Şimdi Ara

CADDY DE SES GELİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CADDY TORPİDOSUNUN ÜSTÜNDEN HIZLANIRKEN 30KM 60 KM ARASI İNCE BİR ZIRILTI GELİYOR BAŞINA GELEN VARMI

• geliyor bendede aynı ses cam sesi gibi geliyo ama henüz çözemedim nerden geldiğini
  • Abi içimi rahatlattınız. Gerçekten o ses torpidodan mı geliyor. Ben özellikle hızlandığımda duyuyorum. Önce motordan kayış sesi geliyor zannetmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirkan47 -- 16 Nisan 2010; 11:17:21 >
  • evet torpidodan geliyor camın altarafından orta kısımdan ses geldiğinde orta konsulu kedine doğru çekince ses gidiyormu birdene bakalım
  • arkadaşlar o sesin peşine ben çok düştüm güneşte kalınca o torpidodaki cepte gevşeme oluyor ondan oluyormuş aracı ilk aldığımda bendede vardı o cebi çekince sesi kesio arkadaşın dediği gibi ama 6aydır falan hiçbi problem yok..
  • evet cebin içinde çelikten iki parça ayakvar onlar yapıyor
  • Bazılarında ön camın altındaki hoparlör kapakları ses yapıyor.
  • evet onlardanda bazen geliyor onları kesmesi kolay çıkartıp alt larına ince çiftaraflı bant yapıştırıyorsun kesiyor küçük parçalar halinde gesiyor
  • Bizde de Şöför tarafındaki aynanın civarından(Tam anlayamadım ayna da olabilir)50 km'nin üstüne çıkınca viuvvv diye rüzgar sesi geliyor.Önceden gelmiyordu bu ses
  • ayna gevşekse altından gelebilir daha önce söküldümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat cagri
    ayna gevşekse altından gelebilir daha önce söküldümü

evet gevşek ama daha önceden yoktu. Arabayı 2.el almıştık alalıdan beri gevşek yani.
  • aynayı sıktır geçer zamanla daha çok gevşemesin
  • Çok sağolSenin caddy ne öyle ya süper olmuş kaça mal oldu ? Sadece dış görünüşü.
  • sagol kardeş teş araç dış görünüm 6000 tl cıvarında maloldu özel servis olduğum halde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.