Şimdi Ara

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ 2014 GİRİŞLİLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Chanser

quote:

Orijinalden alıntı: Hohorau

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gokenim

Annem çankırılı biliyorum orayı. Çok güzel biyer bence. Hayırlı olsun şimdiden gidenlere kışları biraz soğuk olur ama karasal iklim olan her yerde öyle zaten :D çerkeş favorim :D

Saol kardeşim.Çok büyük değilmiş ama Küçükte değilmiş.İdeal bi anadolu şehri diyolar.

Zaten Üniversiteside yeni yapılmış sıfır kilometre.Eğitimide iyi diyolar.

Üniversite dağın başında kışın oraya çıkmak için yolu buz çözücülerle açmaları gerekicek cevre düzenlemesi sıfır olsada 1 binadan 1 bina arasına gitmen için donacaksın öyle kötü bi yerde ki gidince göreceksin üniversite eğitimi güzel falan değil tamamen yanlılar aşırı akp görüşlü rektör zaten başbakan ile bağlantılı o okul nasıl yapıldı sanıyorsunuz koca üniversite için kaç para verdiler o yüzden biraz anadolu cocugu degilseniz benim gibi büyük şehirli biri iseniz çankırı size cehennem gibi gelecektir.

Eyvallah saol yinede.Bu arada sen hangi bölümü bıraktın Mühendislikmi?

Hayır mühendislik değil hele mühendislik olsaydım hiç çekemezdim orayı ballıca kampüsü var merkezden gitmen 30 daikika sürüyor ve servis diye bişi yok bildigin belediyenin 2 .dünya savasından kalma araçlarıyla ulaşım saglıyosun yani orayı hangi akla hizmet yazdık zamanında cok merak ediyorum :D

Bilader Mühendislik fakültesi uluyazı kampüsünde yazıyor sitesinde resimleri bile var.Adamlar özel laboratuvar binası yapmışlar herşeyi 0 neden bahsediyosun sen.

Haha oglum sana hayatının hatasını anlatıyorum suan taşındı bilmiyorsun konusuyorsun ulu yazı daha yeni açılmadı bile yapıldı dagın başında karın göbeginde kalcak kısın hiç bişey yapamıcaksın ballıcaya gidiyordu mühendisler işte bu sene uluyazına tasıncak herşey yeni bina iyi güzel hoşta oraya kar yağınca başına neler gelcek cok merak ediyorum orada mahsur kalanlar aşagıya inemeyenler şehire neler neler :D giidnde bir cehennemle tanışın o şehire güzel diyen görürsem aklından şüphe ederim sana bu kadar kesin ve net konusuyorum.

Kardeş bence sana çankırıda bişey yapmışlar hatırlamak istemediğin o yüzden bu kadar soğmuşsun bu şehirden.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Annem çankırılı biliyorum orayı. Çok güzel biyer bence. Hayırlı olsun şimdiden gidenlere kışları biraz soğuk olur ama karasal iklim olan her yerde öyle zaten :D çerkeş favorim :D

Saol kardeşim.Çok büyük değilmiş ama Küçükte değilmiş.İdeal bi anadolu şehri diyolar.

Üniversite dağın başında kışın oraya çıkmak için yolu buz çözücülerle açmaları gerekicek cevre düzenlemesi sıfır olsada 1 binadan 1 bina arasına gitmen için donacaksın öyle kötü bi yerde ki gidince göreceksin üniversite eğitimi güzel falan değil tamamen yanlılar aşırı akp görüşlü rektör zaten başbakan ile bağlantılı o okul nasıl yapıldı sanıyorsunuz koca üniversite için kaç para verdiler o yüzden biraz anadolu cocugu degilseniz benim gibi büyük şehirli biri iseniz çankırı size cehennem gibi gelecektir.

Hayır mühendislik değil hele mühendislik olsaydım hiç çekemezdim orayı ballıca kampüsü var merkezden gitmen 30 daikika sürüyor ve servis diye bişi yok bildigin belediyenin 2 .dünya savasından kalma araçlarıyla ulaşım saglıyosun yani orayı hangi akla hizmet yazdık zamanında cok merak ediyorum :D

Bilader Mühendislik fakültesi uluyazı kampüsünde yazıyor sitesinde resimleri bile var.Adamlar özel laboratuvar binası yapmışlar herşeyi 0 neden bahsediyosun sen.

Haha oglum sana hayatının hatasını anlatıyorum suan taşındı bilmiyorsun konusuyorsun ulu yazı daha yeni açılmadı bile yapıldı dagın başında karın göbeginde kalcak kısın hiç bişey yapamıcaksın ballıcaya gidiyordu mühendisler işte bu sene uluyazına tasıncak herşey yeni bina iyi güzel hoşta oraya kar yağınca başına neler gelcek cok merak ediyorum orada mahsur kalanlar aşagıya inemeyenler şehire neler neler :D giidnde bir cehennemle tanışın o şehire güzel diyen görürsem aklından şüphe ederim sana bu kadar kesin ve net konusuyorum.

Kardeş bence sana çankırıda bişey yapmışlar hatırlamak istemediğin o yüzden bu kadar soğmuşsun bu şehirden.

Dahada birşey yazmıyorum şehir hakkında gidince görürsün nasıl olsa senin psikolojin kaldırmak istemiyor şuan orası güzel falan sanıyorsunda gidince görürsün kardeşim hayırlısı olsun yinede nerelisin bilmiyorum ama hiç sanmıyorum eğleneceğini iyi günler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dahada birşey yazmıyorum şehir hakkında gidince görürsün nasıl olsa senin psikolojin kaldırmak istemiyor şuan orası güzel falan sanıyorsunda gidince görürsün kardeşim hayırlısı olsun yinede nerelisin bilmiyorum ama hiç sanmıyorum eğleneceğini iyi günler.

Evet başardın bende bi ön yargı oluşturdun şehir ile ilgili.Şehir kötüyse bile bunu bana bırakman lazımdı yani benim gidip görüp karar vermem lazımdı kötümü değilmi diye.Benim bu konuyu açmamdaki amaç yeni kazanan arkadaşlarla bi muhabbet felandı.Sonuçta emek verip bi yeri kazanıyorsun. Bende senin durumundayım.Gümüşhaneyi bırakıp çankırıya gidicem.Gümüşhanede hem istemediğim bölüm hemde istemediğim bi şehirdi.İnternetten bakabilirsin gümüşhane nasıl bi şehir emin ol orda 1 ay kal çankırı sana paris gibi gelir ama şu an orayı kazananları gördüğümde kendileri karar versin diye bişey söylümiyorum sadece üniversite ortamınından felan bahsediyorum.

Ben sendende bunu beklerdim,bana eğitiminden bahset,hocaların kalitesinden bahset,,ortamdan bahset.Ama sen baştan o şehirde boğulmuşsun.Yinede saol.

• Çankırı'da yaşıyorum. Çok iyi bir şehir olduğu söylenemez. Yurt çok sıkıntı yurt bulamayıp gidenler falan var. Ama okul yeni yapıldı ve güzel oldu. Eğitimi kötü değil ODTÜden Ankara üniversitesinden gelen hocalar var. Küçük olduğu için ucuz bi şehir. Şehir içinde her yere yürüyerek gidebilirsin. Yeni kampüse dolmuşlar var sürekli sıkıntı olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matematik İng. Hadi bakalım. Uni hakkında bilgi bbi ekliyorum. Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KraftMK -- 24 Temmuz 2014; 21:39:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chapuling123

Çankırı'da yaşıyorum. Çok iyi bir şehir olduğu söylenemez. Yurt çok sıkıntı yurt bulamayıp gidenler falan var. Ama okul yeni yapıldı ve güzel oldu. Eğitimi kötü değil ODTÜden Ankara üniversitesinden gelen hocalar var. Küçük olduğu için ucuz bi şehir. Şehir içinde her yere yürüyerek gidebilirsin. Yeni kampüse dolmuşlar var sürekli sıkıntı olmaz.

önerebileceğiniz özel yurt varmı?
  • Yurtları cok bilmiyorum ama bi tane cemaat yurdu var en lüksü o gibi görünüyor. Diğer yurtlar yeni kampüse uzak bi yerde. Toki konutlarını yurt yapacaklar diye duydum eğer öyle yaparlarsa sorun çözülür rahat edersin

• Hohorau H kullanıcısına yanıt
    İşimiz zor kardes ben ingilizce hazırlık okurken sınava tekrar hazırlanacam galiba inş zor olmaz.

• Up

• up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.