Şimdi Ara

Cağaloğlu anadolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
7.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yüzdelik dilim 0,22 puan 495,5 bugün Cağaloğlu anadolu lisesine yerleştim mezunlar veya şu an okuyanlar bilgi verebilirler mi? Okul nasıl?
    Edit:tercih listem:
    1-gsl
    2-iel
    3-kabataş (alm)
    4-ifl
    5-kabataş(İng)
    6-Cagaloglu
    7-Kadikoy anadolu
    8-besiktas sakıp sabanci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cağaloğlunda okuyan çok yakın bir arkadaşım var.Okul Almanca konusunda çok iyiymiş,Almanyaya ucuza gönderiyorlar.Onun dışında sınıf ilerledikçe puanı dusuyor su anda 10.sınıf puanı 400 civarı.Yanı 400 alan bir kişi 3 aylık ozel Almanca eğitimi ile sizin okula nakil olabilir.

• Teşekkürler.0.2 puanla İstanbul ataturk feni kaçırmış durumdayım,nakilde gelme olasılığı yüksek.Sizce cagaloglunda mi kalayim yoksa gideyim mi?Bu arada sayısal okuyacagim kesin gibi.

• Kesinlikle gitmelisin :)

• Çapa Fen'e gitmeni tercih ederim ben veya Kadıköy Fen. Cağaloğlu her ne kadar iyi olsada o puanla fene gitmen daha doğru olur diye düşünüyorum. Okul iyi o yönde bir sıkıntın olmasın ama bina eski olduğu için sınıflarda eski. Gidip gör derim sonra pişman olmazsın.

• Gezdim okulları zaten,çapa veya kadıköy fene gitmektense cagaloglunu tercih ederim.Gidersem iafl 3 nakilde de deneyecegim bakalim olacak mi

• Bu arada kadıköy fen dediginiz okul ataturk fen lisesi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: victorGameMachine

Bu arada kadıköy fen dediginiz okul ataturk fen lisesi mi?

Evet Atatürk Fen. Senin tercihin sonuçta bu ben kendi görüşümü belirttim.

• Pardon.Ben kadikoy feni farklı bir okul sandim.Benim kararim ataturk fen ve kabataş almanca.Bunlar olmazsa cagaloglunda devam

• quote:

Pardon.Ben kadikoy feni farklı bir okul sandim.Benim kararim ataturk fen ve kabataş almanca.Bunlar olmazsa cagaloglunda devam

Niye Çapayıda istemiyoeirsun ki

• Cağaloğlu daha cazip ya.Fen lisesi istemiyordum zaten ama iafl gibi üstün nitelikli bir fen lisesi olursa giderim ama hocalarım da cagaloglunda git diyorlar.İafl>CAL>çapa fen

• quote:

Cağaloğlu daha cazip ya.Fen lisesi istemiyordum zaten ama iafl gibi üstün nitelikli bir fen lisesi olursa giderim ama hocalarım da cagaloglunda git diyorlar.İafl>CAL>çapa fen

Sıralamayı güzel yapmışsın
    Bu sene cal ın puanı düşük geldi bence biraz ondan çapayı söylüyor olabilirler ama çok güzel okul

• quote:

Cağaloğlu daha cazip ya.Fen lisesi istemiyordum zaten ama iafl gibi üstün nitelikli bir fen lisesi olursa giderim ama hocalarım da cagaloglunda git diyorlar.İafl>CAL>çapa fen

Fen istemiyorsan olabilir ama inan çapada en az iafl gibi bir okul.

• Çapa bu yıl uçuşa geçti taban puan olarak.Geçen yıl cal geçmiş ama bu yıl cal ın kontenjan 204 e çıktı o yüzden taban puan 1.5 puan daha düşük çapa fenden. Bu arada 495.5 puan ve 0.22 dilim ile 40. Girmisim okula. 1. Giren 498 almis tabana değil de puan ortalamasına bakmak lazım bence.İafl veya Kabataş gelirse giderim,yoksa kalirim.Ha birde iel ihtimali var ama çok az

• Almanca eğitimi çok iyiymiş,mühendislik için bulunmaz bir okul gibi.

• Bu arada puanima bakmayın,biraz şanssızlık oldu.Okul içi deneme sınavlarında yıl boyu ortalama puanı 488 olan arkadaşım İstanbul erkeğe girdi,493 olan arkadaşım gslye girdi,498 olan ben Cağaloğlu.bu biraz şans işi açıkçası ygs-lys gibi emeklerinin karşılığını alamiyorsun.Basit soru soruyorlar,bir dikkat hatasiyla siralaman 1000 kişi düşüyor.Türkçede yanlış yaptığım soruyu bizim okulda birtek ben yanlış yaptim.Onu yapmadan su an puan 498 kusur gibi bir şeydi ve belki ieldeydim.Gerçekten büyük adaletsizlik ve şanssızlık.Ama vardır her işte bir hayır bakalim.

• quote:

Çapa bu yıl uçuşa geçti taban puan olarak.Geçen yıl cal geçmiş ama bu yıl cal ın kontenjan 204 e çıktı o yüzden taban puan 1.5 puan daha düşük çapa fenden. Bu arada 495.5 puan ve 0.22 dilim ile 40. Girmisim okula. 1. Giren 498 almis tabana değil de puan ortalamasına bakmak lazım bence.İafl veya Kabataş gelirse giderim,yoksa kalirim.Ha birde iel ihtimali var ama çok az

Çapa'nın puanı kaç bu sene? Geçen sene(Fen lisesi olduğu yıl) 490-91 ile açtı, sonra nakillerle düştü.
  • Bu sene Cal 491.7,çapa fen 493.2

• quote:

Çapa bu yıl uçuşa geçti taban puan olarak.Geçen yıl cal geçmiş ama bu yıl cal ın kontenjan 204 e çıktı o yüzden taban puan 1.5 puan daha düşük çapa fenden. Bu arada 495.5 puan ve 0.22 dilim ile 40. Girmisim okula. 1. Giren 498 almis tabana değil de puan ortalamasına bakmak lazım bence.İafl veya Kabataş gelirse giderim,yoksa kalirim.Ha birde iel ihtimali var ama çok az

Geçen yıl hatırladığım kadarıyla çapa yine yüksekti cal'dan. Yinede karar senin iki okulunda iyi yanları var. Mühendislik düşünürsen cal'a git çünkü almanca eğitimi cidden iyi. Gerçi doktorluk düşünürsende gidersin orası sana kalmış istediğin okulds istediğin yeri kazanırsın.

Puanın çok iyi inşallah bunu ygs/lysde de devam ettirirsin.

• Çok teşekkürler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.