Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) [ANA KONU] (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.393
Cevap
6
Favori
472.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler m16a4 ü m16a1 nasıl yapabilirim ? 2 gündür uğraşıyorum beceremedim tüm görevlerini yaptım adam öldürme sayısı ilemi alakalı 1000 küsurda şuanda ? Bir yardımcı olun lütfen.
  • Selam Arkadaşlar Oyunu Daha 2 gün önce aldım. Daha önce oyunu oynamışlığımda yoktur.

4. bölüm sanırım olacak Havaalanı baskınından sonraki bölüm diyelim...

4. Bölüm de saldırıya uğruyoruz daha sonra takip başlıyor ve Nişan Alır vaziyete geldiğinde Oyun bölüm başına sarıyor. Bir mesajla birlikte...

Çözemedim İngilizce olduğu içinde anlamıyorum Yardımcı olur musunuz ? Nasıl İlerleyebilirim.. ?
  • Mesaj ingilizce de olsa ne yazdığını buraya yazarsan tam olarak ne olduğunu söyleyebiliriz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Candemir

Mesaj ingilizce de olsa ne yazdığını buraya yazarsan tam olarak ne olduğunu söyleyebiliriz diye düşünüyorum.

Bölüm Rio - Brezilya bölümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert 29

quote:

Orijinalden alıntı: Emre Candemir

Mesaj ingilizce de olsa ne yazdığını buraya yazarsan tam olarak ne olduğunu söyleyebiliriz diye düşünüyorum.

Bölüm Rio - Brezilya bölümü

bölümün başında arabadayken bir adam ateş etmeye başlıyor o sırada eğilmen gerekiyor sanırım orayı geçtin. Ardından adamı takibe başlıyorsunuz sokak arasında yakaladığında ayağından vuracaksın.
  • Oynun single playarine yeniden başladım ve bir saçmalık tespit ettim gerçi bunu daha öncede farketmiştim ama,
    Bahsettiğim saçmalık veya mantık hatasına gelirsek;
    Koskca Rusya ABD ye saldırıyor ama Rus askerlerinin kullandıkları silahlar ya tavor ya m249 yada diğer Rus yapımı olmayan silahlar,sadece AK ve RPD
    Umarım yeni oyunda böyle bir mantık hatası olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 23 Eylül 2011; 12:49:05 >
  • Şu anda 32 level var bende.

Allah aşkına biri şu uçak çağırmayı bana söylesin kafayı yicem, gebertip duruyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Oyun müthiş ama çok kısa olmuş. Grafikler, müzikler, senaryo harika. Shephard ölürdük ve oyun bitti. Olacak iş değil. Makarov ne olacak?

İntikam zamanı

• Play store da 10 tl. Kaçırmayın bu fırsatı
  • Beyler orjinal COD MW2 sahibi olup da co-op oynamak isterseniz cevaplarınızı bekliyorum. Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: theboss78

arkadaslar oyunu yukledım ama oyuna giriyorm "infinity ward" yazıyo sora "couldnt load image weapon_saw_col"diye bir hata verıp oyundan atıyo..çözümü nedir bilen varmı??

Çözüm ?
  • Açık ara en iyi cod oyunu benim için bi remastered falan gelse tadından yenmez.
  • Bu nasıl hort kral

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hırs yaptım illa keleş kullanacam. Yine 70 level olma yolları gözüktü. 1 hafta da 34'den 70'e çıkmalıyım. Ufaktan vizeler geliyor çünki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

Açık ara en iyi cod oyunu benim için bi remastered falan gelse tadından yenmez.

Yoğun söylenti dolanıyor 2019'de remastered'ının gelebileceği konusunda. Duydular beni sanki
  • shadowz61 kullanıcısına yanıt
    Yalan hocam o

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bencede yalan olur. Bu arada keles icin 70 oldum yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

@Bambusbonze @napolyon94

http://oyungezer.com.tr/haber/52730-call-of-duty-modern-warfare-2-remastered-amazon-da-gorundu

Admin gel as yeni basligi

20 dolara mw2 geliyor yeni grafikler ile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Ben remastered çıkacağına inanmıyorum... Ama çıkarsa efsane olur tabiki
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.