Şimdi Ara

Çamaşır makinelerimizin videoları ... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
825
Cevap
5
Favori
21.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: utku2304

Bizim makineden kurtulacağız inşallah . İyi kötü 18 sene ( aslında benim için kötü ) sonunda makineden kurtulucağız zamanında bu iyi niyetli arkadaşların sayesinde makinemizi belirlemiştim . Miele hakkında çok bilgiler aldığım için sayın gökoş ve karti arkadaşa teşekkür ederim . Zamanında herkesin başının etini yedim . Ve lazpanyol hocam... Bana yardım ettiğin için teşekkür ederim. Neyse makinemiz her halde bosch way24841tr olacak. Ve inceleme açıp herkese sunucağım .
    Edit : Daha makineyi almadık alınca herkese söylerim .

Bisey degil :) Bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Bakalım ama kesin bu ay alabiliriz demiyorum
  • Güncell...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miele bayağı indirime girdi arkadaşlar
    http://www.mielebeyazesya.com/?kategori-9-Miele-Camasir-Makineleri.html

• bunlar makinenin kazanının ayrılmıs resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalkendisin0606 -- 3 Mayıs 2014; 12:12:32 >

• bilalkendisin0606 kullanıcısına yanıt
    Hocam makinenin tamburu bir değişik gözüküyor . Tamburu biraz döndürünce yerinden oynuyormu ?

• efsane 2100 hala çalışıyor, önemli bir arızası olmadı. bir kez su alma valfi bir kez de kapak kilidi değişti.

http://www.dailymotion.com/video/x1t63ll_1992-ac2100_tech
  • elmaci kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle video gönderdiğiniz için teşekkür ederim . Makineniz gayet sağlıklı. Benim babannemde vardı 2200 dü sanırsam 25 senelikti 3 yıl önce attığında . Krom kapaklı ve gri panelliydi . Hocam bir de sıkma sesi nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0888593 -- 5 Mayıs 2014; 20:17:59 >
  • sıkma sesi muazzam. allahtan memleketteki ev müstakil de komşular rahatsız olmuyor.
  • elmaci kullanıcısına yanıt
    . Normaldir de . Videolarda gördüğüm bunların muadili siemensler çok daha sessiz . Neden böyle acaba. Biz de bugün eski makinemizi yolladık yenisini bekliyoruz

• quote:

Hocam makinenin tamburu bir değişik gözüküyor . Tamburu biraz döndürünce yerinden oynuyormu ?

az sarsılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmaci

sıkma sesi muazzam. allahtan memleketteki ev müstakil de komşular rahatsız olmuyor.

Hocam o makinenin aynisi bendede vardı 2006 da değişmiştik alev almıştı artik 14. Senesinde tas gibi makine kiymetini bilim motor ve süspansiyonları duruyor hala bende.sıkma anını koyarsan sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eveeet makinemizden çok memnunuz. bosch way 28762. her konuda sessiz işini yapan adından da anlaşılacağı gibi home professional . çok sessiz sıkması var motor sesi bayağı az. 10 üzerinden 10 veririm. eski makineyide özledim açıkçası
  • quote:

eveeet makinemizden çok memnunuz. bosch way 28762. her konuda sessiz işini yapan adından da anlaşılacağı gibi home professional . çok sessiz sıkması var motor sesi bayağı az. 10 üzerinden 10 veririm. eski makineyide özledim açıkçası

resim saklasaydınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalkendisin0606 -- 8 Mayıs 2014; 21:00:35 >
    Tamburunun resmi var. Hem nasıl olsa babannemde de 3300 var fark yok yani

• quote:

Tamburunun resmi var. Hem nasıl olsa babannemde de 3300 var fark yok yani

amcam gildede vardı ama su an bosch var ama bosch bi ara istanbul turuna cıkıyormus (model:bosch wfl 1611)

Bizim boschun yeri sabit olsa çok güzel darbe emiyor .

• Arkadaşlar annemle yolda giderken ( hava yağmurluydu ) bir salak ( çok özür dilerim ) annemin üzerine çamurlu su fırlattı. Makinede yıkamayı düşünüyoruz . Yıkanır diyor ve 30 derecede yıkanır diyor. %100 polyester . Hangi programda yıkayım ( aklımda hassas / ipek programı var ) ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0888593 -- 11 Mayıs 2014; 16:15:32 >
  • quote:

Arkadaşlar annemle yolda giderken ( hava yağmurluydu ) bir salak ( çok özür dilerim ) annemin üzerine çamurlu su fırlattı. Makinede yıkamayı düşünüyoruz . Yıkanır diyor ve 30 derecede yıkanır diyor. %100 polyester . Hangi programda yıkayım ( aklımda hassas / ipek programı var ) ?

Hassas/İpek programında yıkayın eğer yağmurluk vb birşeyse outdoor programı varsa o programdada yıkayabilirsiniz.
  • quote:

eveeet makinemizden çok memnunuz. bosch way 28762. her konuda sessiz işini yapan adından da anlaşılacağı gibi home professional . çok sessiz sıkması var motor sesi bayağı az. 10 üzerinden 10 veririm. eski makineyide özledim açıkçası

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Diğer sayfada okumuştum çok iyi bir fiyata almışsınız. Biz de logixx 9 modelini düşünüyorduk.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.