Şimdi Ara

Cambly Üyelik Devri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
5.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Size de uygun olur ise 4000tl ye hemen devir alabilirim.

• Maalesef, 5000 TL'ye düşebilirim.

• Serhat* S kullanıcısına yanıt

Satmayı düşünürseniz bana ulaşın lütfen, iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kngstar -- 10 Ağustos 2023; 11:1:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır, iyi günler.

• Merhaba, hesap duruyor mu?

• Onurg9 O kullanıcısına yanıt

Evet, hesap duruyor.

• Serhat* S kullanıcısına yanıt

Merhaba Satıldı mı acaba

• Merhaba Cambly üyeliğini devretmek isteyen varsa iletişime geçebilir +905546623037

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Cambly Üyeliğimi devrediyorum 10 Nisan 2024 e kadar geçerli haftada 1,5 saat 30'ar dakikadan isteyen varsa +90541 838 60 32 üzerinden iletişime geçebilir

• 30.10.2023 tarihinde 1 yıl olarak hem bireysel hem grup haftalık 1 saat ders paketli üyeliğimin kalan 9 ayını devretmek istiyorum.

Mevcut bir yıl olmak şartı ile abonelik almak isteyenler için aylık 1500 tl güncel fiyat bulunmaktadır. Yıllık paket yerine aylık paket alınmak istediğinde fiyat çok daha pahalıdır.

Üyeliğimin geri kalan 9 ayını 7.000 tl fiyattan devretmek istiyorum. İlgilenenler ulaşırsa sevinirim.

• ibg6006 İ kullanıcısına yanıt

Selamlar, Hala satılık mı?

• Satılık Cambly üyelik devri arıyorum. Olan varsa özel mesaj atabilir.

• Merhaba arkadaşlar Cambly'e denk bir uygulama olan Open engilish premium hesabımı devrediyorum içersinde sınırsız grub ve birebir sınıf dersi var yoğunlukdan dolayı devrediyorum aktif kullanamıyorum ciddi alıcılar merak eden varsa uygulamayı yayın açıp birebir dersleri vs gösterebilirim uygun bir fiyata devredeceğim ilgilenenler whatsapdan yazabilirler 534 228 8468

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramaadan -- 22 Nisan 2024; 18:57:56 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.