Şimdi Ara

Canon 700d ve 750d

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar. Hepsiburada sitesinde Canon Eos 700d 18-55mm IS STM DSLR 2.330 tl 2 yıl Canon garantili

İstanbul Bilişimde ise Canon Eos 750d 18-55mm IS STM DSLR 2680 tl ithalatçı firma garantili

Bu ikisi arasında kaldım.
    Öncelikle ithalatçi firma garantisi bir sıkıntı yaratırmı ve aradaki fiyat farkına değermi.

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Canonda genelde x50D serileri daha albenili oluyor nedense.Mesela 450D,400D den, 550D,500D den, 650D,600D den daha gelisşmiş.
    Daha iyi af, wifi,24mpx ve 19 AF noktası gibi farklar var. Bence fiyat farkına değer.

Canon 700d ve 750d
  • forumu kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel cevabınız için teşekkür ederim.Özellikler olarak 750d daha iyi tabiki.Ancak kafama en çok takılan soru İstanbul Bilişim garantili ürün almış olacağım yani ithalatçi firma garantili.Bu bana ileride sıkıntı yaratırmı diye düşünüyorum.Zaten piyasanın bayağı aşağısında fiyatı.

• BeyDiyeceksiniz B kullanıcısına yanıt
    İstanbul bilişim, genelde stoklarında olmayan ürünlerin fiyatlarını güncellemeyerek fiyatı düşük gösteriyor. Muhtemelen ellerinde yoktur.
    Spot/ithalatçı firma garantili ürün almaktan çekinmenize gerek yok. Bu makineler ya çalışıyordur, ya çalışmıyordur. Ben henüz arızalı bir ürüne denk gelmedim.
    Seçenekleriniz arasında yok ama 650D gövde + iyi bir lens daha iyi bir seçenek de olabilir.
  • forumu kullanıcısına yanıt
    Hocam internet sitesinde stokta var gözüküyor hatta ticket bile attım garantisi hakkında. Sanırım elden almak daha mantıklı. Cevaplarınız için yeniden teşekkür ederim.

• Wifi ile veri aktarımı önemli ise 750d body+ 18 135 lens öneririm

Değil ise 700d+ 18 135.

Ama yok bunların ikisinden biri diyorsanız, 750d olabilir.

• aradaki 300 lira çok elzem değilse 750D alın hocam.Yok daha az param gitsin diyosanız 700D yi alın.700D de sizi fazlasıyla tatmin edecektir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.