Şimdi Ara

Call of Juarez Dx10 yaması çıktı,nihayet!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Call of Juarez'in avrupa versiyonları için dx10 yaması çıktı nihayet,yama 900mb boyutunda,indirenler görüşlerini yazarsa sevinirim,bende coj yok fakat dx10'daki hali için almayı düşünüyorum,işte link:

http://www.focus-files.com/patchs/coj_dx10enhancementpack.zip

• quote:

Orjinalden alıntı: eagle_f1

Arkadaşlar Call of Juarez'in avrupa versiyonları için dx10 yaması çıktı nihayet,yama 900mb boyutunda,indirenler görüşlerini yazarsa sevinirim,bende coj yok fakat dx10'daki hali için almayı düşünüyorum,işte link:

bence hiç alma o kadarda güzel bişey değildi.aşırı derecede nedensiz olarak kasıyodu

• ooooo sağol dostum iyi haber, bi daha oynanır bu oyun
  • Deneyelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: murderer_utku

quote:

Orjinalden alıntı: eagle_f1

Arkadaşlar Call of Juarez'in avrupa versiyonları için dx10 yaması çıktı nihayet,yama 900mb boyutunda,indirenler görüşlerini yazarsa sevinirim,bende coj yok fakat dx10'daki hali için almayı düşünüyorum,işte link:

bence hiç alma o kadarda güzel bişey değildi.aşırı derecede nedensiz olarak kasıyodu

O oyunu 6600gt im varken 4-5 defa hard da bitirdim..
    elbette full detay oynayamadım ama zerre kadarda kasmadı diyebilirim
    oyun her açıdan mükemmeldir şimdi versen gene sonuna kadar oynarım
    Reverend Ray

Edit: Dx10 yaması için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @shle -- 12 Ekim 2007; 22:52:49 >

• valla super olmus .. oyunun dx10 versiyonu amerikada cikali cok oluyor ama birturlu bulamamistim o versiyonu. dx10 yama ilac gibi geldi. sagol hbr icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerich -- 12 Ekim 2007; 23:07:02 >
  • Evet süper oldu deneyenler haber versin lütfen...
  • karşılaştırmalı görüntüler bekliyoruz hala dx10 kart almadım crysisten sonra belki ama beklediğimize değiyor mu görmeli
  • ya ben yüklemeye çalıştım önce başka yama istedi 1.1.0.0 gibi bişey onu buldum ondada yanlış versiyon dedi ama oyun 1.0.0.0 versiyonunda yanlış oyun diyo nasıl düzeltirim
  • ilk önce yama 1.1.0.0 ı kuracaksın, sonra yama 1.1.1.0 ı daha sonra dx10 paketini, bende dünden beri uğraşıyorum
  • Yamayı yüklemek çok uğraştırıyo. Ayrıca ahım şahım bir fark görende yok.
  • zaten sorun orda 1.1.0.0 ı yüklemiyo
  • crack lazım crack çalışmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: rocky20034

crack lazım crack çalışmıyor

Söylememiş ol.
  • ufak image dosyasini bulacaksin oyunun, daemon tools ve yasu kombinasyonu ile calistiriyorsun .
  • sen yaptınmı
  • evet
  • bana özelden atsana dosyayı rocky20034@msn.com
  • ss bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: teoms

ss bekliyoruz

evet ss bekliyoruz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.