forumdan ,kendi resimlerinle karşılaştır anlarsın farkı.amaç iyibir foto kalitesi ise 150-200 üstüne koyup daha iyi bişeyler alabilirsin bu makineler bi defa alınıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: şubat

canon ile çekilen resimlere bakabilirsin forumdan ,kendi resimlerinle karşılaştır anlarsın farkı.amaç iyibir foto kalitesi ise 150-200 üstüne koyup daha iyi bişeyler alabilirsin bu makineler bi defa alınıyor

Peki senin tavsiyen nedir arkadaşım?Üste para koyacağım zaten.Artık onu düşünmüyorum.Dediğin gibi aldığım zaman uzun süre sorunsuzca kullanabileceğim bir makine olması lazım.Ama çok üst sınıf bir makine olmasına da gerek yok...
  • canon a570ıs öneririm
  • Arkadaşım yorumun için sağol ama bu makine Teknosa'da yok.Başka tavsiyen var mı?Ayrıca bu tavsiye ettiğin makine çok pahalı.Ben en fazla 350TL'ye kadar bir makine bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKYBRAVE -- 9 Şubat 2008; 18:26:24 >
  • kodak z1275 fiyat performans oranı iyidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.