Şimdi Ara

Çakma iphone almayı düşünüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde "Samsung star wifi" var. Orjinal. Sıkıldım ve değiştirmek istiyorum. Çakma iphone kullanan varmı. "Sahte-Kopya iphone" Kullananlar memnunmu acaba ? Vede bunların sar değeri kaç. Teşekkürler.

• Yazmayı unutmuşum. Elimdekini satıp Çakma iphone almayı düşünüyorum.
  • Bende de star wifi vardı. Gittim iPhone 4 aldım orijinal. Çakmaya bulaşma.
  • Orjinalde Pahalı
  • bencede sakın bulaşma paşa paşa starı kullan çok daha iyi
  • Sar değerleri çok yuksek , ileride çok sağlık sorunu yaşayabilirsin. Uzak dur derim
  • çakma telefon her haliyle zarar. iki gün sonra elinde patlamayacağının garantisi yok git uygun fiyatlı android cihazlar al görüntüde iphone olacak cihaza para verme.
  • Sar Değeri kaç acaba
  • Alma, parana yazık. Eğer gösteriş olsun diye alacaksan emin ol elindeki Samsung çakma iPhone'dan çok daha gösterişli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanaL Crew

Sar Değeri kaç acaba

Bu tip cihazların sar degeri belirtilen düzeyde olmaz misal 0.80W/KG sar degeri belirlenen kaçak,çakma cihazın orijinal sar degeri bu degerin iki veya üç katı yükseklilginde olabilir.Herşeyden önce saglık için bu tip cihazlardan uzak durun.
  • Bu Çakma iphone'ların Çin değilde Dubai yapımları var. Ondan kullanan varmı ? Dubai'nin iphone'u .
  • Çakma alma emin ol elindeki daha kaliteli dokunmatiği falan iğrenç çok yavaş pişman olursun demedi deme..
  • parayi cöpe at daha iyi
  • Gidersin az bir parayla çakma telefon alırsın ama bir bakarsın telefon bir iki hafta içinde bozulursa çok kötü olur .
    not:Bunları arkadaşımdan biliyorum ona göre yazdım diğer çakmaları bilemem ama sorarsan bence hiç çakmaya bulaşma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.