Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 3 Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
2
Favori
90.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır biri soruma cevap versin herkez bas bas bağırıyor oyun yok mw 2 nin kopyası yok motor eski yok yaşlı vuruş hissi yok vs vs vs ama dünyada herkeze inat şok üstüne şok rekor üstüne rekor satış rakamları yakalıyor diyelim fanlar alıyor her alan fan 4 kutumu alıyor bu oyunu eğer böyle bir şey yoksa bu oyunun baya bir fanı var demektir ve onlar için bu oyunu oynamak ekmek yemek su içmek gibi ihtiyaçtır paralarıda vardır alırlar sayılarımla
  • Rezalet rezalet... Mw'den beri aynı grafikler... !!

cod4=cod8.... Herhalde cod12 grafik olarak güzel gelecektir karşımıza...
  • Puanlama bencede yerinde olmuş inceleme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LIvERBiRD

undefined
    E bi zahmet artk :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

hayır biri soruma cevap versin herkez bas bas bağırıyor oyun yok mw 2 nin kopyası yok motor eski yok yaşlı vuruş hissi yok vs vs vs ama dünyada herkeze inat şok üstüne şok rekor üstüne rekor satış rakamları yakalıyor diyelim fanlar alıyor her alan fan 4 kutumu alıyor bu oyunu eğer böyle bir şey yoksa bu oyunun baya bir fanı var demektir ve onlar için bu oyunu oynamak ekmek yemek su içmek gibi ihtiyaçtır paralarıda vardır alırlar sayılarımla

Helal olsun ya, aynen katılıyorum !!

Bu kadar saçmalık görmedim ben yahu... Şu oyunun nesini alıyorlar anlamıyorum... Ya 3 senedir grafik motoru mu aynı neyi aynı bilmiyorum ama grafikler rezalet derecede !
  • BF3 ' e yeni başladım o bitince sırada MW3 var... sabırsızlıkla bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

undefined

bende fark ettim o sembolü umarım illumanti diye bir şey yoktur. :/
  • "insan elinde javelinle dolaşır mı?" koptum buna ya
  • BF 3'E SES, GRAFİK VE OYNANABİLİRLİK OLARAK LAF ATANLARA KAPAK OLSUN BF 3 EZER EZER , HA OYNAYANLARA TABİKİ SAYGIM VAR HERKESİN KENDİ TERCİHİDİR AMA GEREKSİZ KONUŞMAYA GEREK YOK...
  • Yerinde bir puanlama olmuş. Gerçi ben, grafik tatmin edici olsada daha düşük verirdim.
  • jovanovic

grafikleri bf3le kıyaslıyorsan kötü gelir gözüne normalde grafikleri orta düzeyde ama anlamanı beklemiyorum saf arkadaşım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

BF 3'E SES, GRAFİK VE OYNANABİLİRLİK OLARAK LAF ATANLARA KAPAK OLSUN BF 3 EZER EZER , HA OYNAYANLARA TABİKİ SAYGIM VAR HERKESİN KENDİ TERCİHİDİR AMA GEREKSİZ KONUŞMAYA GEREK YOK...

Yürü be !
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_endless

jovanovic

grafikleri bf3le kıyaslıyorsan kötü gelir gözüne normalde grafikleri orta düzeyde ama anlamanı beklemiyorum saf arkadaşım :)

Önce konuşmayı öğren... Saf falan ne oluyor sokakta mısın ? Ben sana bir sıfat ya da lakap kullandım mı ? Terbiyesizlik yapmanın luzumu yok terbiyesiz adam.
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 18 Kasım 2011; 18:32:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Bir arkadaşım oyunun sonunu söylediği için bu oyunu oynamayı düşünmüyorum.

EE? ne yapabiliriz yani

Birşey yapın diye mi söyledim sence ?
  • quote:

jovanovic

İyi misin neye göre kıyaslayacaksın istersen sen git COD 1'e göre kıyasla, güncel oyunlara göre kıyaslayacaksın herhalde...Hadi grafikleri geçtim ya sesler BF 3'te tv'nin sesini kısıpta oynuyorum ama COD'da sesini açıpta oynuyorum, ben oynyanlara bir şey demiyorum herkesin kendi tercihidir ama bu oyunu BF 3 ile kıyaslamak çok saçmadır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erbaa82 -- 18 Kasım 2011; 18:29:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

quote:

jovanovic

İyi misin neye göre kıyaslayacaksın istersen sen git COD 1'e göre kıyasla, güncel oyunlara göre kıyaslayacaksın herhalde...Hadi grafikleri geçtim ya sesler sen BF 3'te tv'nin sesini kısıpta oynuyorum ama COD'da sesini açıpta oynuyorum, ben oynyanlara bir şey demiyorum herkesin kendi tercihidir ama bu oyunu BF 3 ile kıyaslamak çok saçmadır...

Ya bırak abi bunların beyni yıkanmış neyin ne olduğunu anlayamıyorlar...

Şu oyunu oynayıp da "Haaa grafikleri de güzelmiş yahu" diyen varsa ona bir şey demiyorum yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: zombi_cik

quote:

Orijinalden alıntı: carnador

undefined

bende fark ettim o sembolü umarım illumanti diye bir şey yoktur. :/

Bende çözemedim..

İlerki bölümlerde, oraya gelince söylerim.

Duvarda ayasfoya camii resmi var.

Bölümün adını hatırlamıyorum şuan.
  • Grafik : 3.7
    Ses : 6.1
    Oynanabilirlik : 10
    Genel : 6.6

Gibi bir sonuç beklerdim.
  • Sırf o müthiş singleplayer modu için ayrı bir puanlama yapıp 10 u verirdim yerinizde olsam. Multiplayer bir hayal kırıklığı bu arada.
    Oyunu beğenmemeye o kadar çok şartlanmışsınız ki senaryo moduna çizgisel bile diyebiliryorsunuz. En iyi CoD singleplayer ı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenth Doctor -- 18 Kasım 2011; 18:51:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.