Şimdi Ara

CANLI YAYINDA BIÇAKLANMA..(TRT 1)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gördünüzmü TRT 1 DE Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Bıçaklandı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UğurcaN24 -- 13 Eylül 2010; 23:51:34 >

• Olaydan sonraki gelişmeleri izledim ama olayı göremedim videosu varmı?
  • Şu an videoyu bulamadım..
  • oha :|
  • http://www.youtube.com/user/CLB2

Burda var ama olay sonrası o anın görüntüsü yok.
  • Yüksel Yeşilovanın abisi Murat Yeşilova bıçaklamış.

Şeref tribününde oturuyormuş.
  • Nasıl bir ülkedeyiz yahu,şansa yaşıyoruz şerefsizim
  • Bank Asya 1. Lig'in 3. haftasında oynanan Samsunspor-Mersin İdmanyurdu maçında, Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yüksel Yeşilova bıçaklı saldırıya uğradı, maç yarıda kaldı.

Karşılaşma 25. dakikada Şehmus'un attığı golle 1-0 konuk ekip lehine devam ederken, herkes şok eden bir olay yaşandı. Müsabakanın 42. dakikasında sahaya giren bir kişi, Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Yüksel Yeşilova'ya saldırdı. Yeşilova, şahıs tarafından iki yerinden bıçaklandı. Yaralanan Yeşilova, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Bu arada Mersin İdman Yurdu takımı sahadan soyunma odasına gitti. Saldırganın, Yüksel Yeşilova'nın ağabeyi Murat Yeşilova olduğu belirlendi. Ağabey Yeşilova, polis tarafından gözaltına alınırken, ailevi meseleden dolayı saldırıyı gerçekleştirdiğini söylediği öğrenildi.

Olayın ardından takımlar soyunma odasına gitti. Hakemler Fethi Serkan Koçak, Engin Gökçe, Oğuz Terzi bir toplantı yaptı. Toplantının ardından hakem Fethi Serkan Koçak, karşılaşmayı erteleme kararı aldı. Yaralanan teknik adamın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Konuyla ilgili AA muhabirine açıklama yapan Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, saldırganın, teknik direktör Yeşilova'nın ağabeyi Murat Yeşilova olarak tespit edildiğini belirterek, "Murat Yeşilova ilk ifadesinde, bunu namus meselesi nedeniyle yaptığını söyledi" dedi.

Murat Yeşilova'nın Adana'dan geldiği ve maçı şeref tribününde izlediğini ifade eden Aksoy, şöyle konuştu:

"Saldırgan buradan sahaya atlayarak ağabeyini 2 yerinden bıçaklamış. Şu an kendisi Canik Polis Merkezi Amirliğinde gözaltında tutuluyor. Ağabey Yüksel Yeşilova ise Samsun Gazi Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı."

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Nasıl bir ülkedeyiz yahu,şansa yaşıyoruz şerefsizim

evet
  • O degilde niye bu olayi macta yapiyo ki yok bide iyice samsunun adini cikartcaklar
  • Yeşilova TRT 1 de canlı yayında. Bu arkadasın psikolojik sorunları vardır
    ailemize karşı sürekli iftira, tehditler ve saçma sapan davalar açmıştır.
    Akli dengesi yerinde değildir. Kasıtlı bir hareket, hayatını beni karalamaya adamış bir şahıstır.
    Bugünde emellerine ulaşmıştır. Söylenen herşey yalandan ibarettir.
  • Abisi bıçaklamış Lagn :D
  • kendimi yalçın abinin programında hissettim
  • işte öyle bi ülkede yaşıyoruz ki emniyet güçleri stada emanetsiz girilmesini bile sağlayamaz durumda şimdi yine birileri çıkar bişeyler ortaya atar yine emniyeti haklı çıkarmaya çalışır bu böyle kardeşim türkiyede emniyet güçleri hiç bişeye yaramıyor o stada allahın oğlu olsa emanetle girememesi lazım adam maçta sahaya atlıyor (ŞEREF Tribününden) ve birini bıçaklıyor şansa yaşıyoruz beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zande33

işte öyle bi ülkede yaşıyoruz ki emniyet güçleri stada emanetsiz girilmesini bile sağlayamaz durumda şimdi yine birileri çıkar bişeyler ortaya atar yine emniyeti haklı çıkarmaya çalışır bu böyle kardeşim türkiyede emniyet güçleri hiç bişeye yaramıyor o stada allahın oğlu olsa emanetle girememesi lazım adam maçta sahaya atlıyor (ŞEREF Tribününden) ve birini bıçaklıyor şansa yaşıyoruz beyler

sen remi yi tanımıyorsun sanırım

remi yerine saykonun teki bıçakla girse neler olurdu

• dalga geçilecek bi konu olduğunu sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zande33

işte öyle bi ülkede yaşıyoruz ki emniyet güçleri stada emanetsiz girilmesini bile sağlayamaz durumda şimdi yine birileri çıkar bişeyler ortaya atar yine emniyeti haklı çıkarmaya çalışır bu böyle kardeşim türkiyede emniyet güçleri hiç bişeye yaramıyor o stada allahın oğlu olsa emanetle girememesi lazım adam maçta sahaya atlıyor (ŞEREF Tribününden) ve birini bıçaklıyor şansa yaşıyoruz beyler

hak arayan üniversite öğrencilerini ve işçileri tartaklıyor ya hocu, yetmez mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.