Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim US PSN dostum. Biraz daha araştırdım canlı sohbetten iletişime geçicem çat pat ingilizce ile ve google translate ile. Dediğiniz forum TR psn için geçerli o formu doldurdum Amerika psn ile iletişime geçin diye mail geldi. Us Psn'de de öyle bir uygulama yok uzun uğraşlar sonucu canlı sohbet gördüm yarın onu deniycem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Hocam ön siparişi iptal ettim karta geri yükleyeceklerini söylediler 1 hafta gçeti hala yatırmadılar ben de 30 gün bekleyemem dedim bari parayı cüzdana atın indirimde oyun var alamıyoruz yazdım cevap yok düşün emailime geri dönmediler.Sizin iadeniz american expressle falan geçerli kartla yapmadıysanız hesabınıza yüklenir büyük ihtimalle.Form doldurup yollamıştım ben iptal için

Alıntıları Göster
    aynen büyük ihtimalle tr kredi kartlarına iade baya düşük ihtimaldir us psn üzerinden. ben chat ile görüşüp death stranding önsiparişimi iptal ettirmiştim us psnden, ama 60 dolar psn hesabında kaldı. bende onla cod mw satın aldım.

• Karta iade yapmiyorlar diye biliyorum, buyuk ihtimalle hesaba iade ederler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim arkadaşlarlada iade yapmıştı canlı chate bağlanıp ama dedikleri gibi psn hesabına atarlar parayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Benim US PSN dostum. Biraz daha araştırdım canlı sohbetten iletişime geçicem çat pat ingilizce ile ve google translate ile. Dediğiniz forum TR psn için geçerli o formu doldurdum Amerika psn ile iletişime geçin diye mail geldi. Us Psn'de de öyle bir uygulama yok uzun uğraşlar sonucu canlı sohbet gördüm yarın onu deniycem.
    İşte hocam Us Psn için geçerli bir kredi kartı ile alışveriş yapmadıysanız para hesabınıza iade edilir bununla ilgili pek bir şey yapabileceğinizi zannetmiyorum.Alıntılayan arkadaşın da para psn cüzdanına yatmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 1 Ekim 2019; 14:59:24 >
  • Ben zaten para iadesi istemiyorum :) gift card ile aldım oyunu, paranın ben hesabıma aktarılsın istiyorum başka oyun alıcam. Canlı Sohbet var ordanda ulaşamıyorum mailde yok nerden ulaşıcaz bu Amerikan psn’e bilmiyorun???

• quote:

Ben zaten para iadesi istemiyorum :) gift card ile aldım oyunu, paranın ben hesabıma aktarılsın istiyorum başka oyun alıcam. Canlı Sohbet var ordanda ulaşamıyorum mailde yok nerden ulaşıcaz bu Amerikan psn’e bilmiyorun???
    https://support.playstation.com/s/contact-support?language=en_US

burada sağda chat butonu var, açılan sayfadan digital content > contact us adımlarını izle. gelen formu oyunu satın aldığın hesabın bilgileri ile doldurup chat isteğini başlatabilirsin.

not: eğer link tr playstation sayfasına yönlendiriyosa linki gizli pencerede açmayı dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 1 Ekim 2019; 16:48:48 >

• Aynen hocam Türkiye’den bağlandığımı görünce bloke ediyor canlı sohbeti, Vpn kullanarak bağlanıp sohbeti öyle başlatmayı deniycem.

• Şu Playstation Türkiye yi yönlendiren kansızlara söylenecek çok şey var adam akıllı ilgilenmiyorlar gece gündüz basketbol oynuyorlar instagram sayfalarında boş beleş işlerin peşlerindeler hep apaçık ortada herkes kan ağlıyor storeden oyun almak işkence store oyun fiyatları uçmuş gidiyor hiç umurlarında değil yanlış kişilerin elinde bu PlayStation Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 4 Ekim 2019; 16:41:2 >
  • Arkadaşlar oyun elimde patladı yahu, Ön Siparişi iptal edemiyorum. Her türlü yolu denedim Twitter’dan sordu, Tr Psn ile iletişime geçin diyor, Us Psn Canlı sohbete bağlanamıyorum blocked yazıyor. Zannedersem bölgeden ötürü, vpn ile gizli pencere ile denedim yine aynı hatayı verdi, bir türlü bağlanamadım Canlı Sohbete. Canlı Sohbete bağlansam olayı bitiricem ama olmuyor. Bilen bu şekilde us psn’den ön sipariş iptal eden yokmu yardımcı olacak.

• quote:

Arkadaşlar oyun elimde patladı yahu, Ön Siparişi iptal edemiyorum. Her türlü yolu denedim Twitter’dan sordu, Tr Psn ile iletişime geçin diyor, Us Psn Canlı sohbete bağlanamıyorum blocked yazıyor. Zannedersem bölgeden ötürü, vpn ile gizli pencere ile denedim yine aynı hatayı verdi, bir türlü bağlanamadım Canlı Sohbete. Canlı Sohbete bağlansam olayı bitiricem ama olmuyor. Bilen bu şekilde us psn’den ön sipariş iptal eden yokmu yardımcı olacak.
    vpn ile bağlanırken vpnin bölgesini de amerika olarak seçiyor musun? ayrıca farklı tarayıcılar ile gizli pencere ile dene (opera, firefox vb). askplaystation ile görüştün anladığım kadarıyla, keşke onlara türkiyeden yazdığını söylemeseydin. büyük ihtimal o sebepten seni tr psne yönlendirdi.

• 5G internet ile herif Call of Duty Mobile sizce kaç saniyede indiriyor dersiniz? tıklayın da görün

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, opera ile denedim gizli pencereden Vpn ile, Kuzey Ve Güney Amerika seçtim yine blocked diye hata verdi canlı sohbet. Askplaystation ile iletişime geçtim evet hesap nerden ve siz nereden yazıyorsunuz dedi, bende doğruları söyledim, ne yazıkki Ülkemizde ki fiyatlardan dolayı böyle yaptığımızı falan filan onlarda herhalde diyecek bir şey bulamadı yine Tr Psn’e yönlendirdi. Zamanda daralıyor, zannedersem çıkamıycam işin içinden kaldı elimde.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    baska vpn ile dene opera nin vpn i dandik bendede bir sürü sorun yapiyor iyi degil baska vpn lerle dene sorununu.
  • oyun başlasa da, biraz daha araç patlatsak. sabırsızlanıyorum.
  • quote:

Aynen öyle, opera ile denedim gizli pencereden Vpn ile, Kuzey Ve Güney Amerika seçtim yine blocked diye hata verdi canlı sohbet. Askplaystation ile iletişime geçtim evet hesap nerden ve siz nereden yazıyorsunuz dedi, bende doğruları söyledim, ne yazıkki Ülkemizde ki fiyatlardan dolayı böyle yaptığımızı falan filan onlarda herhalde diyecek bir şey bulamadı yine Tr Psn’e yönlendirdi. Zamanda daralıyor, zannedersem çıkamıycam işin içinden kaldı elimde.
    bende nordvpn var, oradan amerika yapmıştım ülkemi. arkadaşın dediği gibi opera vpn sıkıntılı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 5 Ekim 2019; 12:51:43 >
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    15 senedir ,cod oynamis ve bu son betayida deneyimlemis oynamis biri olarak hic bu kadar cod oyunu beni heyacanlandirmamisti resmen iple cekiyorum cikis tarihini ayrica yasim 30 u gecti 40 a geliyor hala cod dan kopamiyorum hatta cevremdekiler benimle dalga geciyor cocuk gibi oyun oynuyor diye , cod benim hayatim
  • Merhaba herkese

Oyunu en uygun fiyata hangi psn' den alabiliyoruz ?

Farklı psn den alırsak bir sorun olmuyor değil mi ? Bölge kilidi falan yok multiplayer oynarken ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreuger

15 senedir ,cod oynamis ve bu son betayida deneyimlemis oynamis biri olarak hic bu kadar cod oyunu beni heyacanlandirmamisti resmen iple cekiyorum cikis tarihini ayrica yasim 30 u gecti 40 a geliyor hala cod dan kopamiyorum hatta cevremdekiler benimle dalga geciyor cocuk gibi oyun oynuyor diye , cod benim hayatim
    harikasın
    yaşça senden büyük biri olarak farklı olmadığımızı söyleyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenEye350

Merhaba herkese

Oyunu en uygun fiyata hangi psn' den alabiliyoruz ?

Farklı psn den alırsak bir sorun olmuyor değil mi ? Bölge kilidi falan yok multiplayer oynarken ?
    hindistan ve us psn en uygunları, arada 10tl gibi bir fark gözüküyor. cod oyununda bölge kilidi yok, sorun yaşamazsınız. ben de us psnden aldım.
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.