Şimdi Ara

Çamaşır Makinesi Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

Fotoğraftaki cihaz benim çamaşır makinem anlattığım cihaz ise Miele kesinlikle tavsiye ederdim ancak stoklar tükenmiş. Miele markasını birazcık araştırırsanız kalitesini anlayabilirsiniz
    Hocam Electroluxun sesi nasıl. Baya sesli diyorlar da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merkep kullanıcısına yanıt
    Benim önerdiğim Electrolux modelinin aşırı sessizlik iddiası yok ama çok da ahım şahım sesli değil açıkçası sıkma devrine göre standart denebilir

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    EW6F449ST
    vs
    EW6F3146EB

farkı ne hocam 10 kg olması dışında. hangisini öberirsiniz?
  • merkep kullanıcısına yanıt
    Panel fonksiyon farkı var sadece ben olsam 10 kg luk modeli alırdım

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    sağolun. hocam son sorum . lg hakkında ne düşünüyorsunuz.
  • Arkadaşlar makinenin çıkardığı sesten ziyade bulunduğu ortam çok önemli aynı makineyi ben banyoya koyanda gömme dolaba koyanda gördüm inanılmaz bir ses farkı var idi sanki cihazın motoru farkli yalıtım yapılmış benim makinem banyoda ve doğal olarak yankı var maalesef cihazda normal ortama göre daha fazla ses çıkarıyor makinemin altı açık olduğu için altına kaymaz halıyı 2 ye katlayıp altına koydum ciddi oranda bir ses düşüşü mevcut bu arada arçelik 9147ycm modelini kullanmaktayım 5.ayındayım düşünenlere şiddetle tavsiye ederim şuan fiyatı uçuk olsada internette 3300-3500 civarlarında bulunabiliyor ufak bir ses problemi yaşadım amortisör arızalanmıs servis geldi yenilettim hepsini şuan çok sessiz bir şekilde kullanmaktayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riverice030 -- 29 Mayıs 2020; 16:27:41 >

• Electrolux EW6F3146EB A+++ 10 kg almıştım.
    Nihayet makine geldi, kuruldu ve kullanmaya başladık.
    Şu anda bir sorun yok gibi. Eşim yıkamasını beğendi.
  • forum donanım da genel olarak ana konu gibi çamaşır makinesi tavsiyesi yok mu ? Bulamadım hep kişi bazlı tavsiye sorular var .

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.