Şimdi Ara

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
18
Favori
34.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cross gen bundle versiyonu alırsan oynayabilirsin sadece.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Cross gen bundle versiyonu alırsan oynayabilirsin sadece.

Onu alacağımda belli süresi varmı onu sormak istedim 2 sene sonra alırsam konsolu hala hakkım saklı kalacakmı? Ps3 ten ps4 e 4-5 ay bf4 ü yükleme zamanı vardı da..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Tabi oynarsın hocam sıkıntı yok bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Tabi oynarsın hocam sıkıntı yok bu konuda.

Tamam hocam sağolun. 2 sene sonra alabilicem konsolu hoş o zamana cold war oynayan kalmaz amaCall of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU]  Başka oyunlarıda öyle alayım o zaman

• Yok mu ps5 pri hak satan

• Oyunu bugün ps5 de açtığımda veri çakışması oldu. Konsol depolama alanı mı bulut depolama alanı mı diye sorudu. Her çıktığında konsol depolama alanını seçerdim ama bugün seçtiğimde seviyem düşmüş gözüküyor. Prestige 1 de 26. seviyedeydim şimdi prestige 1 gözüküyor sadece bu problemi yaşayan oldu mu?

Ayrıca bu battle pass'i her sezon mu almak gerekiyor? Seçkin sürüm olarak satın almıştım. Sezon 5 için tekrar satın al çıkıyor?

@volcy123

• fatih_h kullanıcısına yanıt
    5.sezon basladi bugun o yuzden seviyeniz, oyundaki ilerlemeniz oyunun kendi serverinde(server-side) tutulur.

Her sezon icin ayri satin almak gerekiyor, oyunun en ust versiyonunu alsanız bile bu durum gecerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 13 Ağustos 2021; 12:36:44 >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt

Şimdi benim 25 level boşa mı gitti yani? Geri alma şansımız yok mu?

• Beyler oyunu bugün aldım cd li olarak baya bir güncelleme yaptı hikaye moduna gireyim dedim yine indirme ekranı geldi hadi onuda yükleyelim dedim böyle bir hatayla karşılaştım ne yapmam lazım
    Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU]

• https://www.youtube.com/watch?v=Yv6vRieH07Q&feature=youtu.be

• Konuyu meşgul ettiğim için kusura bakmayın ama oyunun 5. Sezon plus özel paketini oyunun içinde göremiyorum lisansları geri yükledim kendi hesabımın olduğu yerden ama fayda etmedi satın aldığım hesapta plus olmadığı için haliyle ekleyemiyorum, yardım için teşekkürler, iyi forumlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Call of Duty: Black Ops Cold War - Season Five Onslaught Trailer | PS5, PS4

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU]PlayStationyoutube
    Keep the orb alive in the new Limited Time Mode for Zombies Onslaught in Call of Duty®: Black Ops Cold War. Survive the horde as the circle gets smaller in this heart pumping undead challenge. And remember -- the clock is ticking!
    https://www.youtube.com/watch?v=7Wi0DsZoO8c
  • Oyuncular bıraktı mı çok geç buluyor maçları ve pinglerde yüksek

• quote:

Orijinalden alıntı: usluer26

Konuyu meşgul ettiğim için kusura bakmayın ama oyunun 5. Sezon plus özel paketini oyunun içinde göremiyorum lisansları geri yükledim kendi hesabımın olduğu yerden ama fayda etmedi satın aldığım hesapta plus olmadığı için haliyle ekleyemiyorum, yardım için teşekkürler, iyi forumlar
    Oyunun ana konusu burası olduğu için yardım bekliyorum alıntı mesajda ayrıntıları bulabilirsiniz, çözüm için fikirlerinizi bekliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arca ACAR

Oyuncular bıraktı mı çok geç buluyor maçları ve pinglerde yüksek

oyun zaten tutmamıştı. Üstüne Vanguard geldi. Bir kısmı Warzone plunder moduna kaydı. Oyuncu sayısının azalması gayet normal.

2 yıllık modern warfare de serverlar dolu valla :)

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    modern warfare taş gibi oyun cold war hiç sevmedim aldım biraz oynadım ama hosuma gitmedi vanguard aynı mw mekanikleri var hosuma gitti hocam vanguardda oynanır.

• Yeni sezon indirilmeye açılmış ama 2 gün sonra oynanmaya başlayacak. Modern Warfare her anlamda efsane idi. Yeni nesil konsollarda böyle bir oyun görmek istiyoruz artık.

• Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone – 6. Sezon Savaş Paketi Fragmanı | PS5, PS4

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU]PlayStationyoutube
    https://www.playstation.com/en-us/games/call-of-duty-black-ops-cold-war/ Get a FREE in-game bundle to celebrate Season Six of Call of Duty®: Black Ops Cold War and Warzone™. Featuring an Epic Operator Skin for Kwan Song, an Epic Weapon Blueprint, 2XP token and much more! Limited time only for PlayStation®Plus members.
    https://www.youtube.com/watch?v=6XPXj3r6Kfk
  • tdsi kullanıcısına yanıt

Mw güzel oyun ama onunda güncelleme sorunu var sürekli güncelleme indirimekten gına geldi zaten zor fırsat buluyoz oynamaya bi açıyoz 60gb güncelleme hayda saatlerce onu indir oyun oynama hevesi kalmıyor. Cold war da ne gibi sorunlar var hocam?

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.