Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
118
Favori
388.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba; bende de xbox series x var. Cod Warzone oyununda mouse' yi hareket ettirirken karesel hareket ediyor. Yani pcdeki gibi yuvarlak rahatça hareket ettiremiyorum.

hatta bazen takılıyor. sağa sola giderken can çekişiyor. çeşitli mouse'ler denedim hepsinde aynı. ama böyle değildi bu başlarda. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

• eydor E kullanıcısına yanıt
    Ben Series S'te fare klavye ile oynuyorum tek sıkıntı hassasiyet çok fazla. Yani silahlar sağa sola yukarı aşağı hayvan gibi sekiyor. Silahı kontrol etmek çok zor. Takılma vs sorunlar yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • merhaba,

solo oynamaktan sıkılıp, ekip arayan KD 2+ üzeri arkadaşları takımımıza bekleriz. Yaş ortalaması 32'dir. Battlenet: iv4nsi#2695

• ATERS kullanıcısına yanıt
    Ps5 oynuyorum yaşım 25 siz ne üzerinden oynuyorsunuz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kd 1.93

xbox

yas 34

insanity#4566172

• Xbox X de oynayan arkadaşlar bu ara bende oyun kaplamalarında sorun oluşuyor, sizde aynı sorunu yaşıyorumusunuz ?

• HasanTuna37 H kullanıcısına yanıt

Ekleyebilirsin Psn: Griffin-Sfk

PS' te oynayan arkadaşlar.

Ps5 te oynayan yaş ortalaması büyük (30-45), ufak bir ekibiz. Takım olarak oynamak isteyen, iki kelimesinden biri küfür olmayan, ukala saygısız olmayan arkadaşlar ekleyebilir. Lütfen PM ile nickinizi iletin.

• GhostEagle kullanıcısına yanıt
    Xbox'da beş altı kişiyiz sadece rebirth oynuyoruz takılmak isteyen ekleyebilir.
    Xbox GT : i30alp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc de lobby bulmuyor. Crossplay hep açık. Asya avrupa amerika hepsini denedim nafile. Dün gece zar zor girebildim bir kaç kere. Bugün tık yok. Var mı aynı sorunu yaşayan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maff kullanıcısına yanıt
    PS de sorun yok.

• musab63 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, Caldera modunda BR oynuyorum..

sorunum ile ilgili de şuan kendiliğinden çözülmüş gözükmekte, kaplama sorunu yok.

• Arkadaşlar oyunu xbox series s üzerinden Türktelekom hatlı cep interneti ile oynuyorum. Telefon 3 diş çekiyor. Yaptığım testlerde pink ortalama 60 ms çıkıyor. Ancak oyunda 130 un altına düşmüyor ortalama da 160 ms civarı oluyor. Sebebi ne olabilir. Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabakdolması -- 18 Mayıs 2022; 12:13:49 >
  • Sorun sende değil. Bizim ülkemizde oyunun server ı yok ve net ağımız, altyapımız zayıf. LAn kablosu ile oynuyoruz 55- 70le başlıyor 100-150 arası maç buluyor.

• Maff kullanıcısına yanıt

shadow ban yemiş olabilirsiniz hocam benimde başıma geldi giremiyorsun hiç bir şekilde girdiğin zaman ise hilecilerle dolu bir lobiye atıyor genelde ve ping sorunu olan bir server denk geliyor

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.