Şimdi Ara

çamaşır makinesi nasıl kullanılır (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
107.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Orijinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

çalıştırdın mı? çalıştırmadıysan yazacağım :)) (iki çocuk annesiyim :)) )

6 yıldır dh'liyim böyle yorum görmedim, duygulandım gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

Beyler evde yalnızım 2-3 hafta daha yalnız kalıcam gibi gözüküyor bu yüzden de çamaşırlar dağ gibi birikti.Şimdi ilk önce beyazları yıkıycam sonra renklileri ama nasıl yıkıycam hiç bilmiyorum.Anneme telefon açtım nasıl yıkanır diye ama bozarım diye yıkama,biraz daha birikince temizlemeye verirsin dedi ve anlatmadı.
    bilen biri yazarsa beyazlar nasıl yıkanır,kaç derecede,hangi detarjanda kaç ölçek falan filan.Biri detaylı bir şekilde yazsın nolur hiçbir şey bilmiyorum hayatımda makinenin kapağını açmadım daha önce .Bu arada makine yeni model sanırsam dokunmatiğimsi ekranlı değişik bir şey işte.markası bosch maxx 7 falan yazıyor.neyse işte nolur yardım edin.beyaz t-shirt üm kalmadı giymeye .renkliler in max 2-3 gün ömrü var çıplak gezicem yoksa yaw

Bulasikta yikiyabilirsin yanlız renklilerle beyazları karistirmayasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: savaskerem37

quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

Beyler evde yalnızım 2-3 hafta daha yalnız kalıcam gibi gözüküyor bu yüzden de çamaşırlar dağ gibi birikti.Şimdi ilk önce beyazları yıkıycam sonra renklileri ama nasıl yıkıycam hiç bilmiyorum.Anneme telefon açtım nasıl yıkanır diye ama bozarım diye yıkama,biraz daha birikince temizlemeye verirsin dedi ve anlatmadı.
    bilen biri yazarsa beyazlar nasıl yıkanır,kaç derecede,hangi detarjanda kaç ölçek falan filan.Biri detaylı bir şekilde yazsın nolur hiçbir şey bilmiyorum hayatımda makinenin kapağını açmadım daha önce .Bu arada makine yeni model sanırsam dokunmatiğimsi ekranlı değişik bir şey işte.markası bosch maxx 7 falan yazıyor.neyse işte nolur yardım edin.beyaz t-shirt üm kalmadı giymeye .renkliler in max 2-3 gün ömrü var çıplak gezicem yoksa yaw

Bulasikta yikiyabilirsin yanlız renklilerle beyazları karistirmayasin

Bulaşık makinesi kullanmayı biliyorum bak o daha kolay,koyuyosun tableti 55 dk programa ayarlayıp başlata basıyosun çalışıyo

• EVEEET DH ÇAMAŞIRLARI ÇIKARDIM ÇOK GÜZEL KOKUYORLAR DOĞRUSU,HAFİFTEN KENDİMLE GURUR DUYUYORUM.NEYSE İŞTE BİR GÜZEL YIKANMIŞLAR ASTIM DIŞARIYA ŞİMDİ RENKLİLERİ YIKIYCAM BİR PROBLEM YOK.TEŞEKKÜRLER DH
  • RENKLİLERİ DE YIKADIM DH ÇAMAŞIR OLAYI TAMAMLANMIŞTIR.HERALDE 1-2 HAFTA İDARE EDEBİLİRİM SANIRSAM.AMA KURUDUKTAN SONRA ÜTÜLEME SIKINTI OLACAK GİBİ NEYSE İŞTE.SONUÇ OLARAK GÖREV TAMAMLANDI
  • eski bir arçelik model çamaşır makinam dün çamaşırlar içinde kaldı. kapak açılmıyor. içindeki suyuda tahliye edemiyor..ne yapabilirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali282

eski bir arçelik model çamaşır makinam dün çamaşırlar içinde kaldı. kapak açılmıyor. içindeki suyuda tahliye edemiyor..ne yapabilirim..

modeli yaz.

Full Automatic 2100 yada 2200 falan mı?
  • full otomatik.10 yıl once alındı.modeli üstünde silinmiş yazı. evde bir kilim vardı onu koydym sonra makina kapağı bir daha açılmadı. basıyorum düğmeye açılmıyor. suda görünüyor içerden sıkmıyor birde..ne oldu anlamadım.
  • quote:

eski bir arçelik model çamaşır makinam dün çamaşırlar içinde kaldı. kapak açılmıyor. içindeki suyuda tahliye edemiyor..ne yapabilirim..

Makinenin altında bir kapak olur,o kapağı çıkarın karşınıza pompa kapağı çıkar.
    O kapağı açıp suyu oradan tahliye edebilirsiniz,ayrıca kapağı açtığınızda pompanın içerisinde pislik veya yabancı madde varsa onları da temizleyin.
    Sonra makineyi tekrar çalıştırmayı deneyin.
    Yine kapak kilidi açılmazsa bazı makinelerde acil durum kapak açma tuşu olur,o tuştan kapağı açarsınız.
    Eğer o tuş da yoksa servisi çağırmaktan başka çare kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

quote:

O kapağı açıp suyu oradan tahliye edebilirsiniz,ayrıca kapağı açtığınızda pompanın içerisinde pislik veya yabancı madde varsa onları da temizleyin.
    Yine kapak kilidi açılmazsa bazı makinelerde acil durum kapak açma tuşu olur,o tuştan kapağı açarsınız.

o makinede tuş yok arkadaş beyaz eşyada makine arayışında

• quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

quote:

teşekkürler bu gece deneyeceğim..zaten yeni bir çmşr makinası alacam nasipse..bu 1 ay falan çalışıp dayasaydı maaş alana kadar:)..ayrıca bir hafta öncede içinde yün koydum.acaba yünler o dediğiniz pompayı tıkamasın:)) ama yünleri yıkadıktan sonra bir defa sorunsuz çalıştı..ikinciye kilim koydum sanırım makina zorlandı.

•  çamaşır makinesi nasıl kullanılır

Güsel makine..

Bunun WAE20461TR/01 Modelini kullanıyorum. 9 sene oldu. Hala TAŞ GİBİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikidebirde.com

çalıştırdın mı? çalıştırmadıysan yazacağım :)) (iki çocuk annesiyim :)) )

Konu Dışında bir kadın olması garip geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.