Şimdi Ara

CALL OF DUTY İNTERNETTEN ONLİNE NASIL OYNANIR?HEMEN BURAYA BAKIN (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.165
Cevap
5
Favori
655.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler oyunu kuruyorum ama hangi 1.5 crackli serverdasınız.
  • kimse yok ya
  • Ya üzgünüm call of duty'i kaldırmıştım bilgisayardan.Yüklemesi uzun zaman alacağından yükleyemedim.
  • ben gelemiyorum arkadaşlar o server 1.4 istiyo. gelmek isterdim ama 1.5 olan bi serverda buluşmak dileği ile iyi oyunlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: freestyler

beyler oyunu kuruyorum ama hangi 1.5 crackli serverdasınız.

1.5 li ortak bir server bulup orda oynayalım. siz bulun bana uyar.
  • Binbaşı eğer Call of Duty United Offensive varsa otomatik olarak zaten diyo ben 1.4 yamasını yükleyecem diye.Eğer istiyorsan sana e-mail ile gönderebilirim 1.4 yamayı.Yeter ki e-mail adresini yaz.
  • Yada PM at.
  • yaw 1.5 yükleyin daha çok server var 1. sayafada yazd1m serverlar1 su an oynad1g1m server cod united offensive"80.60.0.161:28960"bekliyorum herkezi
  • no cd demek pactten sonra cod.exe nin yerine crackini koymak demek verdiğim ıp de crackli ve full oynanabilen server demektir
    bu verdiğim server 1.4 ile oynanabiliyor ok
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar21

yaw 1.5 yükleyin daha çok server var 1. sayafada yazd1m serverlar1 su an oynad1g1m server cod united offensive"80.60.0.161:28960"bekliyorum herkezi

geliyorum hemen

utku kaan united offensive var. oynuyorum hatta. istedi evet bi oyun sitesinde 1.5 patch çıkmış dediler COD ve COD offensive için. yükledim bende hakikaten patchler ile süpperrr olmuş. 1.4 e geri dönüş için oyunu silip tekrar yüklemem lazım ben bunu yapacağıma sen 1.5 yükle
  • ben 1.50 patchi çekiyorum birazdan gelecem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Legolas

quote:

Orjinalden alıntı: serdar21

yaw 1.5 yükleyin daha çok server var 1. sayafada yazd1m serverlar1 su an oynad1g1m server cod united offensive"80.60.0.161:28960"bekliyorum herkezi

geliyorum hemen

utku kaan united offensive var. oynuyorum hatta. istedi evet bi oyun sitesinde 1.5 patch çıkmış dediler COD ve COD offensive için. yükledim bende hakikaten patchler ile süpperrr olmuş. 1.4 e geri dönüş için oyunu silip tekrar yüklemem lazım ben bunu yapacağıma sen 1.5 yükle

Ya binbaşı sen bana e-mailini ver,gerisine karışma.Yarım saat içinde 1.4 yaması elinde olur.
  • Hatta bende 1.2 yaması bile var.Yeter ki sen iste.
  • 1.4 yaması var zaten elimde. cd nin içinde sen inat etme 1.5 çek + biz united offensive oynuyoz
  • Abi bende 1.5 yaması yokki.Nasıl giriyim ben oraya.Hem bende oyun yüklü değil yarın yükleyeceeem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdierdi

ben 1.50 patchi çekiyorum birazdan gelecem.

Çıktımı ki 1.50 patch?Verde ben de yükliyim.
  • www.callofduty.com/patch
  • nette arat çıkar karşına. ya hocam verdiğin serverda çok lag var. şöle adam gibi bi yer bulsak.
  • Ya ben şimdi oyunu yüklüyorum biraz sonra oralardayım beni bekleyin.
  • Beyler bu 1.5 patchini yükleyince oyunu cracklemeye gerek var mı tekrar?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.