Şimdi Ara

Call of duty 9 hakkındaki düşünceler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • call of duty 9 ile ilgili bir düşünceniz var mı yani şurda yapılsa güzel olur şu konuyu anlatsa güzel olur diye düşündünüz mü hiç ????

• COD 9 kesin black ops 2
  • Sanırım Black Ops 2 çıkıcak.Aynı oyun motoruyla Mason'un hikayesi devam edebilir.Ama oyun heralde 1960'ları değil 70'leri konu alıcak.
  • Kesin olan tek şey grafik motorunun aynı olacağıdır.
  • Yeni grafik motoru için çalışmalara daha yeni başlamış Infinity Ward. Anca Call of Duty 10 olur. Zaten 10.oyun olacağı için bir yenilir getirirler ama 9'u bilmem.
  • 9 black ops2 10 inşallah yeni grafik motoru ile mw4
  • COD 9 da türkiye ile ilgili konuların, savaşların olması fena olmaz captain price istanbulda görmek isteriz
  • Yeni Call of Duty muhtemelen aynı grafik motoruyla çıkacaktır.Activision ve Treyarch paraya para demiyor.Neden yeni bir grafik motoruyla uğraşsınlar
  • Modern Warfare serisi bittiğine göre COD'da bitmiştir benim için
  • Herkez Cod 10'un Modern Warfare 4 olucağını düşünüyor ama bence modern warfare bitti bi oyunu daha çıkarsa saçmalayabilirler bazı ölenlerin geri geleceği filan tartışılıyo saçma olur bence Modern warfareYi tadında bıraksınlar :) Yeni bir seri gelmeli.
  • zaten söylentilerde her geçen gün artıyor.. yani CoD 9 büyük bir ihtimalle Black Ops 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali.krts

Herkez Cod 10'un Modern Warfare 4 olucağını düşünüyor ama bence modern warfare bitti bi oyunu daha çıkarsa saçmalayabilirler bazı ölenlerin geri geleceği filan tartışılıyo saçma olur bence Modern warfareYi tadında bıraksınlar :) Yeni bir seri gelmeli.

world at war benzeri bişeyler güzel olabilir...
  • Grafik motoru değişsin artık.Isıtıp Isıtıp önümüze koymasınlar.Yoksa adı ve şanı kurtarımıcak cod'u.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wachowski X

Grafik motoru değişsin artık.Isıtıp Isıtıp önümüze koymasınlar.Yoksa adı ve şanı kurtarımıcak cod'u.

Cod bu motorla yine devam etsin yine satış rekorları kırar emin ol.
  • Bu oyun motoruyla yapılırsa benim için hiçbir önemi yok
  • quote:

quote:

Grafik motoru değişsin artık.Isıtıp Isıtıp önümüze koymasınlar.Yoksa adı ve şanı kurtarımıcak cod'u.

Satış rekoru kırsa ne olur ki ? Satış rekoru kırması bizim için değil yapımcılar için iyi olur. Cod Mw3 bf3 den daha çok sattı ama kimse mw3 un senaryo hariç bf3 den iyi olduğunu idda edemez. Cod dahada yenilenmez ise adı artık onu kurtaramayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wichtking

9 black ops2 10 inşallah yeni grafik motoru ile mw4

hikaye bitti ki nasıl çıksın mw4?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

quote:

quote:

Satış rekoru kırsa ne olur ki ? Satış rekoru kırması bizim için değil yapımcılar için iyi olur. Cod Mw3 bf3 den daha çok sattı ama kimse mw3 un senaryo hariç bf3 den iyi olduğunu idda edemez. Cod dahada yenilenmez ise adı artık onu kurtaramayacak.

+1 bf fanboy değilim cod'a bayılıyorum.Ama artık sadece senaryosuna

• Modern Warfare 4 için yeni grafik motoru %90 ihtimal yapılacaktır. ama beni korkutan o %10 luk ihtimal ben seriyi kopmle orjinal alıp sırf koleksiyon yapmak için aldım. yeni bi grafik motoru ile belki yeniden COD serisine bf3 ten bir geçiş yapabilirim.
  • Bence onuncu oyun yeni grafik motoruyla,Modern Warfare serisine benzer yeni bir seri olabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.