Şimdi Ara

::Canavarlar:: (passat) :-) video eklendi... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
2.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _codelinker_

herkese tesekkur derim iyi dilekleri icin.

@CX2
    kardes sagolasin bilgiler icin ama aracta far yukseklik ayari var.
    otomatik yapiyor mu bilmiyorum.bugune kadar hic ayarlamadim far yukseklik ayarini.
    araci aldigim gibi yani.
    fakat showroom da satis elemani araca yuk atinca yani fazla kisi binince aracin arkasi yere yapistiginda dogal olarak on tarafta kalkinca farlar karsidan gelenin gozunu almamasi icin otomatik yuksekligi ayarliyormus.,
    ama benim dikkatimi hic cekmedi

fotoda gordugunuz arac 2006 model 2.5 tdi 174 hp comfortline caravelle.arac 10 kisilik ama biz coluk cocuk 13-14 kisi biniyoruz
    caravelle tptronik degil.biz alirken showroomda tptronik yoktu.zaten bu araci da farkli yerden bulduk.
    hemen aldik.ben zaten bunlarda dsg sanziman oldugunu sonradan ogrendim.alirken biliyor olsaydik onu da dsg sanziman alirdik

arkadaslar lutfen bu topigi de marka fanatikligi haline donusturmeyelim.
    artik biktim her topigin ya vw de ya da japon araclarinda bitmesinde...

selam ve dua ile...

O ÇEVİRMELİ DÜĞMENİN FAR YÜKSEKLİK AYARI OLDUĞUNDAN EMİN MİSİN?İÇ GÖSTERGE IŞIKLARININ KONTRAST DÜĞMESİ OLMASIN?ORDA TEK ROLLER VAR GİBİ..
    CARAVELLE 174LÜK HAA..VAY..NASIL GİDİYODUR O BEE!!
    VALLA ARAÇLARA BAKTIKÇA NAZARI DEĞECEK MİLLETİN,BENCE FOTOLARI KALDIR..

• Araçlar güzel araçlar , tabiki siyahı bence en azından 2 kat daha güzel kılıyor bu arabayı da bişey merak ettim.ş

En üst donanım seviyesinde olan araçlar bunlar. Ve sis farları yok , ek olarak mı isteniyor acaba ? Yoksa farın içinde falanmı sisler ... Yoksa olmaması çok garip , eleştirmek için değilde en üst donanım diye satılan her araçta sis mutlaka vardır ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gkhn_

Araçlar güzel araçlar , tabiki siyahı bence en azından 2 kat daha güzel kılıyor bu arabayı da bişey merak ettim.ş

En üst donanım seviyesinde olan araçlar bunlar. Ve sis farları yok , ek olarak mı isteniyor acaba ? Yoksa farın içinde falanmı sisler ... Yoksa olmaması çok garip , eleştirmek için değilde en üst donanım diye satılan her araçta sis mutlaka vardır ...

Araçtaki bi-xenon farlar sis farı görevi de görüyormuş.
  • Boşveriiiinnnnnnn yaw hayatta neler oluyor takılmayın.
  • araci ilk alirkern sis fari olup olmadigina dikkat bile etmemistim.
    sonradan sis farlarinin olmadigini gordum ve kandirildigini hissettim.
    fakat sonradan ogrendim ki aractaki bi-xenon farlar sis fari gorevini de yapiyormus.

selam ile...
  • Caravelle'nin 0-100 kaç saniye? Sanırsam sen Passat yerine E kasa Mercedes alacaktın, vazgeçmiştin sonra değilmi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TSMC

Caravelle'nin 0-100 kaç saniye? Sanırsam sen Passat yerine E kasa Mercedes alacaktın, vazgeçmiştin sonra değilmi.

evet e 220 cdi dusunuyorduk.ama 160 bin ytl gibi bi fiyat cikarmislardi.(arac neredeyse full sayilirdi)
    bizim de birden fazla araca ihtiyacimiz oldugu icin onun yerine iki tane passat aldik.
    bana mercedes gibi geliyor aracimisimi goruyor yani.
    ama halen icimde kaldi nasip olursa 3-4 sene sonra yeni arac aliminda e serisi dusunuyorum.

caravelle nin fabrika verisi 12 sn olmasi lazim.
    ama milletin abarttigi gibi falan gitmiyor.
    dusunun 0-100 hizlanmada doblo jtd ile neredeyse ayni.(doblo jtd enistede var)
    ama aracin ara hizlanmalari muthis.
    mesela 50 km/saat hizla giderken 4. viteste gaza yuklenince arac hemen topluyor.hatta ara hizlanma konusunda passati aratmiyor.400 n/m torka sahip oldugu icin arac rampalarda olsun kalkista olsun hic zorlanmiyor.
    ama son hiz olarak abartildigi gibi degil.
    hatta bir topik acmistim bu araba niye gitmiyor diye.
    6. viteste 3800 devir civarinda kesiliyor.
    en fazla bugune kadar 205 yapti.daha da yapmiyor.
    cok olsa yokus asagi 210 yapar daha da uzaydan atsan bile bu hizi gecemez.

selam ve dua ile...

• Hayret, 2.5 Tdi Transporter sahipleri ( Standart 130 hp olanları ) nasıl 240 yapıyor onlarla o zaman, yalan olduğu anlaşıldı demek.

400 Nm tork gerçekten çok iyi, turbo dizeller iyice coştu bu ara. Bende yakında gaza gelip çift turbo bağlayacam araca bu dizeller yüzünden.
  • quote:

Hayret, 2.5 Tdi Transporter sahipleri ( Standart 130 hp olanları ) nasıl 240 yapıyor

kim diyor onu

yalanın daniskası
  • Kaan abi hepsi sayrı ayrı güzel arabalar.. Kazasız belasız...

Birde Megane vardı sanıyorum sizde ona üvey evlat muamelesi yapılmış bu topicte
  • quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

quote:

Hayret, 2.5 Tdi Transporter sahipleri ( Standart 130 hp olanları ) nasıl 240 yapıyor

kim diyor onu

yalanın daniskası

Ne biliyim diyorlardı işte. Ama o Caravelle'nin daha çok yapmasını beklerdim ben. Belki dişli oranları çok kısadır. 3800 Rpm'de takılıyor diyor baksana.

• quote:

Orjinalden alıntı: asilx

Kaan abi hepsi sayrı ayrı güzel arabalar.. Kazasız belasız...

Birde Megane vardı sanıyorum sizde ona üvey evlat muamelesi yapılmış bu topicte

tesekkur ederim kardesim.

megane yi laciver 2001 passati almadan once sifir km almistik 6 ay kullandim 65 bin km civarinda yol yaptim.
    sonra 2001 passati aldik.megane yi de esime verdim.
    ben 6 ayda 65 bin km yaptim araci esim 4 senedir kullaniyor 4 senede o 15 bin km yapmis
    gecende benim arac garajdan cikmadi garajin onunu buz kaplamis.araci bi turlu cikmadi bende esimin araci kullandim.
    ara sira kullaniyoruz.cogu zaman alisverise falan giderken sehir icinde onunla cikiyoruz.
    yani uvey evladimiz degil

@tsmc ve dgo kardeslerim
    sizin dediginiz gibi transporterin 240 yapmasinin imakin yok.
    passat bile cikamiyor o hizlara.
    zaten caravelle 180 e kadar iyi cikiyor ondan sonra nazlanmaya basliyor ibre milim milim oynuyor

neyse hiz topigine donusturmeyelim sonra kiziyorlar

selam ve dua ile...

• Dostum, sen bana 2006 passat , 2001 passat , Caravelle ve Renault Megane'nin dişli oranlarını yazarmısın? Çok lazımda bana
    Birde , 2001 Passat'daki donanımları yazarmısın bir zahmet.
  • quote:

Dostum, sen bana 2006 passat , 2001 passat , Caravelle ve Renault Megane'nin dişli oranlarını yazarmısın? Çok lazımda bana
    Birde , 2001 Passat'daki donanımları yazarmısın bir zahmet.

disli oranlarini bilmiyorum ne yazikki.
    ama internetten ya da katalogtan ogrenebilirsiniz.

2001 olan comfortline donanima sahip yani orta donanimli.
    yine bunun da bilgilerini internetten cok rahat bulabilirsiniz.
    simdi bir suru seyi var ugrastirma beni
  • Passat'lar beni hep şaşırtmıştır bu kadar yüksek donanıma sahip olmalarıyla. D segment olmasındanmı kaynaklanıyor acaba.
  • kazasız sürüşler

vw garajı gibi maşallah..

nicelerine sahip olmanız dileğiyle
  • Mrcoll@

Öyle ama, ben 300 Sel Mercedes'i hiçbirine değişmem şahsen. ( Alınma gücenme olmasın ) ama yav, şu yeni araçlara baktığım zaman Mercedes'in ne olduğunu bir kere daha anlıyorum, ve hayretler içine düşüyorum. Bir marka nasıl 20 sene ileride olabilir diye.
  • quote:

Mrcoll@

Öyle ama, ben 300 Sel Mercedes'i hiçbirine değişmem şahsen. ( Alınma gücenme olmasın ) ama yav, şu yeni araçlara baktığım zaman Mercedes'in ne olduğunu bir kere daha anlıyorum, ve hayretler içine düşüyorum. Bir marka nasıl 20 sene ileride olabilir diye.

mercedes in iyi arac oldugunu anlyabilmek icin bugun ki araclara bakmaya gerek yok
    mercedes hep mercedes.
    arabadan ote artik(abarttim mi?)
    hele ki simdiki kasa degilde bir eski kasa s class benim her zaman favorimdir.

@mrcoll
    tesekkur ederim kardesim.Allah kimseye kaza bela vermesin...

• quote:

Orjinalden alıntı: CX2

quote:

Orjinalden alıntı: _codelinker_

herkese tesekkur derim iyi dilekleri icin.

@CX2
    kardes sagolasin bilgiler icin ama aracta far yukseklik ayari var.
    otomatik yapiyor mu bilmiyorum.bugune kadar hic ayarlamadim far yukseklik ayarini.
    araci aldigim gibi yani.
    fakat showroom da satis elemani araca yuk atinca yani fazla kisi binince aracin arkasi yere yapistiginda dogal olarak on tarafta kalkinca farlar karsidan gelenin gozunu almamasi icin otomatik yuksekligi ayarliyormus.,
    ama benim dikkatimi hic cekmedi

fotoda gordugunuz arac 2006 model 2.5 tdi 174 hp comfortline caravelle.arac 10 kisilik ama biz coluk cocuk 13-14 kisi biniyoruz
    caravelle tptronik degil.biz alirken showroomda tptronik yoktu.zaten bu araci da farkli yerden bulduk.
    hemen aldik.ben zaten bunlarda dsg sanziman oldugunu sonradan ogrendim.alirken biliyor olsaydik onu da dsg sanziman alirdik

arkadaslar lutfen bu topigi de marka fanatikligi haline donusturmeyelim.
    artik biktim her topigin ya vw de ya da japon araclarinda bitmesinde...

selam ve dua ile...

O ÇEVİRMELİ DÜĞMENİN FAR YÜKSEKLİK AYARI OLDUĞUNDAN EMİN MİSİN?İÇ GÖSTERGE IŞIKLARININ KONTRAST DÜĞMESİ OLMASIN?ORDA TEK ROLLER VAR GİBİ..
    CARAVELLE 174LÜK HAA..VAY..NASIL GİDİYODUR O BEE!!
    VALLA ARAÇLARA BAKTIKÇA NAZARI DEĞECEK MİLLETİN,BENCE FOTOLARI KALDIR..

kardes kusura bakmayin mesajiniz gozumden kacmis.simdi farkettim.
    orda iki tane buton var.
    birisi sizin dediginiz gibi aracin icindeki isiklandirmayi kisan buton digeri de far yukseklik ayari.
    ama dedigim gibi bugune kadar hic ayar yapmadim far yukseklik ayari ile ilgili.
    her servise gittigimde(daha iki kere gittim) farlari kontrol ettirim.
    cunku cok onem veriyorum buna geceleyin yola ciktigim icin karsidan gelenlerin gozunu almak istemem

selametle...

• aleykümselam,

Allah kazasız belasız hayırlı işlerde kullanabilmeyi nasip etsin inşaallah, yolunun kurtköy'e düşmesi dileğiyle
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.