Şimdi Ara

Canlı yayında sistem topluyoruz | Saat 20.00 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • işlemcisinin kutusunu 1 saatte açamadın abi be
    ekran kartının güvenlik bandını açmadan kutusunu açmaya calıştın tam fiyasko bir yayındı zaten
    ve durmadanda ekran kartı bedava geldi dedin , kötüydü yayın
  • Sistemin çalışıp çalışmadığını da göremedik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rtx şöyle güzel,Işın izleme rakibinde yok ki diye girerler.
    Daha Dlss gelecek ohoooo derken eror verirler.
    Dlss için ağızlarını bıçak açmıyor nedense.
  • Oyun oynayanlar ne zaman yayıncı oldu da onlara bu sıfatla hitap ediyorsunuz ? Yayınlanmış bir medyayı internet ortamında tüketiyorlar. Evinde kendi halinde oyun oynayan insanlardan ne farkları var ? Oyun oynamak yayıncılık ise; 33 yaşındayım, 25 yıldır oyun ounuyorum. O zaman ben de yayıncıyım !!!! Saçmalayın, lütfen?

• Ufo gören masum köylüler.
    Hayatımda böyle acemi bilgisayar toplama videosu görmedim. Yıllardır donanımla ilgili nutuk atanlar iki eliyle bir vidayı doğrultamıyor. Anakart demir kasanın üstüne sürtünerek can çekişiyor. İşlemci haberi ve incelemesi yapanlar daha kutusunu bile açamıyor. Bedavadan video çekmeden önce biraz ders çalışsaydınızda yaptığınız işin ve bilhassa seyircinin size ayırdığı vaktin hakkını verseydiniz. Ha başka bir taraftan bakılırsa da eğlenceli bir video olduğu söylenebilir ama konumuz da eğlence değil ki teknoloji.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _tayfun_ -- 15 Mart 2019; 17:5:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.