Şimdi Ara

CALL OF DUTY İNTERNETTEN ONLİNE NASIL OYNANIR?HEMEN BURAYA BAKIN (350. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.164
Cevap
5
Favori
655.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bana kısaca hangi sitelerden neleri indirmem gerektiğini anlatacak biri var mı?konu çok uzamış.hepsini okumak çok zaman alır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Salih

arkadaşlar bana kısaca hangi sitelerden neleri indirmem gerektiğini anlatacak biri var mı?konu çok uzamış.hepsini okumak çok zaman alır..

call of duty bende öğrenmek istiyorum ama yazılanları okumak ölümmmm biri kısaca oyunu anlatsa
  • ahmet59 arkadasım sızın servere oynamaya gırıyordum artık takılmıyorum. sebebını dınle lutfen. cok hıle yapılıyor. bunca yabancı serverlerde oynadım ama sızınkı gıbı berbat bır server gormedım. dıger oyuncuların gıremedıgı yerlere gırıp ates edenler mı dersın. yerın altına gırerek dıger oyuncular goremeden vuranlar mı dersın puanı yetmedıgı halde top atısı yapanlar mı dersın neler var neler. gecen gunlerde serverın ısmı degısmıs. tam bır felaket olmus. dılım varmıyor kufuru soylemeye. a.s. o.c dıye kısaltayım da anla. boyle server ısmımı olur. senınkı server degıl dıngonun ahırı olmus. tdm modunda tek turk senın server var. onunda halı boyle. gonul ısterdıkı oda sevıyelı ve esıt sanslı olsun hıc server aramıyalım. dedıklerım aynen dogrudur. ALLAH sahıt. umarım bunları olumlu sekılde degerlendırırsın
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 16:9:44 >
  • hayır arkadaşlar Arnold türkiyedeki ender call of duty serverı olan ahmet59 da ismlli arkadşın ortak olduğu serverı çökerttiğinden dolayı kovulmuştur siz olsaydınız neyapardınız bilmiyorum BELKİ YARMAZLIK! OLSUN DİYE YAPTI AMA bu kabul edilebilir birşey değildir..... ayrıca ip ler şöyle COD1.5 212.175.23.118:28960 CODUO 212.175.23.114:28960
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 16:9:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratusta
    ahmet59 arkadasım sızın servere oynamaya gırıyordum artık takılmıyorum. sebebını dınle lutfen. cok hıle yapılıyor. bunca yabancı serverlerde oynadım ama sızınkı gıbı berbat bır server gormedım. dıger oyuncuların gıremedıgı yerlere gırıp ates edenler mı dersın. yerın altına gırerek dıger oyuncular goremeden vuranlar mı dersın puanı yetmedıgı halde top atısı yapanlar mı dersın neler var neler. gecen gunlerde serverın ısmı degısmıs. tam bır felaket olmus. dılım varmıyor kufuru soylemeye. a.s. o.c dıye kısaltayım da anla. boyle server ısmımı olur. senınkı server degıl dıngonun ahırı olmus. tdm modunda tek turk senın server var. onunda halı boyle. gonul ısterdıkı oda sevıyelı ve esıt sanslı olsun hıc server aramıyalım. dedıklerım aynen dogrudur. ALLAH sahıt. umarım bunları olumlu sekılde degerlendırırsın

murat yerin altına girme normandie haritasındaki bi hatadan dolayı olmaktadır hileyle yakından alakası yok gelirsin gösteririz nasıl yapıldığını! 40 kişi öldürmeden artillery atmayı diyosan o da normeddiedeki siperdeki arkatarafta dürbün var onu alırsın ve 0 kisiöldürsende 10 tane artillery arka arkaya atabilirsin bununda hileyle uzaktan yakından alakası yok bilip bilmeden serverı karalamayın bu server kadar kişisel olarak kurulmuş server varmı bilmiyorum yaptığnıza bakın

quote:

Orjinalden alıntı: aRnOaLd

o cokertme yanlıslıkla oldu bi sey deniyodum bi baktim server gocmus :D su an rusya yunanistan gibi ulkelerin girebildigim tum serverlerini cokertiyorum . arkadaslar varsa sizi atan turklere kufreden bi server soyleyin hemen icabina bakim +varsa bana rakip cıksın yokmu Turkiyede adam gibi cod uo oynuyan??''!!

bu işler bi baktımkiyle olmuyoki tamamen kişisel uğraşlarlla kurulmuşbi serverı yanlışlıkla çökerttim olurmu resmen çökerttin okuduk çökertirken yazdıklarını konsoldan he bu küfürü hakkettiğini göstermez belki ama yinede çökertmeyi aklında bile geçirmeyecektin! :) buarada 20-30 kisi takılıyo servera bitek senm igeçinemiyosun ahme59 la haketmezsen kimse nebirşey söyler nede serverdan atar herkez geliyo birinci oluyo sonuncu oluyo oynayıp oyununu gidiyo sende aynısını yapıcaktın ve server çökmedikten sonra istediğin kadar oyununu oynayacaktın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerista -- 1 Haziran 2007; 1:32:03 >
  • bu oyun online oynamak için codUO gerekiyor mu ama benim ki sadece COD bu olur mu???
    acil cvblarını bekliyorum şimdiden tşkler...
  • ve bu sunucuda aynı anda 5 adet server çalışmaktadır kontrol edebilirsiniz kaldırmaz diyenler okusun
    212.175.23.114
    212.175.23.115
    212.175.23.116
    212.175.23.117
    212.175.23.118
    Portlar 28960'dır
    derseniz aynı anda dolu olmuyorki bunlar şunu söyleyeyim aynı anda 50 kişinin rahat oynadını gördüm
  • Lütfen arkadaşlar!DH de kavga filan olmaz.DÜZGÜN DURUNN!!
  • ahmet59 ve fenerista arkadaslar benım coduo dakı nıckım TURK tur. arnold la uzaktan yakından alakam yoktur. acıklamalarınıza tesekkurler. normandıada harıta hatasını ve sıfır puanla durbun alınıp ates edıldıgını bılmıyordum. server ısmıne gelınce yapma bole seyler. bazen cocuklarımda oyuna gırıp oynuyorlar. bole bır ısmın acıklamasını onlara yapamam. sende hıc kımseye yapamazsın. hatam olduysa affola. herkesten ozur dılerım.
    arnold arkadasım sanada bır kac sozum var. en ıyı sensın dıyelım elıne ne gececek. altı ustu bır oyun kendını fazla kaptırma.
    Valla arkadaslar herkesten ve DH den cok cok ozur dılerım. bır msj yazdım. olay nerelere geldı. boyle olmasını ıstemezdım.
  • muratusta hile olmadığını öğrendikten sonra buraya yazıp özürdilediğin için çok teşekkür ediyorum yapılan hakaretlerin başlangıcı arnolddur serverı çökertmeseydi hiçbirşekilde kimseye hakaret edilmezdi........

Bu arada şaşıracaksın "Arnold" ama ben "KaraBaron" küfürleri haketmedin belki ama hakaret hakettin böyle sorumsuzluk olamaz hemde uyarıldığın halde bunu yinede yaptın! benim sana kırgınlığım yok ama ahmet abi yide savunmam gerekiyor server ı o kurdu ve herkes onun sayesinde cod1.5 coduo oynuyor! neden en iyisiyim bendediğni de anlamıyorum konuyla alakası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerista -- 1 Haziran 2007; 22:27:30 >
  • semih::::::::::

cod 1.5 servera da var 212.175.23.118:28960 detaylı bilgiyi bu konunun olduğu sayfada"super pingli cod 1.5 ve coduo türk serverlar konusunda bulabilirsin"
  • Arkadaşlar selam öncelikle.Ben &AKAY&. uzun zamandır forumlara girmiyorum.Hemen hemen 1 yıldır COD UO oyuncusuyum.Razers serveri ilk gözağrım olmakla birlikte bu forumdaki bi çok arkadaş beni bilir.(baktım da o kadar tanıdık nick var ki )arkadaşlarım olan ahmet59 ve fenerista'nın bilgilendirmesi üzerine foruma yeniden geldim.şu an ahmet59 arkadaşımın bin bir zorluklarla kurduğu serverde bulunmaktayım.ilk server denemelerinden beri beraberiz bu arkadaşımla.yani bir çok şeyi en yakından bilenlerdenim.serverin çökertilmesi ile ilgili gerekli açıklamayı arkadaşlar zaten yapmışlar.aRnOaLd(TR) nickli arkadaşla da uzun zamandır tanışırız(kısa donlu günlerini bilirim keratanın)hep yaramazdı kerata ama son eylemi ve bu eylemin yeri yanlış oldu kanımcaküfür olayları da en az bunun kadar yanlış olmakla beraber dediğim gibi serverin ne zorluklarla kurulduğunu bildiğim için, en azından anlayabiliyorum bu tepkisini ahmet59 un.neyse o konu aramızda çözüldü.değinmek istediğim diğer nokta serverde hile olduğunun iddia edilmesi.bug ve opsionel (Normandie mapdeki dürbün gibi) özellikler hile olmamakla beraber, arkadaşların iddiada bulunmadan önce en azından spectadan olayları takip etmeleri gerekmektedir kanımca.anlaşılmaz bi durum söz konusu olursa bunu adminlere bildirmeli ve tatmin edici bir cevap alınamazsa o zaman bu iddia diğer oyuncularla da paylaşılabilmelidir.(eğer hile yapılırsa zaten biz bunu farkeder ve gereğini yaparız)ayrıca sürekli olarak değişik nicklerle serverimize girilmemesini rica ediyorum.bu da bi nevi hile veya öz güven eksikliğidir.(ki ben adamın oyun stilinden kim olduğunu anlarım az çok) ve son olarak ben bu yaşta (32) gece yarılarına kadar kendimi geliştirmek için çalışıyorsam bu hastalık oyunda, merak etmeyin hile yapıldığını düşündüğüm anda terk ederim o serveri hepinizi serverimize bekliyor ve gelecekte tatlı bir anı olacak bu günleri beraberce paylaşmak istiyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerista07

semih::::::::::

cod 1.5 servera da var 212.175.23.118:28960 detaylı bilgiyi bu konunun olduğu sayfada"super pingli cod 1.5 ve coduo türk serverlar konusunda bulabilirsin"

saol da başka türk servarları var mıdır???
  • yok semih bizim servra gel hayatını yaşa!
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerista07

yok semih bizim servra gel hayatını yaşa!

peki oraya gelmeye başladım bile orada nickim (darkdragon26)
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 16:9:4 >
  • var ben giriyorum arada bir
    rifle severi açtım sırf bu yüzden
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.