Şimdi Ara

Çamaşır makinelerimizin videoları ... (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
825
Cevap
5
Favori
21.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: batu25

Arçelik 8124cmks de var şimdilik favori makinem o bizimki bozulsa düşünmeden aldırırım. Miele falan beklemem

garantiyi 7 yıla cıkartıp arıza olursa sevris cagırırım 7 sene sonra 5 sene tamir ederek kulanır sonra atarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

quote:

Arçelik 8124cmks de var şimdilik favori makinem o bizimki bozulsa düşünmeden aldırırım. Miele falan beklemem

garantiyi 7 yıla cıkartıp arıza olursa sevris cagırırım 7 sene sonra 5 sene tamir ederek kulanır sonra atarım :)

O model benimde hoşuma gidiyor ama 1300 1400 TL civarı olsaydı ve in love serisi gibi yazılı bilgi verseydi dahada güzel olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 9 Temmuz 2014; 2:24:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.arcelikyetkilisaticisi.com/Arcelik-8124-CMKS_970.html#0

Burada yazılı bilgi var.

@bilalkendisin0606 biz de alırsak garantiyi kesin uzattırırım ne olur ne olmaz

• quote:

http://www.arcelikyetkilisaticisi.com/Arcelik-8124-CMKS_970.html#0

Burada yazılı bilgi var.

@bilalkendisin0606 biz de alırsak garantiyi kesin uzattırırım ne olur ne olmaz

Yazılı bilgiden kastım LCD ekranin özelliği 😊😊😊😊😀😀👷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 9 Temmuz 2014; 3:41:47 >

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Pardon yanlış anlamışım ama bu modelde de yazılı bilgilendirme var galiba.

• quote:

Yok hocam normal simge var😀

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Emin misiniz videoda da gösteriyor gibiydi sanki.
    Edit: Vieoya tekrar baktım yazılı bilgi veriyor program aşamalarını ekran görüntüsü aldım hatta buyrun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu25 -- 9 Temmuz 2014; 4:25:33 >

• quote:

quote:

quote:

Emin misiniz videoda da gösteriyor gibiydi sanki.
    Edit: Vieoya tekrar baktım yazılı bilgi veriyor program aşamalarını ekran görüntüsü aldım hatta buyrun.

O grundig versiyonu onda var arcelikte yok

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Arçelikte de iki model var biri böyle kocaman lcd ekranlı diğeri de küçük sadece süreyi gösteren ekranlı küçük ekranlıda devir ve derece ledli diğerinde her şey aynı bunun gibi değil mi ben kullanma kılavuzu bulamadım ama grundigle aynı ekranı koyup öyle bir ayrım yapacaklarını sanmıyorum.

Edit:http://www.arcelikal.com/Arcelik-8103-CMKS-Camasir-Makinesi/ArcelikOzellik?PID=1902 Bu modelde yok ledlerle takip ediliyor program.

http://www.arcelikal.com/Arcelik-8124-CMKS-Camasir-Makinesi/ArcelikOzellik?PID=1871 Bu modelde ise grundigle aynı ekran var, tıpkı grundig gibi aşamaları yazılı gösteriyor. Müşteri hizmetlerine sordum yazılı olarak gösteriyor dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu25 -- 9 Temmuz 2014; 5:24:50 >

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Bu yeni seri makineler benim de hoşuma gitti, özellikle 2. linkte verdiğiniz makinenin beyaz olanını beğendim Arçelik alacak olsam bu modeli alırdım. Bosch düşünüyorduk ama daha uygun fiyata olursa neden Arçelik olmasın dedim, evdeki de Arçelik. Öyle çok fazla sorun çıkartmadı. Bu modelin 1400-1600 devirlisini neden burada da satmıyorlar acaba?

edit: videoda dikkat ettim de motorlar da değişik, her tarafı komple kapalı, sanırım fırçasız motor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egenin_efesi -- 9 Temmuz 2014; 20:21:02 >
  • quote:

Arçelikte de iki model var biri böyle kocaman lcd ekranlı diğeri de küçük sadece süreyi gösteren ekranlı küçük ekranlıda devir ve derece ledli diğerinde her şey aynı bunun gibi değil mi ben kullanma kılavuzu bulamadım ama grundigle aynı ekranı koyup öyle bir ayrım yapacaklarını sanmıyorum.

Edit:http://www.arcelikal.com/Arcelik-8103-CMKS-Camasir-Makinesi/ArcelikOzellik?PID=1902 Bu modelde yok ledlerle takip ediliyor program.

http://www.arcelikal.com/Arcelik-8124-CMKS-Camasir-Makinesi/ArcelikOzellik?PID=1871 Bu modelde ise grundigle aynı ekran var, tıpkı grundig gibi aşamaları yazılı gösteriyor. Müşteri hizmetlerine sordum yazılı olarak gösteriyor dedi.

Yok hocam yanlışın var göstermiyordu bayide bak istersen

• Arkadaşlar alırsanız sizden inceleme beklerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ama yine dengelemeyi uğraşmadı o yüzdn dengesiz sıktı . Sıkması biraz yeni seri mieleler gibiydi

Hocam şimdi bizim makine en dengesiz sıkmasını yaptı . Grundig ' in sallandığından kat kat fazla . Ama hiç birşey olmadı sadece makine titredi

• bizimk bosch suan yastık yıkıyor 2 tane yastıgı sıkarsa %50 bozulur eger denge kontolu devreye girerse sıkmaz
    Edit: makine sıktı ama cok ses yaptı daha önce bu ses cıkanca bozulurdu ama bozulmadı video cektim yüklemek kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalkendisin0606 -- 9 Temmuz 2014; 15:45:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

Bu yeni seri makineler benim de hoşuma gitti, özellikle 2. linkte verdiğiniz makinenin beyaz olanını beğendim Arçelik alacak olsam bu modeli alırdım. Bosch düşünüyorduk ama daha uygun fiyata olursa neden Arçelik olmasın dedim, evdeki de Arçelik. Öyle çok fazla sorun çıkartmadı. Bu modelin 1400-1600 devirlisini neden burada da satmıyorlar acaba?

edit: videoda dikkat ettim de motorlar da değişik, her tarafı komple kapalı, sanırım fırçasız motor.

Fiyatı bosch dan ucuzken bence bu özelliklerde alınabilir.
    Sıkmasını ben de 1400-1600 olsun isterdim ama 1200 devirde B sınıfı sıkma yaptığı için zaten 1400 devire tekabül ediyor o yüzden gerek olmadığını düşündüm hem de o kadar yüksek evir kullanıp mekanik aksamı da çok daha fazla yıpratmamış oluyor. Kullanma kılavuzunu buldum orda kalan nem miktarında %53 yazıyor.

• quote:

quote:

Gece müşteri hizmetlerini aradım uyku modundaydı herhalde temsilci direkt var dedi kapattık. Sabah tekrar aradım yazılı olarak vermiyor dedi. Şimdi de kullanma kılavuzunu edindim baktım evet yazılı olarak vermiyormuş, ama niye vermiyor ki nasıl heveslenmiştim gerçi pek önemi de yok ha yazılı ha led.

Ekran fotoğraftaki gibi kullanma kılavuzundan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu25 -- 9 Temmuz 2014; 15:58:50 >

• Ben anladım bunlar 3 amortisöre güveniyor çünkü gerçekten miele de dediğiniz gibi bazen hiç dengeli mi değil mi umursamadan sıkıyor, sizin bosch da öyle çok dengelemeye kendini yormuyor dengesizse de sıkıyor. Zaten bosch un eski serilerinde de yük dengesizse biraz uğraşıyor dengelemeye sonra baktı bu yük dengelenmeyecek sıkmaya geçiyor. O videosunu paylaştığım maxx for kids i bu yüzden kapatıp içini boşaltmak zorunda kaldım yoksa makine, yanında olmasaydım ön yıkamanın sıkmasında içindeki kilimlerle kendini parçalıyordu.
  • bilalkendisin0606 kullanıcısına yanıt
    Yastıktan bir şey olmaz, bizimkinin amortisörlerin bozukken ki hali. İki elyaf yastık var.

• quote:

quote:

quote:

Gece müşteri hizmetlerini aradım uyku modundaydı herhalde temsilci direkt var dedi kapattık. Sabah tekrar aradım yazılı olarak vermiyor dedi. Şimdi de kullanma kılavuzunu edindim baktım evet yazılı olarak vermiyormuş, ama niye vermiyor ki nasıl heveslenmiştim gerçi pek önemi de yok ha yazılı ha led.

Ekran fotoğraftaki gibi kullanma kılavuzundan aldım.

Benim vestelin ekranı ayni

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.