Şimdi Ara

CANON A SERİSİ FOTOĞRAF MAKİNALARI ***inceleme***fiyat***fotoğraflar*** (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
1
Favori
66.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam o zaman A590 al için rahat olacaksa. ben gerekli öneride bulundum sana. bundan önce de böyle sorularla gelenler oldu ve aynı cevabı verdim. ama sen A590 al. birşey kaybetmezsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 10_ur

tamam o zaman A590 al için rahat olacaksa. ben gerekli öneride bulundum sana. bundan önce de böyle sorularla gelenler oldu ve aynı cevabı verdim. ama sen A590 al. birşey kaybetmezsin.

kardeş bence a720ıs al fiyatı neredeyse a590 la aynı .

6x optik ,makro 1 cm, + manuel odak var. ama yinede sen bilirsin.
  • arkadaşlar canon a650 nasılbir makinedir. sensör 1/1.7 ama mp sininb yüksek olması fotoğrafı olumsuz etkilermi. yada 6 mp de kullansak ne olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mutombo19

arkadaşlar canon a650 nasılbir makinedir. sensör 1/1.7 ama mp sininb yüksek olması fotoğrafı olumsuz etkilermi. yada 6 mp de kullansak ne olur.

Büyük boyutlarda fotoğraf çıkarmayacaksanız bana göre 12 pixelin anlamı yok.

boşa 150 ytl fazla para verme a720ıs al.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mutombo19

arkadaşlar canon a650 nasılbir makinedir. sensör 1/1.7 ama mp sininb yüksek olması fotoğrafı olumsuz etkilermi. yada 6 mp de kullansak ne olur.

pm ;)
  • bugün itabariyle Canon a720ıs sahibiyim.(telefonla çektim)
     CANON A SERİSİ FOTOĞRAF MAKİNALARI ***inceleme***fiyat***fotoğraflar***
  • HAYIRLI OLSUN
    KAÇA ALDINIZ VE NERDEN ALDINIZ GARANTİ Sİ HANGİ FİRMADAN MAKİNA İLE İLGİLİ İLK İZLENİMLERİNİZİ PAYLAŞIRMISINIZ? ÖNCELİKLE 570 YADA 590 'A GÖRE DAHA İRİ VE AĞIR OLDUĞU BİLİNİYOR PRATİKTE SİZİN GÖZÜNÜZLE NASIL"OBJEKTİF OLMANIZI RİCA EDERİM"
    BİRDE SİZE GÖRE (-)'LERİ NELER COMPACT SINIF KRİTERLERİNE GÖRE TABİİİ.
    CEVABINIZ İÇİN TŞK ŞİMDİDEN
    SAYGILAR
  • @çelik bilek

büroteknikten 385 liraya aldım.
    balkan garantili.
    makinamı hafıza kartı ve sajrlı pil daha almadığın için bide iş güç nedeniyle fazla inceleme vakti bulamadım ama ilk izlenimlerim şunlar:

makro çok tatminkar nesnelerin dibine kadar giriyorum odaklanmam demiyo :D.yalnız flaşlı makrolarda yataydan çekim yaparsam flaş vizörün üstünde olduğu için vizör flaşın önünü kapatıyor fotonun alt tarafı gölgö oluyor.
    full zoom yaptığımda(24x) çektiğim fotolarda bi bozulma olmuyor zoom performansı çok iyi diyebilirim.
    gece çekimi yapmadım henüz, tripod alacam ..
    yüz tanıma özelliği ve ıs oluşu çok iyi .üzü takip ediyo makina ve yüzü daha net çıkarıyor 20-30 m uzaktaki çocukları çektim çocukların yüzleri çok parlak çıktı.

bana o kadar çok kaba gelmedi makina daha kılıfta almadım cebimde taşıyorum (tabi kot pantolon değil).
    daha önce panasonic fx-10 kullanmıştım lcd ekran rekleri çok parklı çıkarıyordu sinir oluyordum ancak pc ye attığımda düzeliyordu fotolar.Canon da ise ekran çözünürlüğü 115000 pixel olsada bana yetiyor renkleri değiştirmiyor sonuçta ve sadece çektiğim fotoları o anda görmek için kullandığım için kafi geliyor.

benmi yapamadım bilmiyorum ama saat 18.00-19.00 sıralarında bahçeye çiçek makrosu çekmeye gittim.rüzgarda vardı o ara çiçekler az sallansada elim en küçük bir kıpırdamada 3 kere dıt dıt dıt sesi geliyordu yani titreme oldu sesi galiba bu .sanırım bu akşam saatlerinde olduğu için oldu ıso ve enstantaneyi yu ayarlamaya uğraşmadım zaten vaktim kısıtlıydı :S..ama saat 12.00-1.00 araları bu sorunu yapmıyor rüzgar olsa dahi .

ilerde daha ayrıntılı bi şekilde inceleyince detaylı anlatırım.daha yazardımda halı sahaya maça çağırıyolar byyy...

• hayırlı olsun EXIST... Canon (özellikle A serisinde) alınabilecek en kıyak kompakt cihazı almışsın. emin ol bütün taleplerine karşılık verecektir....
  • Arkadaşlar tavsiyeler için teşekkür ederim.Amerikadan bir arkadaş uygun fiyata a590 getirecek.İnşallah iyi çıkar.Canon kalitesi zaten belli daha önce a75 kullandım ama hani iyinin iyisi olsun diye çaba harcıyoruz.Bütçemiz izin verdiği şekilde.
  • EXIST KARDEŞ ÖN İNCELEMELERİN İÇİN ÇOK TŞK
    Bİ KONU HARİÇ OBJEKTİF DEĞERLENDİRMELERİNİ BİZLERLE PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN
    O KONU DA ŞU
    SİZE GÖRE;MAKİNANIN (-) YÖNLERİ İLK İZLENİM SICAĞI SICAĞINA YADA NELER OLSA DAHA İYİ OLURDU KONULARIN AYER VERMEEMİŞSİNİZ
    ÖRNEĞİN ONA RAKİP (Kİ GRAY OLARAK 500YTL CİVARINDA SATIN ALINABİLEN SX100 VAR 10X OPTİK ZOOM) YANİ X40 TOTAL;X24 'ÜN NEREDE İSE 2 KATI...
    GİBİ

SELAMLAR,TEKRAR HAYIRLI OLSUN
  • @çelik bilek

bana göre şimdilik tek (-) yönü büyük olması ve sensörün 1/2.5 olması.Ama genede yeterli .Sensör büyüyünce makinada büyüyor malasef..

Ben bu makinayı almadan önce s85 modeline bakıyordum,ondan sonra sürekli yeni yorumlar duydum biri s85 alma fx-12 al dedi,sonra casio exilim z8 al dedi,fuji a920 dedi,sonra a570ıs al dediler (fiyat gittikçe artıyor) a590 modeline alacaktım,sonra a720ıs modeline baktım bu kadar yeter dedim.yani sınırı yok bunun ...

bütçen ne kadar arttarsa alacağın makinanın özelliklerine ona göre daha iyi oluyor tabi....

sx100 veya a650 modellerini bu makinaya rakip olarak görmemek lazım bütçe meselesi birazda...

+sx100 ve a650 modelleri bana çok büyük geliyor...tabi sensör büyüklüğü ve optik arttıkça makinada büyüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXIST -- 5 Haziran 2008; 21:42:36 >

• exıst kardeş izlenimlerin için tşk bi anlamada doğru söylediklerin
    bi modelde karar kılmak lazım bende 590 ıs çok yakınım neden dersen şu özelliği diğer 2007 modellere fark atıyormuş(bunu canon yetkili satıcısından aldım)..
    başkaları tarafından (hiç anlamıyan)biri dahi hareket teknolojısı ve is yardımıyla rahatlıkla kaliteli resimler çekebilir.....demesi bu özellikle bence pratikte işe yarar diye düşünüyorum
    yani bas-çek modelini
    kaliteli bas-çek modeli eklendi gibi düşünmek lazım ayrıca bu özellik 2008 ıxus serilerindede kullanılıyor
    bakalım ben böle düşünüyorum 570 'e göre çok daha pratik ve akıllı olduğu söyleniyor.

selamlar,
    makinan tekrar hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXIST

quote:

tamam o zaman A590 al için rahat olacaksa. ben gerekli öneride bulundum sana. bundan önce de böyle sorularla gelenler oldu ve aynı cevabı verdim. ama sen A590 al. birşey kaybetmezsin.

a720 de manuel odak mevcut mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tmcc

quote:

Orjinalden alıntı: EXIST

quote:

a720 de manuel odak mevcut mu?

Evet mevcut
  •  CANON A SERİSİ FOTOĞRAF MAKİNALARI ***inceleme***fiyat***fotoğraflar***

with Canon A550

• canon a560

• arkadaşlar su anda sesimi duyan warsa bana cewap werebilirmi 2 seçenek war önümde
    1-canon a570is 329 ytl
    2- canon a580 291 ytl+1gb hafıza kartı
  • quote:

Orjinalden alıntı: flip87e

arkadaşlar su anda sesimi duyan warsa bana cewap werebilirmi 2 seçenek war önümde
    1-canon a570is 329 ytl

A570,çünkü IS var ayrıca AV ve TV var,manuel ayarlar mevcut...
    A580 de ise ne IS var,ne de bu modlar var...

• quote:

Orjinalden alıntı: flip87e

arkadaşlar su anda sesimi duyan warsa bana cewap werebilirmi 2 seçenek war önümde
    1-canon a570is 329 ytl

kessinlikle a570ıs

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.