Şimdi Ara

can emme (ataların buyruğu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Can çalmasan farkı ne ? Skill atınca mı çalıyor? Mesela oriannaya can emme kasarsak topu atınca can mı geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evt
  • can emme mordekaiser vladimir falan işine yarıyor oyun başında işine yarıyor
  • Can Çalma = Düz Vuruş Can Emme = Skill Vuruşları
  • Incredible FY kullanıcısına yanıt
    Can çalma oto ataklar ve on hit AD skill ler için.

Can emme büyülerden can elde etmek için büyü hasarı saldırılardan can almak için.

Can emme de alan etkili hasarların can emme oranı 1/3'e düşer bu arada. Yani 3 ayrı şampiyon veya minyona vurmadığın sürece tam randıman alamazsın diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Can emme büyülerden can elde etmek için büyü hasarı saldırılardan can almak için.

Can emme de alan etkili hasarların can emme oranı 1/3'e düşer bu arada. Yani 3 ayrı şampiyon veya minyona vurmadığın sürece tam randıman alamazsın diye biliyorum.

Can Çalma AD Etkili Skillerde De İse Yarıyor Tabi Arkadaş Anlar Diye O Kadar Açıklama Yapmadım Yasuo Q Skilli Gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Incredible FY

quote:

Can Çalma AD Etkili Skillerde De İse Yarıyor Tabi Arkadaş Anlar Diye O Kadar Açıklama Yapmadım Yasuo Q Skilli Gibi

hayır yasuo q düz saldırı sayıldığı için çalıyor cait ile ulti atınca can dolmuyor mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanshichirou

quote:

Orijinalden alıntı: Incredible FY

quote:

hayır yasuo q düz saldırı sayıldığı için çalıyor cait ile ulti atınca can dolmuyor mesela

Bende Ondan Bahsettim Hocam Q su Can Çalmaya Giriyor Yani

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.