Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 3'den Yeni Bilgiler Sızdırıldı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bari güzel yeni bir motor kullansalar.Yeni motor da kullanmıyorlar diye biliyorum yanılıyor muyum?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Aynı b.kun sarısına para veren ver ben onu anlamıyorum

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • hahahah black op3 exo zombie edition allah akıl fikir versin alın tepe tepe oynayın bakalım

• Eğer gelcek temalı olucaksa bundan sonra hiçbir COD oyununa elimi sürmem . Bi işi yapıyosun ama neden o işin b.kunu çıkarıyosun anlamış değilim . Dünya savaşı temalı bir oyun yapmak çok çok mu zor ?

• Çok güzel olacak kesinlikle çıktığı gibi kaparım. Black Ops 2 çok güzeldi buda şahane olacak !

• bu sefer hangi yılda geçiyor..2070 mi :D

• Yine mi teknoloji savaş ? ciuv ciuv ateş etmeye hevesli değilim..

• call of duty oyunu yapılmasın diyen insanları anlamak güç. beğenmezsen almazsın oynamazsın arkadaş bu kadar basit. adamlar her sene milyonlarca dolar kazanıyor niye bıraksınalar seriyi

• Teknolojik savaslari biraksinlar artik world at war in devamini getirsinler

• Çizgisinden çok saptı bu oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: michael01

Aynı b.kun sarısına para veren ver ben onu anlamıyorum

Sen niye bu kadar atarlısın her konuda bi atar sivilcelerin mi çoğaldı da bunalıma mı girdin.??

• bops2ye benzeyeceğine bops1e benzeseydi keşke...
  • Bu seriyi yeni bir ikinci dünya savasi oyunu yada günümüz askeri kosullarinda kullanilan silahlari sunmadigi sürece asla oynamam.

• yine b.ops 2 gibi geçmişle gelecek arasında gidip gelecek galiba
    hayatımda ilk defa call of duty oyununa (ghosts) para vermiştim awyi atladık ama bu ikinci olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vipersix -- 10 Nisan 2015; 14:01:01 >
  • Advanced Warfare + Black Ops = Black Ops 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikomer

al işte yine futuristik tema :( Arkadaş 2. Dünya Savaşı istiyoz neresini anlamıyorsunuz

adamlar dandik dundik oyunlarını rekorlar kırarak satıyorlar kimi niye dinlesinler?
  • Abi yeter modern savaştan bıktık neden yapıyosunuz ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

call of duty oyunu yapılmasın diyen insanları anlamak güç. beğenmezsen almazsın oynamazsın arkadaş bu kadar basit. adamlar her sene milyonlarca dolar kazanıyor niye bıraksınalar seriyi

Benim anlamadığım da bu oyunu oynayanlara çocuk ve liseli denmesi...

Yaşım 30, abimin yaşı 36. Deli gibi COD oynarız. Bir kere oyunun yükleme süreleri çok çok az. "2 dakikada oyuna gireyim, 2-3 el TDM atayım" denilebilecek en güzel oyun COD serisi. Ayrıca her zaman "dur şu sipere koşayım, şuraya mevzi alayım" diye 10 dakika kafada plan yapıp gerilmek istemiyor insan. Bam güm dalmak istiyor. COD'da bu ihtiyacı layıkıyla gideriyor. Zaten ciddi bir oyun oynamak isteyen insan gider ARMA oynar.

COD'daki oyun modları kadar eğlencelisi başka oyunlarda yok. TDM konusunda zaten rakipsiz. Karşısına konulabilecek yegane oyun da (her ne kadar sevmesem de) Halo'dur. Yiğidi öldür, hakkını yeme. Satışlar ortada, oyuncu sayıları ortada.

BF4 100 saat oynadım ve sıktı. BC2'den beri zaten seri gayet ruhsuz ilerliyor. Hardline ile tüy diktiler. BC3'ü yapsalar, BC2 gibi olsa COD'un yüzüne bakmam. Ama şu haliyle BOPS2'ye devam.

• Hepde sızdırma oluyor :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yargıç dredd ????

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.