Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Isteseler engel olurlar ama 0.5 cent az kar elde etme riskini goze alamiyor yapimcilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Aslında xim falan 2. planda kalıyor bana kalırsa , oyun ahlakı olsa yeter şimdilik Bf v içinde de dolu km var ama sürüngenlerden daha çok çekiyoruz bence
  • Güzel maç çıkarttık Hardcore Mod bizden sorulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 23 Eylül 2019; 15:43:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Aslında xim falan 2. planda kalıyor bana kalırsa , oyun ahlakı olsa yeter şimdilik Bf v içinde de dolu km var ama sürüngenlerden daha çok çekiyoruz bence
    BF e ara verdin. oradakileri unuttun sen
    apex, COD, BF tüm fps oyunlarında çokça var bunlardan
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    yok cod çıktığı günden beri giriyorum bu ara full giriyorum zaten , hepsini severiz bf'de müdahale söz konusu dönüp alabilrsin ama burda o şans 0 maalesef ... işin temelinde battleroyale modu yatıyor 1. olmak yani , pus pus pus son 3 kalınca çık bu modu bulanı bulmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

xim cihazina engel olunmadigi surece ve pusma olayi bitmedigi surece bu oyun bana gore degil mw3 bo4 oynadim bu seri de pusan oyuncu gormedim oynayanlara iyi eglenceler simdiden ✋
    bence tam sürümde bu kadar olmaz. beta ps4e ücretsiz olunca almayacak olan bile indirdi oyunu, fps oynayanda oynamayanda. illa ki olacaktır ama bu kadar olmaz bence.
  • quote:

yok cod çıktığı günden beri giriyorum bu ara full giriyorum zaten , hepsini severiz bf'de müdahale söz konusu dönüp alabilrsin ama burda o şans 0 maalesef ... işin temelinde battleroyale modu yatıyor 1. olmak yani , pus pus pus son 3 kalınca çık bu modu bulanı bulmak lazım
    br modu öncesi bo2de de çok vardı pusan, hatta dayanamayıp malmal_pusanadam diye nickname almıştım ps3 zamanı, türk oyuncular geldiğinde baya gülüyolardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 23 Eylül 2019; 17:0:41 >

• alpererez kullanıcısına yanıt
    black ops 3'te yoktu kanka , çok fazla
    ( A ile başayıp Q ile devam eden küfür)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrahan61

senin ilacın bende abicim

Alıntıları Göster
    Bize araç olsun yeter kanka

• quote:

black ops 3'te yoktu kanka , çok fazla
    ( A ile başayıp Q ile devam eden küfür)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

bence tam sürümde bu kadar olmaz. beta ps4e ücretsiz olunca almayacak olan bile indirdi oyunu, fps oynayanda oynamayanda. illa ki olacaktır ama bu kadar olmaz bence.

Alıntıları Göster
    umarim dedigin gibi olur ben full surumde duzelmedikce alma taraftari degilim 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Bize araç olsun yeter kanka

Alıntıları Göster
    helicopter direksiyonunu sıkı sıkı kavratmışsın adama

• Donanımhaber de ben inanıyorum ki forumdan esport takımı oluşturacak kadar sağlam player lar var neden olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 23 Eylül 2019; 19:13:41 >
  • herkese selam cod mw almayı düşünüyorum fakat türkiye fiyatı malum o yüzden endonezya hesabımdan alıcam size sorum ise serveri nasıl olacak yani oyunda oyunu endonezyadan alıcam ama ana hesabım tr de oynayacağım bu yüzden online da server avrupa mı olacak yoksa endonezya bölgesi mi şimdiden cevap için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

Donanımhaber de ben inanıyorum ki forumdan esport takımı oluşturacak kadar sağlam player lar var neden olmasın?
    Esportu ilkten eskort diye okudum

• kesinlikle haklısın
  • Umarım diğer serilerdeki gibi bunda da ranked modu olur 5v5 çok çekişmeli geçecek
    25 Ekimde görüşmek üzere...

• quote:

Alıntıları Göster
    Oyun güzel oynatıyor kendini. Normalde almayı düşünmezdim ama betayı oynayınca çok hoşuma gitti. Km setim olsa kesin alırdım ben yoksa ds4 kullanarak baş edilmez. Sırf km kullananlar yüzünden almicam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Oyun güzel oynatıyor kendini. Normalde almayı düşünmezdim ama betayı oynayınca çok hoşuma gitti. Km setim olsa kesin alırdım ben yoksa ds4 kullanarak baş edilmez. Sırf km kullananlar yüzünden almicam

Alıntıları Göster
    cuma günü crossplay serverlarda k&m li pc oyuncularıyla oynadık baya, ama öyle abartı üstünlük sağladıklarını görmedim açıkçası. belki de bize denk gelmemiştir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

cuma günü crossplay serverlarda k&m li pc oyuncularıyla oynadık baya, ama öyle abartı üstünlük sağladıklarını görmedim açıkçası. belki de bize denk gelmemiştir.

Alıntıları Göster
    Olabilir hocam size gelenler noob falandır ama daha avantajlılar. Elinde sniper ortada koşturan ince hedef alıp tek atana çok denk geldim. Bir de zıplaya zıplaya gezenleri var sanki cs oynuyor

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.