Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
14.975
Cevap
453
Favori
2.683.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gökoş

quote:

Orijinalden alıntı: fnd76

Bu makineden ben de geçen hafta aldım. çok güzel fakat 2 problemim var. birincisi pantolonlar çok kırışık çıkıyor. ikincisi ise bir tane nevresim takımını diğer çamaşırlarımla beraber makineye attım. ne yazık ki diğer çamaşırlarımın hepsi nevresimin fermuarı kapalı olduğu halde içinde toplanmış, hiçbir çamaşır kurumamış. nevresimleri biriktirip atsam yine birbirine dolanacaklar. tek tek atsam o da zaman kaybı. pantolanlarda da aynı sorun var. diğer çamaşırlara dolandıkları için kırış kırış çıkıyorlar. kaç gündür düşünüyorum büyük ve uzun çamaşırları nasıl kurutacağımı bilemedim. file gibi birşeye koysam yine kurumazlar çünkü uzun fularlarımı öyle koyuyorum nemli çıkıyorlar. kurutma makinesi kullanan arkadaşlar bana bu konularda yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Çoğu çamaşır kurutma makinesi sadece tek bir yöne dönerek kurutma yaptığı için böyle birbirine dolanma olayları oluyor.Ben nevresimlerle diğer küçük çamaşırları bir arada kurutuyorum böyle bir sorun olmuyor çünkü benim makinem kuruturken her iki yönede dönüyor..

Sayın gökoş, 2 yönde dönebilen makina hangisi acaba ? Kurutma makinası almak üzereyim. Yazılan tüm yorumları okuduktan sonra A sınıfı 561 ler ile B sınıfı 302 ler arasında kaldım, fakat bu iki modelde de tek yöne dönerek kurutma var sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kulekcioglu

quote:

quote:

Bu makineden ben de geçen hafta aldım. çok güzel fakat 2 problemim var. birincisi pantolonlar çok kırışık çıkıyor. ikincisi ise bir tane nevresim takımını diğer çamaşırlarımla beraber makineye attım. ne yazık ki diğer çamaşırlarımın hepsi nevresimin fermuarı kapalı olduğu halde içinde toplanmış, hiçbir çamaşır kurumamış. nevresimleri biriktirip atsam yine birbirine dolanacaklar. tek tek atsam o da zaman kaybı. pantolanlarda da aynı sorun var. diğer çamaşırlara dolandıkları için kırış kırış çıkıyorlar. kaç gündür düşünüyorum büyük ve uzun çamaşırları nasıl kurutacağımı bilemedim. file gibi birşeye koysam yine kurumazlar çünkü uzun fularlarımı öyle koyuyorum nemli çıkıyorlar. kurutma makinesi kullanan arkadaşlar bana bu konularda yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Çoğu çamaşır kurutma makinesi sadece tek bir yöne dönerek kurutma yaptığı için böyle birbirine dolanma olayları oluyor.Ben nevresimlerle diğer küçük çamaşırları bir arada kurutuyorum böyle bir sorun olmuyor çünkü benim makinem kuruturken her iki yönede dönüyor..

Sayın gökoş, 2 yönde dönebilen makina hangisi acaba ? Kurutma makinası almak üzereyim. Yazılan tüm yorumları okuduktan sonra A sınıfı 561 ler ile B sınıfı 302 ler arasında kaldım, fakat bu iki modelde de tek yöne dönerek kurutma var sanırım.

Miele'nin tüm modelleri çift yöne dönebiliyor ayrıca Electrolux Isı pompalı ve AEG Lavatherm 58840 R modelleride çift yönlü kurutma yapıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kulekcioglu

quote:

quote:

Miele'nin tüm modelleri çift yöne dönebiliyor ayrıca Electrolux Isı pompalı ve AEG Lavatherm 58840 R modelleride çift yönlü kurutma yapıyor.

Teşekkürler.

• Dün Dartyden KDV indiriminden ELECTROLUX EDC67550W aldım 761 TL ye. Fiyat iyi sanırım ama makine hakkında biraz tereddütlerim vardı, dün artık neyse bakalım deyip aldım. Alınmışa yorum yapılmaz ama var mı kullanan, bilen, memnun olan-olmayan
  • Kötü bir tercih değil çünkü güvenilir bir marka. Ama yerinizde olsam yine 'B sınıfı' cam kapaklı bir model tercih ederdim. En azından estetiği daha başarılı ve daha yeni model. Mesela Profilo KM8431CTR yada Siemens WT46E302 gibi. İkisininde bayi satış fiyatı 828TL, taksitte yapılıyor.

Makineyi haftada 4 seferden fazla kullanacaksanız 'A sınıfı' öneririm. Cihazı kurdurmadığınız sürece iade edebilirsiniz, aklınızda bulunsun. En ucuz 'A sınıfı' olarak 900TL'ye Ariston öneririm. Kendimde yeni aldım AAQCF81U modeli.
  • Arkadaşlar Bosch WTE 84101 nasıl bir modeldir? 564 liraya buldum, alınabilir mi, B sınıfı imiş ama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan s40

Kötü bir tercih değil çünkü güvenilir bir marka. Ama yerinizde olsam yine 'B sınıfı' cam kapaklı bir model tercih ederdim. En azından estetiği daha başarılı ve daha yeni model. Mesela Profilo KM8431CTR yada Siemens WT46E302 gibi. İkisininde bayi satış fiyatı 828TL, taksitte yapılıyor.

Makineyi haftada 4 seferden fazla kullanacaksanız 'A sınıfı' öneririm. Cihazı kurdurmadığınız sürece iade edebilirsiniz, aklınızda bulunsun. En ucuz 'A sınıfı' olarak 900TL'ye Ariston öneririm. Kendimde yeni aldım AAQCF81U modeli.

Electrolux tercihinde en büyük etken(fiyatın haricinde tabii) çift yönlü tambur oldu. Diğerlerinde hep tek yöne döndüğü için sıkışıyor diyorlar çamaşırlar için. Bir de çamaşır makinemiz de Electrolux, üst üste kullanacağımız için aynı marka daha kolay olur sanırım.

• fazla para ödemek istemiyorsan işini görür.
  • Selam, bu çift yöne dönme olayı çok mu gerekli, hepsiburada dan Bosch A sınıfı 1000 tl civarı bir model sipraişi verdim ama halen tedarik sürecinde yazıyor, yani iptal edebilirim. Ama bu Electrolux de kafamı karıştırdı. A sınıfı olmasını hem tüketim, hem az ısı yayması, hem düşük ısı ile kurutmasından dolayı çekme yapmadığı için istiyordum ve en ucuz A sınıfı makine bunu buldum. Çamaşır da Siemens, üst üste koymak istiyorum..Tereddüt de kaldım..

Bir de hepsiburada hiçbir soruma cevap vermiyor, 2 haftadır bekliyorum aleti..Sinirimi bozmay başladılar..Son zamanlarda çok kötü yorumlar okuyorum haklarında. Bu sipreişimde de başıma iş gelir diye yol yakınken iptal edip Electrolüx ün B sınıfı bir aletini mi alsam bilemedim...?

Yav birde bu iki yöne dönmek ne kadar zor birşeydirki koymamış her üretici, hayret birşey..
  • Merhabalar..

Kurutma makinası almak istiyoruz..

1000TL'yi aşmayacak şekilde iyi performanslı/az enerji tüketimli ve forumdan birçok kişinin alıp olumlu yorumladığı marka ve modeller nelerdir?

Bir de biz bunu çamaşır makinesinin üstüne değil de, o boyutlarda bir dolabın üstüne koymayı düşünüyoruz.. Sıkıntı çıkartır mı bize?

Saygılar, selamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forever1907

Dün Dartyden KDV indiriminden ELECTROLUX EDC67550W aldım 761 TL ye. Fiyat iyi sanırım ama makine hakkında biraz tereddütlerim vardı, dün artık neyse bakalım deyip aldım. Alınmışa yorum yapılmaz ama var mı kullanan, bilen, memnun olan-olmayan

Bugün teslim etti Darty. Çamaşır makinesinin üzerine montaj isteyince onu biz yapamayız dediler, Electrolux servisine yönlendirdiler. Servis kurulum için 85 TL para istedi
  • arkadaşlar ben de uzun araştırmalarımdan zonra aşağıdaki A sınıfı bosch makineyi sipariş ettim.1100 TL bosch A sınıfı bir makine için bence çok iyi.

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=153223&productid=mtboschwtw84360by

üstelik bugün maksiumum karta da %10 puan kampanyası başladı hepsiburada da.maksimum 100 tl puan kazanabiliyorsunuz bu kampanyada.böylece makine 12 taksitte kargo dahil 1000 tl.ye geliyor.bu fiyata piyasadan alabilmek sanırım imkansız.

hepsiburadaya gelince evet ne mesajlara doğru dürüst cevap veiyorlar ne de zamanında ürün gönderiyorlar!internetten 100 lerce defa alışveriş yapmış birisi olarak birçok kez bir daha alışveriş yapmayacağım oradan desem de bunu başaramadım.gerçekten süper fiyatlı ürünler oluyor sitede bazen.bütçemi düşünmek daha ağır basıyor doğal olarak.

güvenirlik konusunda asla bir sorun yaşayacağımıza inanmıyorum.bugüne kadar iptal ettiğim tüm ürünlerin parasını anında koşulsuz iade ettiler.sonuçta beğeniriz ya da beğenmeyiz arkasında büyük bir grup var ve sanal alışveriş sitelerinin tartışmasız en büyükleri uzun zamandır onlar.

düşüncelerimi paylaşmak istedim...umarım herkes en iyi seçimi yapar kendine göre.

• quote:

quote:

Dün Dartyden KDV indiriminden ELECTROLUX EDC67550W aldım 761 TL ye. Fiyat iyi sanırım ama makine hakkında biraz tereddütlerim vardı, dün artık neyse bakalım deyip aldım. Alınmışa yorum yapılmaz ama var mı kullanan, bilen, memnun olan-olmayan

Bugün teslim etti Darty. Çamaşır makinesinin üzerine montaj isteyince onu biz yapamayız dediler, Electrolux servisine yönlendirdiler. Servis kurulum için 85 TL para istedi

Çok istemişler
    Makinenizin fotosunu koyabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: seasqua

arkadaşlar ben de uzun araştırmalarımdan zonra aşağıdaki A sınıfı bosch makineyi sipariş ettim.1100 TL bosch A sınıfı bir makine için bence çok iyi.

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=153223&productid=mtboschwtw84360by

Bahsettiğiniz modeli aldım, 100tl çek veri HB, 100 tl de world puan..bana 900e geldi 8 taksit..Bugün eve teslim ettiler sonunda..Gelemyecek veya yanlış birşey gelecek diye baya çekindim..
    Henüz kurduramadım, yarın gelecekler kurmaya..Performansını anlatırım ondan sonra..
    Bu arada alet Polonya malı ...

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Arkadaşlar Bosch WTE 84101 nasıl bir modeldir? 564 liraya buldum, alınabilir mi, B sınıfı imiş ama?

Bu arada kendisi bu:

• quote:

quote:

Arkadaşlar Bosch WTE 84101 nasıl bir modeldir? 564 liraya buldum, alınabilir mi, B sınıfı imiş ama?

Bu arada kendisi bu:

100-200 lira daha vererek zaman göstergeli ve çelik kazanlı alabilirsiniz bu modelde kazan galvanizdir yani plastik-çelik karışımı gibi ve bu makineler 35-45Kg dır çelik kazanlılar ise 60-80kg..

• Gorenje'nin tüm kurutma makinesi modellerinde Çift yönlü tambur var Gorenje Kurutma Makineleri 800TL'den başlıyor-2200TL'ye kadar bulabilirsiniz..
  • quote:

100-200 lira daha vererek zaman göstergeli ve çelik kazanlı alabilirsiniz bu modelde kazan galvanizdir yani plastik-çelik karışımı gibi ve bu makineler 35-45Kg dır çelik kazanlılar ise 60-80kg..

Benim yukarıda bahsettiğim electrolux 42kg ve paslanmaz çelik kazan
  • Bosch WTW84360BY 7 Kg A sınıfı makinemiz bugün kuruldu ve 2 kez kullandık. Gerçekten süper birşeymiş kurutma makinesi..
    Kazanı çelik, aydınlatması var,kapağı plastik..çamaşır makinesinin üstüne ücretsiz kurdular..

1200 devirde sıkılmış çamaşırlar 1 saat civarı bir sürede dolap kuruluğna geldi. Düşük ısı seçeneği aktifti, ortamda bir sıcaklık artışı hissetmedik, 2. krutmamızdan sonra biraz detarjan kokusu ve ısı oluştu ama çok değil..biraz havalndırdık ortamı geçti..Daha önceden birinin evinde görmüştüm, ortalığı saunaya çevirmişti alet, bunun alakası yok..

Yalnız umduğumdan sesli çalışıyor, ben daha sessiz olur sanıyordum..Başka makinelri bilmiyorum ama...Çamaşır makinesi sıkma hariç daha sessiz çalışıyor..

Ayrıca çift yöne dönmediği için ben bir dezavantaj görmedim. İlk partide büyük yatak çarşafları vardı, ayrıca küçük küçük bir sürü parça..Dolanma, toplanma, kurumama olmadı..2. partide pantalonlar, kotlar falan vardı..Onlarda kurudu...

Şimdilik çok memnunum, çıkan filtredeki pislik de cabası..Bize çok zaman kazandırdı..

• quote:

Çok istemişler
    Makinenizin fotosunu koyabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.