Şimdi Ara

Call of duty mw 4 nası olucak acaba biyerlerden işiten varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok Merak Ediyorum mw4 ü acaba geri dönenler olucakmı

• Kulağıma yapımcının değiştiği geldi ama activision oyunun genelini köklü olarak değiştirmezse mw4'te çöp olacak

Eğer durum öyle olurca ki büyük ihtimal öyle olacak mw4'ün nesini merak ediyorsun? MW1'in senaryosunu unutmuşsundur.
    Al tekrar oyna, yeni bir senaryo ve yeni bir modern warfare olur Her sene aynı cacık, nesini merak ediyorsun? Oynarsın beğenirsin cod oyunlarını ama meraklık bir durum yok ki. Aynı oyunun farklı senaryo ile geleceğini tecrübelerimden duydum ben

• Merak etme sebebim geri dönüş olucakmı diye bazı karakterlerde.Zaten her mw sonu aynı şey oluyo biri yaralanıyo son anda ya vuruyo yha bıçaklıyo
  • MW: Ghosts olacağı yönünde söylentiler var.
  • Bende bazı yerlerde okudum ghost yanmadı falan diyolar sadece biz yanmışız birde ghostun gazın hayalaeti olduğu söyleniyo bizimkilerin hayalgücü çok geniş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertalha -- 13 Nisan 2013; 9:01:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soap MacTavish1

Bende bazı yerlerde okudum ghost yanmadı falan diyolar sadece biz yanmışız birde ghostun gazın hayalaeti olduğu söyleniyo bizimkilerin hayalgücü çok geniş

Ghost yandı. Üzerimize benzin döküp yaktı işte. Daha macera aramaya çalışıyorlar. MW4' te olursada geçmişe dönmelerle falan olur en fazla.
  • Geçen biyer de okudum hani bizim ev baskını bölümünde archer ve toad vardı ya onlar bizi kurtarıyomuş diyolar bende şüphelendim yeniden oynadım mw 2 yi archer ve toad yaşıyodu acaba kurtarma ihtimalleri varmı diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.