Şimdi Ara

CANON 70D MAKİNEM MAHVOLDU YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR RESİMDEDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ MAKİNEMİN ÜST LCD EKRANI ÇATLAMIŞ NASIL OLDUĞUNU BENDE BİLMİYORUM BUNUN YEDEK PARÇASINI NEREDE BULABİLİRM. ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYOM....
     CANON 70D MAKİNEM MAHVOLDU YARDIM LÜTFEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muharrem1981 -- 30 Mayıs 2014; 22:34:18 >

• aldığın yere sormak daha iyi sanırım.garanti kapsamı dışında kalıyorsa; distriibitör garantili ise ellerinde varsa ,biraz farklı fiatla değiştirmeleri gerekir.
    başka garantisi varsa belki daha ucuza değiştirilebilir.
    geçmiş olsun.4000 tl lik makinada böyle olması can sıkıntısı yapacaktır.
  • hemde nasl sıkıldı bilemzsin
  • Daha önce D90 da başımıza gelmişti , kordondaki plastik parça gelmiş olabilir bizdeki öyl çatlaşmıştı bir bakın bakalım kordondaki palstik parça oraya gelebiliyor mu ? Geliyorsa bundan sonra koyarken dikkatli olun o plastik parça oralara denk gelmesin..

Nerede yaptıracağınıza gelrsek garanti kapsamına yüzde 90 girmeyecektir. Siz yinede aldıgınız yere danısın , sonra yaptırmak isterseniz ücretiyle istanbulda hayyam pasajında hayyam foto tekniğe götürebilirsiniz cemil abi yardımcı olacaktır..

Kolay gelsin , sıkmayın canınızı :) en azından fotografa etki etmiyor

Işıgınız bol olsun
  • Allah razi olsun kardesim. Istanbula gitme şansım malesef yok. Bayburtayım.www.fotoparca.com diye bir siteye rastladım internette araştırırken güvenilir bir site hissi yarttı bende. Kargoyla gönderilebiliyor. Bu siteyi bilen varmı. Bana bilgi verebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayyam foto teknik yada odak foto guvenilir yerler. Fotoparca nasildir bilmiyorum.

Ayrıca makinenizdeki sorun hayati bir sorun değil. Moralinizi bozmayın bence. İleride büyük bir şehire gitme imkanınız olursa yaptırırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumu -- 1 Haziran 2014; 12:10:32 >
  • Biliyorumda. Sinek birsey yapamaz ama mide bulandırır misali

• quote:

Orijinalden alıntı: muharrem1981

Biliyorumda. Sinek birsey yapamaz ama mide bulandırır misali

Hayyam foto teknik ile iletişime geçin belki kargo ile gönderip yaptırabilirsiniz.
  • yetkili servistede ücretiyle yaptırabilirsiniz.
  • mahvolmuş bir şey yok bu kadar takmayın bence
  • Fotoparca.com değişimin 180-250 arasında olduğunu söyledi fiyatı nasl sizce

• Normal... Makinayı söküp takmaya 150 liradan başlarlar zaten...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.