Şimdi Ara

Caddy mi Fluence mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fluence yi 3 Yıldır şirket aracı olarak kullanıyoruz 30.000 km ye kadar hertürlü iyi bu araçlar sonrasında ise ne oluyorsa heryerinden ses gelir , direksiyon ön takım düzen tutmaz , edc geri kaçırır , yokuşlarda vites armayı unutur , tabi bu olay DSG de de var ,

Özetle fluence şirket aracı olmadıkça kullanılmaz, 2. El olarak hiç alınmaz ,

Geniş araç için fort focus bakın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

Kedi ikibin tidiay 102 hp

Yeni kasa 102'lik.Eski kasa değil.

nox koktu hocam

• quote:

quote:

quote:

nox koktu hocam

Allah'ta sizi güldürsün Hocam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

nox koktu hocam

Allah'ta sizi güldürsün Hocam.

Amin hocam

• ihkelektrik kullanıcısına yanıt
    Hocam Focus un arka dar olmasa düşünmeden alırız valla.Şuan çok kararsız kaldım otomatik fluence 2 yilda bir muayene hız limiti caddy de yılda bir muayene.Fakat caddy sonuçta ticari yol tütus olarak fluenceden ne kadar üstündür.Ve arkası makaslı.Acaba fluencedeki ESP kurtarir mi arabayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceazr27 -- 15 Ocak 2017; 1:3:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii ki fluence, bir ticari ile hele ki caddy gibi makaslı bir ticari ile otomobil kıyaslanamaz.
  • nasıl bir olaya bulaştığını şöyle bir bakarsak..

caddy 6 yıl aynı motorlu yaşıt vergisi eğer 2016-2017 2.0 litre motorlu ise vergisi o biçim..4 bine yakın senelik..

her sene muayene hız sınırları,İstanbulda isen köprü durumu..

arkası makas borudan dingil.

arka camı açılmaz.

her tarafından boş iken sesler gelir

iç hacmi geniş 2.eli iyi.

DSG li ise ne zaman bozulacağı manidar bir araç..

Fluence bir MPV değil herşeyden önce EDC side DSG nin arıza grafiğinden başarılı her haliyle orta sınıf için üzmez

kendi segmentinde geniş bir otomobil ve donanım seçeneğide fazla diye biliyorum

keyles go anahtarsız çalıştıma bile vardı bazı modellerinde.

kararı siz verin biri kamyonet ruhsatlı makaslı geniş
    diğeri otomobil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceazr27

Hocam Focus un arka dar olmasa düşünmeden alırız valla.Şuan çok kararsız kaldım otomatik fluence 2 yilda bir muayene hız limiti caddy de yılda bir muayene.Fakat caddy sonuçta ticari yol tütus olarak fluenceden ne kadar üstündür.Ve arkası makaslı.Acaba fluencedeki ESP kurtarir mi arabayi.

tüm esp ler aynı sitemle çalışıyor
    kurtarma meselesine gelirsek hangi şartlarda ne yaptığınıza göre nice mercedes bmv pert resimleri var.

umarım ihtiyaç duymazsınız.

sonuç esp hayat kurtarır limitler dahilinde.

nerde hayat bulduğu önemli değil.
  • TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumlarınız çok iyi geldi.Galiba fluence alicaz.Cevap için teşekkürler. ESP kurtarir mi derken bende babamda virajlara sert girmeyiz.Normal bir araç yeterli bizim için. Ama olurda hızlı girersek ESP ile toparlama düşüncesi oluştu bende.Zaten yani olacak olur ya hızlı girersin bilmeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihkelektrik

Fluence yi 3 Yıldır şirket aracı olarak kullanıyoruz 30.000 km ye kadar hertürlü iyi bu araçlar sonrasında ise ne oluyorsa heryerinden ses gelir , direksiyon ön takım düzen tutmaz , edc geri kaçırır , yokuşlarda vites armayı unutur , tabi bu olay DSG de de var ,

şirketler anasını ağlatıyor arabaların. eniştede fluence var 120binde hiçbir sıkıntısı yok. nasıl kullanıldığına bağlı
  • Minimum 8-9 litre mi? 5-6 litre max mi?

Flu yumuşak ve yerden yüksek olduğundan yatıyor limit de kullanınca oda ki esp ile topluyor zaten. Limitte kim kullanıyor? Caddy ile hız limitiyle uğraşması var bide flu ile arabaya biniyorsun hemde edc.. Sorma bile.

• Ben de 3 yıldır şirket aracı fluence kullanıyorum,

yakıt tüketimi ve iç hacmi iyi , ses yalıtımı kötü

yol tutuş kötü : daha önce defalarca başka arabalarla girfiğim virajı fluence ile sakin sakin 70 ile girip arkası atınca bariyerlere çarptım

buna karşılık çevremde caddy kullanıp memnun olmayan yok.sonuç olarak caddy derim

• landmoon L kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni makyajlı olanla mi yaşadınız bu olayı. BİDE ESP var mı aracinizda.Yeni yüzlü olanlarda biraz iyileştirilmiş deniyordu ne kadar doğru bilemem.

• aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dediğin doğru. Bizde de bir tane var 2011 model 2.0 TDI Sportline. Çok çok iyi ticari hissi baya az. Ama o 2015 ten sonra çıkanlar yok mu. Ben tek kelimeyle onlara berbat derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

Ben de 3 yıldır şirket aracı fluence kullanıyorum,

yakıt tüketimi ve iç hacmi iyi , ses yalıtımı kötü

yol tutuş kötü : daha önce defalarca başka arabalarla girfiğim virajı fluence ile sakin sakin 70 ile girip arkası atınca bariyerlere çarptım

buna karşılık çevremde caddy kullanıp memnun olmayan yok.sonuç olarak caddy derim

70le nasıl kaydınız hocam ? Yaklaşık 4 yıldır kullanıyorumda aracı. Hani 170 le viraja giremezsiniz bu araçta haklısınızda 70 le kaymanız şaşırtıcı geldi çok geçmiş olsun.

• yokuş aşağı eğimli keskin bir virajdı, arkadan kayınca toplamaya çalıştım ama sağ sol sağ sol en sonunda çarptım .o kadar yavaş çarptımki burundan vurmama rağmen hava yastıkları açılmadı

geçen hafta karda da ışıktan kalktım göbekten dönücem , dönerken arkası attı yine , sanırsın arkadan itişli drift arabası :) bu sefer topladım

ya süspansiyon yada ağırlık dengesiyle ilgili bir durum var arabada , ama bizdeki şirket aracı olduğu için en baz versiyonu belki üst donanımlılarda farklıdır

• Bu ikisi arasından kesinlikle fluence alırdım. Hem otomatik hem daha az yakar. Hem de sedan araba gerçekten başkadır. Ticari sınıfta araca da bindik 6 sene. Sedana geçtikten sonra büyük konuşmayayım da hayatta ticari araca binmem..
  • landmoon L kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin araç yeni kasa mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ihkelektrik

Fluence yi 3 Yıldır şirket aracı olarak kullanıyoruz 30.000 km ye kadar hertürlü iyi bu araçlar sonrasında ise ne oluyorsa heryerinden ses gelir , direksiyon ön takım düzen tutmaz , edc geri kaçırır , yokuşlarda vites armayı unutur , tabi bu olay DSG de de var ,

Hocam focus geniş değil ki? bi yanlışlık var galiba. İnsanların yüzde 90 ına göre böyledir eminim. Jetta octavia Corolla geniş. Focus kendi sınıfında en dar arabalardan biri. Darlığını görmezden gelirsek çok güzel ve sürüşü çok keyifli

• quote:

Orijinalden alıntı: ceazr27

Valla doblomuz vardı 1.6 premio full 2012.Sattık neden dersen motor sesi yol sesi bıktırdı resmen.Yol tutuşta vasat.Motor ise güçünü yansıtamıyor.Alt devirlerde tutuk. Tabi arkası çok konforluydu.Şimdi sessiz iyi giden bir araç bakıyoruz :

2006 var bizdede satsan para etmio arkası makaslı olduğu için 10 metre zıplıyosun içinde .yol sesi 100 km az bir miktar geç sağır ediyor.

2012 lerde böyleyse verilmez o paralar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.