Şimdi Ara

#ÇanakkaleGeçilmez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan size minnettar #ÇanakkaleGeçilmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kendi atasını silip unutmaya çalışanlar keMAL diyen başka hangi millet vardır bu ülkede

Feto okullarında ve akp döneminde okuduğum için bende hep derdim ki atatürk kim orada savaşan askerlerimiz kazandı abartmayın derdim daha sonra lise bitti okumayı bıraktım 3 yıl başıboş öyle dolandım araştırdım ve sonunda anladım en başta GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK GIBI BASKOMUTANIMIZ OLMASAYDI bu savaşı kaybederdik

Bütün şehitlerimiz ve gazilerimizden allah razı olsun hepsine teşekkürler bugün millet kendi atasına bile sallayabiliyorsa başta atatürk ve şehitlerimiz gazilerimiz sayesindedir o kadar geri zekalı bir milletimiz varki atatürkün canakkalede görevli olmadığına bile inanmışlar

Bu savaş bize halifeliğin islami dayanışmanın hiç bir önemi olmadığınıda göstermiştir

Ne mutlu türküm diyene

Ummetciler izlemesin zoruna gidebilir

• Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın
    Bu toprak, bir devrin battığı yerdir.
    Eğil de kulak ver, bu sessiz yığın
    Bir vatan kalbinin attığı yerdir.

Bu ıssız, gölgesiz yolun sonunda
    Gördüğün bir tümsek, Anadolu'nda,
    İstiklâl uğrunda, namus yolunda
    Can veren Mehmed'in yattığı yerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumu -- 18 Mart 2018; 0:8:7 >
  • Çanakkale gecildi diyen bir Basbakanimiz var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Ben onun Türk olduğuna inanmıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kendi atasını silip unutmaya çalışanlar keMAL diyen başka hangi millet vardır bu ülkede

Feto okullarında ve akp döneminde okuduğum için bende hep derdim ki atatürk kim orada savaşan askerlerimiz kazandı abartmayın derdim daha sonra lise bitti okumayı bıraktım 3 yıl başıboş öyle dolandım araştırdım ve sonunda anladım en başta GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK GIBI BASKOMUTANIMIZ OLMASAYDI bu savaşı kaybederdik

Bütün şehitlerimiz ve gazilerimizden allah razı olsun hepsine teşekkürler bugün millet kendi atasına bile sallayabiliyorsa başta atatürk ve şehitlerimiz gazilerimiz sayesindedir o kadar geri zekalı bir milletimiz varki atatürkün canakkalede görevli olmadığına bile inanmışlar

Bu savaş bize halifeliğin islami dayanışmanın hiç bir önemi olmadığınıda göstermiştir

Ne mutlu türküm diyene

Ummetciler izlemesin zoruna gidebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shegorath -- 18 Mart 2018; 0:59:12 >

• Konuya giren müslümanlar bir fatiha okuyun be güzel atalarımıza
  • Çanakkale zaferimiz kutlu olsun şehitlerime rahmet gazilerimizden Allah razı olsun kim nasıl nerde bulunduysa allah razı olsun ruhları şad olsun.

Yıl oldu 2018 şimdide OrtaDoğu bataklığını düzeltmek için Operasyondayız atalarımız görse gurur duyardı.

Bunun gibi zaferleri bütün illerde kutlayıp hatırlamamız lazım tarihi olmayan ülkeler tarihleriyle övünüyor inanılır gibi değil.

• Şehitlerimize rahmet diliyorum. Gerçekten türklerin tarih sahnesindeki en son başarılarından biriydi heralde. Ne yazıkki bugün bunu göremeyen o kadar çok yurttaş varki keşke yunan galip gelseydi diyen ...

Ne mutlu türküm diyebilene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illusive Man -- 18 Mart 2018; 3:20:17 >
  • Ulan bu kadar birleştirici bir konuda bile yok başbakan şunu dedi yok ümmetçi şunu yaptı diye hala fitne fesat ve pisliğini püskürmeye çalışan zerzavatlar var. Ne menem bir zavallısınız lan siz?
  • Fox dışında hiçbir kanalda Türk Bayrağı Logosu yok.Yerli ve Milli Trt'de kovboy filmi var.Yazıklar olsun.

• Çanakkale savaşında sadece Von Sanders'in ve Mustafa Kemal'in geçmesi üzücü.

Çanakkale'de ki gizli kahramanlardan biri aslında Mehmet Esat Bülkat'tır.

Kendisi Çanakkale'nin bütün savunma planlarını yapmış olup, bütün harekatı yönetmişti.

Ama herkes 2 tane isme odaklanmış ne yazık ki.

Bu arada bunu yabancı bir tarihçinin kitabından alıntı yaptım, Edward J. Erickson.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 19 Mart 2018; 22:7:7 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.