Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wholelottared Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
15.018
Cevap
452
Favori
2.686.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanan benim benden iyi mi bileceksiniz?

Çamaşır makinem 9 kilo ve 1200 devirde sıkılmış çamaşırı komple kurutma makinesine atıyorum.

Dediğiniz gibi hızlı bir programa değil. Extra kuru programına ve 40 dakikada tamamen kuru çıkıyor hepsi.

Kullanmadığınız şeyle ilgili yorum yapmanız çok saçma. Saatlerce azıcık çamaşırın kurumasını bekleyemem şahsen sırf ısı pompalı olsun diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurcuHale

Kullanan benim benden iyi mi bileceksiniz?

Çamaşır makinem 9 kilo ve 1200 devirde sıkılmış çamaşırı komple kurutma makinesine atıyorum.

Dediğiniz gibi hızlı bir programa değil. Extra kuru programına ve 40 dakikada tamamen kuru çıkıyor hepsi.

Kullanmadığınız şeyle ilgili yorum yapmanız çok saçma. Saatlerce azıcık çamaşırın kurumasını bekleyemem şahsen sırf ısı pompalı olsun diye.

Evet sizden iyi bilicem.

Yalan söylüyorsunuz. B sınıfı makine 9 kilo çamaşırı bırakın 1200 deviri 2000 devirde sıkılmış olsa bile 40 dakkada kurutamaz.

Ayrıca ısı pompalı makinede de tam yük öyle saatlerce sürmüyor. Kullanmadan yorum yapan sizsiniz.

Burada ısrarla ısı pompalı önermemizin sebebi b sınıfının yanında neredeyse hiç elektrik tüketiminin olmaması ve yıpranmanın çok az olması. Sonsuz enerji kaynaklarına sahip değiliz.

Ha siz her türlü şeyi bencilce kullanıp doğayı katleden bir insansanız orası ayrı. Allah bilir pilleri çöpe atıp kızartma yağını da lavaboya döküyorsunuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 8 Kasım 2018; 15:37:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar kurutma makinası daha önce hiç kullanmadım. evdeki çamaşır makinasıda aşırı gürültü yapıyor değiştireceğim. arçelik değişim kampanyasını kullanarak arçelik 9146 yk modeli değiştirmeyi planladım.
    mağzada ürünü incelediğimde sadece kurutma makinalarında olan toz kumaş filtresi olmadığını farkettim.

çalışma mantığını kavrayamadım. klasik kurutma makinasından ne farkı var. birde hangisi daha mantıklıdır birleşik makinamı almak yoksa ayrı ayrı mı almak.

daha önce sorulmuş soru olabilir. kusura bakmayın yavaş yavaş başa doğru okuyorum.
  • sbsb S kullanıcısına yanıt
    Kurutmalı çamaşır makinesi tavsiye etmiyoruz. Birçok sebebi var sormayın.

Ayrı ayrı alın kafanız rahat etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: L30N

Size neyi alacagınızı soyleyemesem de almamnız gerekenı soyleyebılırım, Hoover den kosarak uzaklasın ben fıyatı uygun dıye aldım kazan ve motor vurma sesınden makıneyı zor ıade ettık servıs kabul etmesıne ragmen satıcı zorluk cıkardı kı 30 gunluk kosulsuz ıade var. Dıger evımde kı bosch professional alman uretımı makıneyı begenmezdım bu Hoover onun yanında çöp plastık kalıtesı ve ıscılık sıfır, alt kapagında ıkı cıvatası neredeyse dusecektı kendım görup sıktım . Sımdı para ıadesı beklıyorum.
    Vay arkadas. “Fakir oynamaya kalkmis davul patlamis” oldu bizimki. Tam butceme uygun bir sey buldum diyordum o da yalan oldu galiba. Profilo veya grundig bakacagiz o zaman. Bunlar icin bir yorumunuz var mi. Bosch makinelerin yanina yaklasilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Cartekitt

Hoover benimde ilgimi çekti ilk başlarda özellik ve fiyatına bakınca.
    Ama güvenemedim markaya o yüzden listeme almadım.
    İsabet etmişiz dediğinize göre.
    Geçmiş olsun.

Alıntıları Göster
    Hoover’dan sonra hangi markalara yoneldiniz hocam?

• caracas39 C kullanıcısına yanıt
    Suan ben de sizle ayni durumdayim ne alacagimi da bilmiyorum..
    Bu birazda son zamanlarda 2-3 katina cikan fiyatlardan oluyor , zaten hersey pahaliydi iyice cilki cikti.. electroluxlere bakiyorum onlarinda servis vs sorun yasayan cok , gerci Tr de cogu servis agi ayni, iyi diye birsey yok.. Bana hoover’i degisim yapalim dediler makineyi canli olarak malzeme kalitesi iscilik vs gordukden sonra cesaret edemedim direk iptal icin resmen savas verdik. Kendi yetkili servisi bile ariston vs bayilikleri de var, ikincisini almayin dedi o derece :) Fiyat araligi olarak Grundig arcelik gurubu degerlendirilebilinir belki onlari hic canli gormedim sadece yorum okuyoruz.. benim son aldigim camasir makinesi Lg suan tek olarak kurutma makinesi uretiyor olsa kac para olursa olsun direk onlardan alirim son seri inverter camasir makinesinden simdilik cok memnunum.
    Yani sonuc yok 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Arçelik 3880 kt aldım biraz önce. Aslında 3870 alacaktım daha uygundu ama almışken büyüğünü alayım dedim.

Genel olarak sorun yaşayan yok araştırdığım kadarıyla.

İnş. Bizde yaşamayız.

• Grundig GDH82 Beko D80 Arçelik 3880den birini alacağım. Bu ürünler birebir aynı mı fark var mı aralarında?

Siemensin WT43H000TR modelinden iyi midir kötü müdür bu modeller?

Birde Gdh80 yada d70 gibi bir alt modelleri de yeterli olur mu, yoksa almışken iyisini mi alalım?
  • Cartekitt C kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam. Kac liraya geldi

• L30N kullanıcısına yanıt
    Grundig veya profilo bakmaya devam 😃

Grundig gdh 82 ye bakıyorum arcelıkle aynı etıkete sahıp. ısın ılgıncı mesela electrolux ewh3966ib urunu yeni seri incerter motor ve en dusuk fıyatı 4500tl olan urunden verdıklerı teknık bılgılerınde daha ıyı durumda gorunuyor yogusma verımı:A tam yuk pamuklu da kurutma suresı dusuk tuketım vs..
    Ancak bu degerlere guvenılırmı bılmıyorum 🙈
    Arcelıkden daha uyun fıyata bulunursa bır kumar oynamalı mı bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Grundig GDH82 Beko D80 Arçelik 3880den birini alacağım. Bu ürünler birebir aynı mı fark var mı aralarında?

Siemensin WT43H000TR modelinden iyi midir kötü müdür bu modeller?

Birde Gdh80 yada d70 gibi bir alt modelleri de yeterli olur mu, yoksa almışken iyisini mi alalım?
    Gdh82 D80 3880 birebir aynı ürün hocam bende suan onları inceliyorum, kucuk renk ve kapak kozmetik farkları var

tşk. ederim.
    Bayiden aldım 3.100 TL / 9 Taksit.
  • L30N kullanıcısına yanıt
    fiyat farklarının sebebi nedir sizce?
    Canlı görmediğimiz için yorum yapmak zor ancak kasa saçı plastık aksam kapak aksesuar vs malıyet dusurmek ıcın farklılıkları olabılır fotolar da kazanları bile aynı hiç fark yok. 2-3 ay once bin kusurlu rakamlara satılan makinelerin şimdiki fiyatları ise şahane..

• quote:

Grundig gdh 82 ye bakıyorum arcelıkle aynı etıkete sahıp. ısın ılgıncı mesela electrolux ewh3966ib urunu yeni seri incerter motor ve en dusuk fıyatı 4500tl olan urunden verdıklerı teknık bılgılerınde daha ıyı durumda gorunuyor yogusma verımı:A tam yuk pamuklu da kurutma suresı dusuk tuketım vs..
    Ancak bu degerlere guvenılırmı bılmıyorum 🙈
    Arcelıkden daha uyun fıyata bulunursa bır kumar oynamalı mı bilemedim
    Ben Arçelik'in verdiği değerleri hiçbir zaman güvenilir bulmuyorum. Teknik olarak da Electrolux'ü yakalaması biraz zor. Electrolux motor teknolojisi, programları ve tiftik fitreleme sistemi ile çok daha önde.

Ancak Arçelik'in en başarılı ürünlerinden biri kurutma makinesi. 2000-3000 civarında rahatlıkla alınabilir. Yalnızca filtreleme sistemini beğenmiyorum. Tiftik filtresinde conta bile yok, altta sünger filtre var vs. bakımı zahmetli.

• Merhaba arkadaşlar.

ÖTV'li ve ÖTV'siz olarak iki listeyi de paylaştım ki kıyas şansınız olsun.

Siemens kurutma makinelerinin zamdan sonraki son nakit satılabilecekleri rakamlar aşağıdaki gibidir.

Piyasada bunun altına alabiliyorsanız hiç düşünmeyin eski maliyetli ürün var demektir size o fiyatı veren yerde.

Koyu yazdığım ürünün eskisi benim de evimde kullandığım makine.

İzmir İstanbul ücretsiz teslimat yapıyoruz. Onun dışındaki şehirde +50 tl nakliye bedeli ile direkt fabrikadan kargolanıyor.

Kart kullanılacağı durumlarda karta göre banka komisyonu çıkacağından sormak isteyen arkadaşlar pm den dönebilirim. lütfen özel mesajla hangi banka kartını kullanmak istediğini ve hangi şehre teslim edileceğini yazarlarsa yardımcı olmaya çalışırım.

ÖTV'li Eski Rakamlar

WT44E101TR - 2.280,00

WT43H000TR - 2.930,00

WT45RV00TR - 3.350,00

WT45RV0STR - 3.565,00

WT45W461TR - 3.660,00

WT45W46STR - 3.830,00

WT7UH660TR - 3.920,00

WT48Y860TR - 5.560,00

WT47W461TR - 4.485,00

WT7W4660TR - 4.670,00

WT7WH46STR - 5.100,00

WT45W562TR - 4.810,00

WT4HW561TR - 5.150,00

WT4HY760TR - 5.040,00

WT7XH990TR - 5.875,00

ÖTV'siz Yeni Rakamlar

Şuan Nakit olarak aşağıdaki rakamlardan yardımcı olabilirim.

WT44E101TR - 2.140,00

WT43H000TR - 2.750,00

WT45RV00TR - 3.125,00

WT45RV0STR - 3.325,00

WT45W461TR - 3.415,00

WT45W46STR - 3.575,00

WT7UH660TR - 3.680,00

WT48Y860TR - 5.250,00

WT47W461TR - 4.225,00

WT7W4660TR - 4.390,00

WT7WH46STR - 4.790,00

WT45W562TR - 4.525,00

WT4HW561TR - 4.850,00

WT4HY760TR - 4.770,00

WT7XH990TR - 5.575,00

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam verdikleri değerler bana da inandırıcı gelmedi.

Gecen iade ettiğim hoover de aynı contasıs filtre ve alttaki filtrede ise en dandik kalite sunger filtre var idi, demek malzeme kalitesi hemen hemen aynı.

Hala urun almış değilim aslında ilk Edh3685TDW bakıyordum ancak onunda ön panel karışık evdekıler rahat kullanmaz gibi. Esdeger yeni serisinin de fiyatı cok yuksek en ucuz 4500..

• quote:

Kesinlikle hocam verdikleri değerler bana da inandırıcı gelmedi.

Gecen iade ettiğim hoover de aynı contasıs filtre ve alttaki filtrede ise en dandik kalite sunger filtre var idi, demek malzeme kalitesi hemen hemen aynı.

Hala urun almış değilim aslında ilk Edh3685TDW bakıyordum ancak onunda ön panel karışık evdekıler rahat kullanmaz gibi. Esdeger yeni serisinin de fiyatı cok yuksek en ucuz 4500..
    3685 artık bulunabilir mi bilmiyorum ama kullanması kolay bir cihaz. Program düğmesini çevir-başlat şeklinde.

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.